ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2009 o 18:20, Jan3d napisał:

jaki folder musze skopiować aby te gry co mam zainstalowane mógłbym tylko wkleić ten
folder aby poźniej tych gier nie pobierać ?


Folder "steamapps".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym dla mnie steam to pomoc dla graczy mainly cos jak moj account zostal zhackowany(przez moja glupote.. przyznam szczeze...) bardzo szybko i profesionalnie mi pomogli. Bardzo sie ucieszlyem bo troche gier na steam mam a utrata ich byla by no wiecie:P Z drugiej stony tak "rozowo" nie jest bo wielu krajach naprzyklad w Czechach czy w Chinach nie mozna kupowac DLC i to jest bardzo duzy minus poniewaz taki DLC mozna nabyc tylko poprzez sklep steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:42, Alu501 napisał:

Hym dla mnie steam to pomoc dla graczy mainly cos jak moj account zostal zhackowany(przez
moja glupote.. przyznam szczeze...) bardzo szybko i profesionalnie mi pomogli. Bardzo
sie ucieszlyem bo troche gier na steam mam a utrata ich byla by no wiecie:P Z drugiej
stony tak "rozowo" nie jest bo wielu krajach naprzyklad w Czechach czy w Chinach nie
mozna kupowac DLC i to jest bardzo duzy minus poniewaz taki DLC mozna nabyc tylko
poprzez sklep steam.


ciekawe przez jaką głupote ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2009 o 23:02, Jan3d napisał:

ciekawe przez jaką głupote ;P

U really wanna know? ok coz po prostu zobaczylem ten advert jakies demo l4d2 czy cos i weszlem na to, stonka wygladala identycznie jak steam''a wiedz nie myslac zaczalem stukac konto i haslo... zeby sie "zalogowac" no wyszko zaczelo sie pier*olic jak domek z kart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:42, Alu501 napisał:

Hym dla mnie steam to pomoc dla graczy mainly cos jak moj account zostal zhackowany(przez
moja glupote.. przyznam szczeze...) bardzo szybko i profesionalnie mi pomogli. Bardzo
sie ucieszlyem bo troche gier na steam mam a utrata ich byla by no wiecie:P Z drugiej
stony tak "rozowo" nie jest bo wielu krajach naprzyklad w Czechach czy w Chinach nie
mozna kupowac DLC i to jest bardzo duzy minus poniewaz taki DLC mozna nabyc tylko
poprzez sklep steam.


Jednym slowem - rozwiazali Ci problem, ktorego bez nich bys nie mial?
Super, zupelnie jak z socjalizmem - tez zwalcza bohatersko problemy, nieznane w innych ustrojach ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 23:23, Llordus napisał:

Jednym slowem - rozwiazali Ci problem, ktorego bez nich bys nie mial?
Super, zupelnie jak z socjalizmem - tez zwalcza bohatersko problemy, nieznane w innych
ustrojach ]:->

Chodzi o obsługę klienta. Mnie np zhakowali w Guild Wars i naprawdę nie chcesz wiedzieć ile z tym było pieprzenia i ile mi zajęło, żeby odzyskać konto. Wspomnę tylko, że musiałem skanować moje karty z cdkeyami i im faxować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 23:44, Kryhuu napisał:

Chodzi o obsługę klienta. Mnie np zhakowali w Guild Wars i naprawdę nie chcesz wiedzieć
ile z tym było pieprzenia i ile mi zajęło, żeby odzyskać konto. Wspomnę tylko, że musiałem
skanować moje karty z cdkeyami i im faxować.



Przeca to jest standardowa procedura jeśli zgubisz takiego typu konto. Myślę że Alu też musiał skanować i wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2009 o 00:52, Buhahahahaha napisał:

Przeca to jest standardowa procedura jeśli zgubisz takiego typu konto. Myślę że Alu też
musiał skanować i wysyłać.


