Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

ja tam nie lubie ut2004 a lubie cs''a ;) i tak kampowania nie ma, a na wiekszosci serverow za kampowanie wywalają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT 2003 i 2004 są the best. Grałem sporo w CS-a jednak tam jest za mało akcji i adrenaliny. Skradanie się, sniping, camping... Nie to, że to kiepska gierka - bardzo dobra. Jednak wolę UT. Odkąd zagrałem w bombing run przekonałem się do tej gierki. A ostatni obraz z kamery pocisku i wielkie bum, które po nim następuje są nie do zapomnienia. Muszę kupić DVD, wtedy lecę do sklepu po UT 2004 i gram !! Teraz jednak jest okres wegetacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z checią bym zgrał, tylko jest mały problem. Potrzebuję wpis do rejestru odnośnie UT. Oczywiście bez CD-Keya tam zapisanego. Miałem reinstall systemu, a na chwilę obecną nie dysponuję napędem dvd. Pliki zostały brak rejestru. Od razu zaznaczam, że mam oryginał. Jakbyś mógł, mi podesłać wpis do rejestru, możemy pograć.
vulgatus@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 11:15, DevilFish napisał:

UT 2003 i 2004 są the best. Grałem sporo w CS-a jednak tam jest za mało akcji i adrenaliny.
Skradanie się, sniping, camping... Nie to, że to kiepska gierka - bardzo dobra. Jednak wolę
UT. Odkąd zagrałem w bombing run przekonałem się do tej gierki. A ostatni obraz z kamery pocisku
i wielkie bum, które po nim następuje są nie do zapomnienia. Muszę kupić DVD, wtedy lecę do
sklepu po UT 2004 i gram !! Teraz jednak jest okres wegetacji :/


Tak racja ja też grałem w "Kantera" i można tam kampować i jest przez to mało akcji, ani dodg''ów nie można robić, grafika matowa odpychająca od gry nawet jakby było ostro na serverach.

ViLgAts
-------> jak zainstalujesz jakąkolwiek grę to wpis do rejestru jest dodawany automatycznie przez program instalacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat założyłem w celu poszukiwań graczy abyśmy się zjednoczyli i wspólnie zagrali(tylko Polacacy),
"przez adres IP". Jeżeli jesteście chętni to zapraszam, bo z amerykanami(głównie) ma FunZonerze to mi się już znudziło grać, dlatego chcę z Polakami i jeszcze przy tym używając głosu swojego a nie nudnych wbudowanych komend głosowych


{Dodaję ponownie posta aby ten temat pokazał się na pierwszych stronach}off top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 19:03, Harmegidon napisał:

{Dodaję ponownie posta aby ten temat pokazał się na pierwszych stronach}off top


tak sie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 19:06, TYHE napisał:

> {Dodaję ponownie posta aby ten temat pokazał się na pierwszych stronach}off
top


tak sie nie robi.


Ups to bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh UT 2004 to gra piękna.
Może dlatego lubię tę gre ,bo przywiązałem się do pierwszego Unreal''a...
Uwelbiam grać i mam orginała. hehe. Czekam na UT 2007 !

UNREAL niech żyje wiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT2004 wymiata!!! Chociaż grałem tylko w demko to i tak szczególnie sie mi podobało!!
Szczególnie Onslaught(tak sie chyba to nazywało). Pograł bym w to ale nie mam napędu DVD i kasy na zakup tejże gry! Ale może w przyszłości kiedy się ukaże UT2007!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że gra wyszła w serii "Atari cośtam" i kosztuje 50 zeta, ale wszędzie jest albo nakład wyczerpany, albo nigdy nie było! Czy ktoś może wie czy UT2004 będzie ponownie w sprzedaży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 00:20, Ballonik napisał:

Wiem, że gra wyszła w serii "Atari cośtam" i kosztuje 50 zeta, ale wszędzie jest albo nakład
wyczerpany, albo nigdy nie było! Czy ktoś może wie czy UT2004 będzie ponownie w sprzedaży??


U mnie. Nabyłem grę na DVD z CDP a teraz nie mam czasu by w nią grać, więc wystawię na sprzedaż w Używkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 01:32, Vramin napisał:

> Wiem, że gra wyszła w serii "Atari cośtam" i kosztuje 50 zeta, ale wszędzie jest albo
nakład
> wyczerpany, albo nigdy nie było! Czy ktoś może wie czy UT2004 będzie ponownie w sprzedaży??


U mnie. Nabyłem grę na DVD z CDP a teraz nie mam czasu by w nią grać, więc wystawię na sprzedaż
w Używkach.

? UT2004 jest z CDP?? O ździwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 11:10, Ballonik napisał:

? UT2004 jest z CDP?? O ździwko...


Oczywiście, był tylko w sprzedaży wysyłkowej z gratisową dostawą kurierem i gratisowym dodatkiem: Colin MacRae 03 albo 04. Nie pomnę teraz, od razu zrobiłem prezent kumplowi, fanowi wyścigów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak... UT2004 ccenię sobie ponad WSZYSTKO... Podaj tylko czas i godzinę. Ty zakładasz serwer. Może mały 1on1 na DM Idoma? ;)
kontakt:
GG: 5126842

Tak BTW: jeżeli ktoś interesuje się którąkolwiek grą z Unreal w tytule - zapraszam na
http://www.unrealzone.republika.pl/zin/uz8/uz/indexuz.html
Zin o U, UT, UT2003/04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:11, Meledictum napisał:

Tak BTW: jeżeli ktoś interesuje się którąkolwiek grą z Unreal w tytule - zapraszam na
http://www.unrealzone.republika.pl/zin/uz8/uz/indexuz.html
Zin o U, UT, UT2003/04


Byłem tam i zauważyłem że tam jest "taka drebutnia wyjadaczy tej gry" ale cholernie mało wogóle jest ludzi w Poslce którzy się interesują tym tytułem.
I gratulacje jesteś tam adminem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować