Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram.pl w siedzibie CD Action - relacja już w piątek

84 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2008 o 22:48, Lamb3rt napisał:

Było! :) Akwarium, Qn''ik, ogólny wygląd budynku. Idealnie jak na zwiastun :)


Normalnie bomba... połowa zwiastuna to tekst na czarnym tle i muzyka. :P Ja tam wolałbym jakaś większą akcję, Urywki pokazujące pracujących/śpiących redaktorów, może jakaś krew :>. To by dopiero publikę przyciągnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 00:44, rob006 napisał:

> Było! :) Akwarium, Qn''ik, ogólny wygląd budynku. Idealnie jak na zwiastun :)

Normalnie bomba... połowa zwiastuna to tekst na czarnym tle i muzyka. :P


Nie licząc tego że trwał ledwo kila sekund;-) Trudno to nawet zwiastunem nazwać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 03:14, kolo77 napisał:

No proszę dystrybutor gier odwiedzi redakcję pisma o grach :)

Taak? Gdzie o tym czytałeś? Bo mi się wydaje, że gram.pl to nie dystrybutor gier, tylko portal o tematyce elektronicznej rozrywki. CD-Projekt, CENEGA czy City Interactive to są dystrybutorzy, ale oni raczej się do redakcji CD-Action nie wybierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... ciekawe. Jako czytelnik tego pisma z chęcią obejrzę (przeczytam?) relację z odwiedzin redakcji CDA. Ciekawe czy będzie parę smaczków na temat deadline redakcyjnego. ;>

> Erunn0
Wiesz, niektórzy nadal żyją myślą, że gram.pl należy do CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. CDA skończyłem kupować bo schodzi coraz bardziej na psy. Dzieci neo pewnie będą się podniecać czy może pokażą prawdziwą twarz Smugllera. Jakie to durne. Kogo to obchodzi jak wygląda dany redaktor? Ważne jak pisze a pisze dobrze. Nigdy tego nie rozumiałem zwłaszcza, że jego zdjęcie było publikowane kilkanaście razy na łamach CDA ale czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną dzieci neo. Coż... Relacje poczytam i pooglądam ale na pewno bez jakiś większych emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:54, Outlander-pro napisał:

Hehe, wyprawa w głąb siedziby redakcji CDA. ... hehe ale Qn''ik śmieszny :P Ciekawe czy
doczekamy się słynnego "Aaaaallooooor screeeeennyyyy !!! ^%$^@%!&* !!"


Tak to tylko w deadline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słynne słowa "CDA schodzi na psy" weszły już chyba na stałe do mowy polskiej ~~ Uważajcie bo niedługo Was redaktorzy gryźć będą. To nie CDA zeszło na psy tylko poziom współczesnej młodzieży coraz bardziej maleje. Ale to nie miejsce na dywagacje na ten temat. Mam nadzieje, że ta relacja będzie w wiele ciekawsza niż jej zwiastun. A każdy fan tego czasopisma powinien ją obejrzeć z wypiekami i wyrazem ciekawości na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko współczuć braku jakiegokolwiek rozróżniania powagi od żartów... Jeżeli naprawdę myślisz, ze poszukiwania tożsamości Smugglera są przez wszystkich traktowane z pełną powagą i determinacją, tzn. że za mało znasz czytelników CDA.

Outlander-pro -> a to nie brzmi przypadkiem tak - "Aaaaallloooorrrr !@&*$*(&%#@% SCREEEEENYYYYYYYY!!!!!!"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 11:18, smuggler napisał:

> Hehe, wyprawa w głąb siedziby redakcji CDA. ... hehe ale Qn''ik śmieszny :P Ciekawe
czy
> doczekamy się słynnego "Aaaaallooooor screeeeennyyyy !!! ^%$^@%!&* !!"

Tak to tylko w deadline :)

Byście kiedyś to nagrali, ten wspaniały "okrzyk" i na następny cover wrzucili... :)

A zwiastun, to te kilka sekund tylko, takie dla jaj zrobione, z tą koszulką.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu. Fajna sprawa. Miło będzie zobaczyć jak i gdzie pracują redaktorzy pisma. Dobry pomysł ze strony gram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:21, Budep napisał:

Ano , dlaczego CDP jeszcze nie dało filmiku?


Bo CDP wcale go nie da ;) A ekipa gram.pl ma jeszcze kilka godzin piątku, na jaki został zapowiedziany materiał. Cierpliwości, szanowni państwo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:27, lordfett napisał:

> Ano , dlaczego CDP jeszcze nie dało filmiku?

Bo CDP wcale go nie da ;) A ekipa gram.pl ma jeszcze kilka godzin piątku, na jaki został
zapowiedziany materiał. Cierpliwości, szanowni państwo! :)

Aby nie pojawił się po 22 w nocy :D
A smugglera pokażecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować