Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Unreal Tournament 2004 - Czy ktoś w to gra?

372 postów w tym temacie

Ja przykładowo mam, aż za dobrze ustawioną Rl-kę na E. Niekiedy walnę w R i muszę na backspace wymazywać komunikat ''say'', a postać jest całkowicie bezbronna. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, kupiłem unreal anthology, i podobno ut2004 jest w wersji editors choice. gdzieś wyczytałem, że oznacza to bonusowe mapy, pojazdy (np palladin) no i faktycznie są, ale mowa była też o dodatkowych fanowskich modach trybach (np air buccaneers, ten z balonami) ale tego już nie potrafię znaleźć. o co chodzi??>? a może coś trzeba dodatkowo doinstalować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:32, tymuś napisał:

/ciach trach/

Ni'' ma. Pełna wersja European Choice Edition z owymi modami
(
* Air Buccaneers
* Alien Swarm
* ChaosUT2
* Clone Bandits
* Deathball
* Domain
* Jailbreak
* Red Orchestra
* Rocketeer
* UnWheel )
ukazała się wyłącznie w pudełkowej wersji UT2004 ECE z 21 września 2004 [* za liandri.beyondunreal.com]. Tak nawiasem mówiąc jakby to wszystko upchali na jednym DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:43, Lord FANat1c napisał:

Tak nawiasem mówiąc jakby to wszystko upchali na jednym DVD?

Chyba mi nie powiesz, że te mody zajmują więcej niż 2GB... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo dobra, ale brakuje tez modów do UT''99!!!! brakuje całego CD 2 z UT GOTY!! nie ma chaos UT i rocket areny!!! idzie to jakoś legalnie zassać skądś?? bo tam były takie rfajne dodatkowe mapki, ni mówcie że cała płytka double layer jest wypełniona!!! bo ut2k4 zajmuje powiedzmy jedną warstwe, ale unreal gold + utgoty to całe 3 cdki, więc czemu tego nie zamieścili!!! bo w takim razie to nie jest ut game of the year tylko zwykle ut chyba nie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za double posta, w każdym razie chodzi mi o to, czy wycięli coś poza fanowskimi modyfikacjami, czy też coś co było w oryginalnej grze?? bo faktycznie, w ONS można odpalić te nowe pojazdy, mapy z bonus packa są , mam rozumieć, że brakuje tylko tych modów?? a co do starego UT, czy wersja goty oprócz chaosUT i rocket areny zawierała na tej drugiej płycie coś wartego uwagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:40, Ecko09 napisał:

Mam pytanko. Czy tym latakącym pojazdem da sie latać wyżej niż tak nisko nad ziemią, gdy do
niego wchodze? Jeśli sie da, to w jaki sposób?

Nie wiem o którym z latających pojazdów mówisz. :P Mantą możesz podskoczyć spacją, Raptorem możesz wznieść się dość wysoko - też spacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:03, Kizibono napisał:

Kiedyś w to grałem ale już nie bo mi sie znudziło czekam na nowszą część ale jeszcze dużo czasu
nim będzie :(


gdzie tam, niedługo ma wyjść UTIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:00, Cmq napisał:

> Mam pytanko. Czy tym latakącym pojazdem da sie latać wyżej niż tak nisko nad ziemią, gdy
do
> niego wchodze? Jeśli sie da, to w jaki sposób?
Nie wiem o którym z latających pojazdów mówisz. :P Mantą możesz podskoczyć spacją, Raptorem
możesz wznieść się dość wysoko - też spacją.


o własnie, spacją, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni na poważnie zacząłem grać w UT 2004 i muszę powiedzieć że pomimo czterech lat od premiery gra jest prawie tak dobra jak UT III, a może nawet lepsza. Z tego co słyszałem liczba modów i mapek krążących po internecie jest naprawdę bardzo duża i sporo czasu minie zanim choć w małej części się z nią zapoznam i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam oryginalną pełną wersję gry Unreal Tournament 2004. Jako że mam teraz nowy internet, postanowiłem spróbować gry w sieci. No i z tym mam problem, gdy próbuję się zalogować do gry, dostaję informację że brakuje mi najnowszej wersji patcha. Wchodzę zatem na ich stronę i go ściągam. Wszystko instaluję, włączam UT. Loguję się do gry. Poszło. No i problem z tym, że klawiatura i myszka nie reagują (nie tylko w multi, ale i w singlu. Co jeszce dziwniejsze, mogę spokojnie poruszać się po menu, jedynie po wejściu do jakiejś gry muszę resetować grę)! Miał ktoś taki problem? Proszę o szybką odpowiedź.

Kolejna sprawa - nie mogę zainstalować bonus packa. Wymagany jest do tego patch o którym wspomniałym powyżej i pojawiają się takie same problemy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dość dużo gram w Unreal Tournament 2004 i nawet nie spodziewał bym się że ta gra z perspektywy minionych lat jest aż tak wkurzająca. Na multi grają prawie sami wymiatacze i naprawdę ciężko jest się do nich dostosować , a na singlu poziomy trudności są strasznie nie wyważone , jak biorę poziom ''''Doświadczony'''' to dla mnie gra jest zdecydowanie zbyt łatwa , natomiast ja biorę poziom wyżej na ''''Weterana'''' to gra się bardzo różnie , niektóre misje są wystarczająco wymagające abym się nie nudził ale też nie napocił , a niektóre misje są tak ciężkie że przejście ich zależy nie od moich umiejętności tylko od zachowania mojej komputerowej drużyny której nie wiedzieć czemu zdarza się nic nie robić (a drużyna przeciwna oczywiście pracuje normalnie). Jakim cudem mam przejść misje w której komputerowy przeciwnik gra ofensywnie i agresywnie , a moja drużyna kręci się bez celu/sensu po mapie i nic nie robi , sam przecież nie dam rady bronic własnej bazy i atakować bazę przeciwnika... :/ To ja już wolę rozpocząć grę jeszcze raz na poziomie ''''Doświadczonym'''' i się trochę ponudzić w niektórych misjach niż użerać się z własną drużyną... :/ Ach , czemu ta gra musi być aż tak niewyważona... grr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Unreal antologie i zainstalowałem 2004.Jest to dość spoko gierka, spędziłem z nią dość dużo czasu.Ale narzekam na dość niewyważony poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować