ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2009 o 20:38, igor8472 napisał:

Da się to obejść ale trzeba zainstalować Steama na innej partycji bo gry instalują się
do jego katalogu. Dane można se zachować i potem skopiować do nowego miejsca instalacji.


Dzięki, zaraz spróbuje. Najgorsze jest to że sam na to nie wpadłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 20:33, PsyhoSpider napisał:

Mam pytanko. Chcę zainstalować grę przez Steam. Jednak przy instalacji nie mam wyboru
innego dysku niż C: . Oczywiście ten dysk mam zrobiony tylko na system i nie mam tam
miejsca, przeszukałem już ustawienia i nie znalazłem niczego co umożliwiło by mi zmianę
miejsca na nagranie gry. Dalej przejść w instalacji nie mogę, gdyż wyskakuje mi komunikat
za mało miejsca na dysku. Wie ktoś jak to obejść?

Można by przenieść cały folder Steam gdzieś gdzie masz więcej miejsca. Jak nie zadziała to przenieś folder a poźniej odinstaluj Steam z systemu, powinno uznać lokalizację foldetu Steam za domyślną.

Osobiście nie instaluję już Steam''a po każdej zmienie systemu, wystarczy, że mam zachowany cały folder Steam na osobnej partycji i nie muszę nic więcej instalować a wszystko działa jak należy. I to niezależnie od tego gdzie ów folder przeniosę.

No i ostatecznie możesz zrobić jak kolega wyżej radzi: zrobić backup gier które już masz na Steam''ie, wywalić go i zainstalować od nowa tam gdzie masz miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:26, zadymek napisał:

No i ostatecznie możesz zrobić jak kolega wyżej radzi: zrobić backup gier które już masz
na Steam''ie, wywalić go i zainstalować od nowa tam gdzie masz miejsce.


Tak właśnie zrobiłem i zadziałało. Jak instalowałem gry z płyt to nie było problemu, więc nigdy na to nie zwracałem uwagi. Pierwszy raz instalowałem grę z Steam i mnie to trochę zaskoczyło.Już po problemie jednak dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem, seriala Steam nie akceptuje, sprawdzałem na angielskiej premierówce z Cenegi i na zachodniej kolekcjonerce w metal boxie, może tańsze serie mają inaczej, na 100% nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:59, mikim napisał:

Pytanie - czy istnieje możliwość aktywacji polskiego wydania gry Prey na Steamie?

Wydanie z Kolekcji Klasyki posiada klucz CD, który STEAM akceptuje. Gra jest wtedy w wersji EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest taka bo jest w Euro jak nie było kryzysu i Dolary były na steam wtedy Dolar był poniżej złotówki to gry były taniej niż w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

City Interactive podbija świat :-). Na Steamie pojawiły się po 5€ ich nowe zręcznościówki (symulatorem tego nie nazwę :-) - Project Freedom i Combat Wings Battle of Britain...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto pisał Steama, ale się chyba zajebiście przejęzyczył...

Od pół godziny to gó#no "Szuka uaktualnień do gier Steam". Przez ten czas odechciało mi się Empire Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się