Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 14:16, dominikańczyk napisał:

Po długim pobieraniu (od 20 do 23... masakra) mogę już sobie zagrać... Właściwie to nie
mogę bo nie chce mnie połączyć z servami :/ pisze "connection failed" czy coś takiego...
Co mam zrobić?


Jakim pobieraniu? Ściągałeś pirata? Jak tak to sie nie dziw, że nie możesz na multi grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 18:22, Ecko09 napisał:

> Po długim pobieraniu (od 20 do 23... masakra) mogę już sobie zagrać... Właściwie
to nie
> mogę bo nie chce mnie połączyć z servami :/ pisze "connection failed" czy coś takiego...

> Co mam zrobić?

Jakim pobieraniu? Ściągałeś pirata? Jak tak to sie nie dziw, że nie możesz na multi grać...

Odpowiem za niego ^^ To jest wersja demo, nie pirat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 18:29, Robak 007 napisał:

> > Po długim pobieraniu (od 20 do 23... masakra) mogę już sobie zagrać... Właściwie

> to nie
> > mogę bo nie chce mnie połączyć z servami :/ pisze "connection failed" czy coś
takiego...
>
> > Co mam zrobić?
>
> Jakim pobieraniu? Ściągałeś pirata? Jak tak to sie nie dziw, że nie możesz na multi
grać...
Odpowiem za niego ^^ To jest wersja demo, nie pirat.


Aha ;PP To nie wiem czemu tak ma, u mnie w demie było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:09, Ecko09 napisał:

Aha ;PP To nie wiem czemu tak ma, u mnie w demie było w porządku.

Właśnie jak ja miałem demo, to też wszystko w porządku było. Może dominikańczyk ma jakieś problemy z netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:23, Robak 007 napisał:

Właśnie jak ja miałem demo, to też wszystko w porządku było. Może dominikańczyk
ma jakieś problemy z netem?

Może mam, ale w każdym razie ja ich nie dostrzegam... Chyba usunę to demo i odpuszczę sobie kupno antologii jeżeli ma się dziać to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:58, dominikańczyk napisał:

> Właśnie jak ja miałem demo, to też wszystko w porządku było. Może dominikańczyk

> ma jakieś problemy z netem?
Może mam, ale w każdym razie ja ich nie dostrzegam... Chyba usunę to demo i odpuszczę
sobie kupno antologii jeżeli ma się dziać to samo :/

Teraz też miałem ten problem. Myślałem, że już dzisiaj sobie nie pogram, ale odświeżyłem kilka razy i pojawiły się serwery. Może spróbuj ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:58, dominikańczyk napisał:

> Właśnie jak ja miałem demo, to też wszystko w porządku było. Może dominikańczyk

> ma jakieś problemy z netem?
Może mam, ale w każdym razie ja ich nie dostrzegam... Chyba usunę to demo i odpuszczę
sobie kupno antologii jeżeli ma się dziać to samo :/

Chyba moge sobie pozwolić na pytanie: I jak, działa ci to demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że nie odpisywałem... No cóż... Po odświeżaniu nie ma większej różnicy. Jedyna różnica to że ekran ładowania jest wtedy cały czarny i przy wciśnięci przycisku dołączeniu do serwera słychać jakiś dźwięk... Tyle... Resztę znamy: ładuję się i błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 20:24, dominikańczyk napisał:

Sory że nie odpisywałem... No cóż... Po odświeżaniu nie ma większej różnicy. Jedyna różnica
to że ekran ładowania jest wtedy cały czarny i przy wciśnięci przycisku dołączeniu do
serwera słychać jakiś dźwięk... Tyle... Resztę znamy: ładuję się i błąd...