Tak musialem, ale ciesze sie dlatego bo to zostalo zalatwione bardzo szybko poniewaz jak bym dostal bana na VAC to bym mugl sie pozegnac z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była dzisiaj jakaś aktualizacja? Miałem włączonego kompa pobrał się SP2 do Visty kliknąłem żeby się zaczęło i instalować i wyskoczyło, że przygotowuje system do aktualizacji. Później odpaliłem steam ale wyskoczył błąd połączenia. Po zainstalowaniu sp2 i resecie kompa jest to samo- klikam na stim pojawia sie okienko updating stim a następnie błąd połączenia. Co jest? Mogę jakoś inaczej zainstalować tą łatkę? Dodam, że internet jest z akademika ale od 2tyd stim hula i można grać, a z tego co pamiętam aktualizował się też normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 18:44, Zauri napisał:

mam takie problem ostatnio, ze steam raz sie pyta o haslo (przy wlaczaniu) a raz nie,
a mam zaznaczone, aby je pamietal..

Kilka dni temu miałem to samo. Pytał o haslo pomimo, że był zaznaczony ptaszek żeby pamiętał. Najczęściej działo się tak przy pierwszym uruchomieniu kompa i stima. Teraz samo przeszło.
Nikt nie wie co zrobić z moim problemem?
Mam jeszcze jedno pytanie- jak działa stim na win 7? czytałem, że różnie może być np na jednej wersji działa a po aktualizacji już nie. Myślę żeby się przesiąść jakieś 2tygdo miecha po premierze na nową windę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 21:13, Witcher1990 napisał:

Była dzisiaj jakaś aktualizacja?

Była, Steam chciał restartu po jej ściągnięciu. Czemu masz błąd z połączeniem, nie wiem.

Dnia 20.10.2009 o 21:13, Witcher1990 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie- jak działa stim na win 7? czytałem, że różnie może być np na jednej wersji działa a po aktualizacji już nie. Myślę żeby się przesiąść jakieś 2tygdo miecha po premierze na nową windę..

Miałem Win7 RC i nie miałem żadnych problemów ze Steamem, a korzystałem z niego przez trzy tygodnie, codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już połowa z was wie, że jest weekend z darmową grą "Killing Floor", kumple mówią, że SUPER, FAJNA, SPOKO gierka. Gdy dałem na "moje gry" pojawiła mi się ikonka z czerwoną głową (zombika chyba). Więc odrazu zainstalowałem, czekałem z 10 minut, po instalacji pisze coś takiego:
"Zablokowana kopia Killing Floor została już zainstalowana na twoim komputerze.Kup ją teraz i zacznij natychmiast grać!". Gdy dałem już na zamknij a potem już na "zainstalowaną grę" to znowu mi wyszedł ten komunikat, na szczęście nie musiałem znowu instalować ;D
To, żeby sobie pograć w tą grę ten weekend trzeba ją najpierw kupić :O ?
PS: Mam słabego kompa, ale tą gierkę pociągnie, więc nie wiem co się dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coś tam teraz na necie przeczytałem, że to tylko dodatkowe bronie i mapy, a nie gra :O
Więc nie wiem :/
A i mam jeszcze jedne pytanie nie związane z tamtą grą. Z 2 miesiące temu kupiłem "Counter-Strike 1 Anthology" i była tam gra Ricochet i HL DM, zdziwiłem się :D I jest tam też Half-life 1, potrzebna żeby włączyć hldm, ona powinna działać ? Bo jak na tego hl klikam otwiera mi się sklep :/
Ps: jeśli to tylko, żeby HLDM działał to trudno :/ Może kiedyś kupię osobno Half-lifa :D pzdr i z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez weekend KF będzie darmowy, jako pelnowartościowa gra z tymi ww dodatkami, po tem zablokuja mozliwość darmowego grania;
pewnie dlatego, że potrzebny jest silnik gry do odpalenia ww
w poprzedni weekend wszystkie gry H-L było za grosze do kupienia, kilka euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 18:40, Arcizo_7 napisał:

Ale jak tego KF włączyć ? Chyba tylko ja mam taki problem.

jeszcze nie udostępnili darmowej rozgrywki, trzeba pamiętać, ze w USA godz.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się