Szkoda :/ Nie wiem dlaczego pojawia ci się taki błąd. Ja i chyba wszystkie osoby które znam które grały w demo nie miały tego problemu. Może coś jest skopane z wersją dema? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z grających, jak i czy w ogóle się da ustawić tak filtr, aby wyszukiwał serwery zarówno bez jak i z wybranymi przeze mnie mutatorami? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 14:36, Robak 007 napisał:

Wie ktoś z grających, jak i czy w ogóle się da ustawić tak filtr, aby wyszukiwał serwery
zarówno bez jak i z wybranymi przeze mnie mutatorami? Z góry dzięki ;


mimo że jest dużo serwerów to w większości puste stoją i raczę trzeba się skupiać na szukaniu serwerów na których ktoś gra niż z wybranymi mutatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 23:13, Miro3 napisał:

mimo że jest dużo serwerów to w większości puste stoją i raczę trzeba się skupiać na
szukaniu serwerów na których ktoś gra niż z wybranymi mutatorami

Co od tego że w większości sa puste - nie zgadzam się. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać ;) A sprawę z mutatorami już sam rozwiązałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Robak widzę że jesteś bardzo aktywny tu i na innym forum UT2004
Długo grasz w Unreala 2004? Niechciałbyś grać w klanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 23:54, Miro3 napisał:

Swoją drogą Robak widzę że jesteś bardzo aktywny tu i na innym forum UT2004
Długo grasz w Unreala 2004? Niechciałbyś grać w klanie?

Na klan to jeszcze dla mnie za wcześnie ;p W UT gram od niespełna kilku tygodni, więc jeszcze jakmś Pro skillem nie grzeszę ;p Ale uczę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 14:29, Robak 007 napisał:

Na klan to jeszcze dla mnie za wcześnie ;p W UT gram od niespełna kilku tygodni, więc
jeszcze jakmś Pro skillem nie grzeszę ;p Ale uczę się.


Ważne że masz chęci a to się ceni.
A czy do klanu się nadajesz to sam bym ocenił, zreszto nie musisz byc pro graczem zeby grac w klanie, napoczątek zawsze możesz pograc for fun. Liczą się chęci, kazdy na początku był kiedyś słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:43, dominikańczyk napisał:

Kurcze, boje się że jak kupię Unreala to mi nie będzie multi działał. Jaki trzeba do
tego internet?

Zacytuję "wymagania minimalne" na pudełku: :Szerokopasmowy dostęp do internetu lub sieci LAN do gry wieloosobowej". No nie wiem, sądzę, że te zwykłe 512 kb/s wystarczy. Nie moge dokładnie powiedzieć, gdyż ja z netem i grami przez neta nigdy nie mam problemu - mam łącze 6MB/s (To był taki mały OT ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:46, Miro3 napisał:

Ważne że masz chęci a to się ceni.

Dzięki ;)

Dnia 28.11.2008 o 14:46, Miro3 napisał:

A czy do klanu się nadajesz to sam bym ocenił, zreszto nie musisz byc pro graczem zeby
grac w klanie, napoczątek zawsze możesz pograc for fun. Liczą się chęci, kazdy na początku
był kiedyś słaby.

Ale mimo wszystko, i tak wolałbym jeszcze trochę potrenować, żeby nie ssać jakoś strasznie ;)
A tak z zupełnej ciekawości - do jakiego klanu należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:43, dominikańczyk napisał:

Kurcze, boje się że jak kupię Unreala to mi nie będzie multi działał. Jaki trzeba do
tego internet?

Prędkość - 512 całkowicie wystarczy,
Typ połączenia - najlepsze to przewodowe z własnym zewnętrznym IP np.: Neostrada, Netia, Chello, itp. Różnie bywa na sieciach z wenętrznym IP, zwłaszcza radiowych ale tutaj niema reguły i każdego operoatora inaczej. Zreszto niedowiesz sie puki nie kupisz, 27 zł -opłaca się zaryzykowć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:56, Robak 007 napisał:

A tak z zupełnej ciekawości - do jakiego klanu należysz?


Digital Egregius, tag: »D]i[E«
a z jakim nikiem grasz? też Robak 007?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować