Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock na PS3? Tak! Wreszcie...

34 postów w tym temacie

pepsi

Dwa niezależne źródła potwierdziły jednocześnie, że BioShock w wersji na PS3 ukaże się w okolicach tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Telenowela pt. "Powstanie czy nie?", nie mogłaby się jednak zakończyć bez oficjalnego potwierdzenia ze strony wydawcy lub producenta. Doczekaliśmy się go od przedstawicieli 2K Games.

Przeczytaj cały tekst "BioShock na PS3? Tak! Wreszcie..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz 360'' cieszę się, że w końcu posiadacze PS3 będą mieli szansę zetknąć się z tą produkcją. Trochę zbyt prosta na najwyższym poziomie trudności (przez co później gracza może złapać monotonia), ale historia (i klimat, Bożesz Ty mój!) jak najbardziej warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda. Ten oryginalny klimat... Tego się nie da zapomnieć. Jak już tylko wyjdzie na półki ta gra to od razu do sklepu "na łeb na szyję" gonić. Kto nie grał popełnił grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 09:12, szeretucha napisał:

Prawda, prawda. Ten oryginalny klimat... Tego się nie da zapomnieć. Jak już tylko wyjdzie
na półki ta gra to od razu do sklepu "na łeb na szyję" gonić. Kto nie grał popełnił grzech.

A kto grał w pirata, ten popełnił jeszcze gorszy grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do was Panowie, wcale się tym nie zajarałem, wiem może jestem jakiś upośledzony, ale ta gra wcale mnie nie pociąga. Grałem chwilę na PC i jak dla mnie średniak. No ale cóż, dobrze, że wychodzi na PS3 przynajmniej biblioteka gier zwiększa się o kolejny hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Majkro to mnie denerwuje. To była jedna z tych gier, dla których kupowałem Xboxa, a tu się okazuje, że staje się multiplatformowa. Zaraz się okaże, że Ninja Gaiden 2 to też czasowy exclusive, że Molyneux też zaraz zatęskni za mamoną i sprzeda Fable 2 do Sony. Może tak jeszcze Gears of War 2 oddać jako wyłączność dla Sony? W końcu Xbox utrzyma się z samych Naruto i Iron Manów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budyn ---> Nie Microsoft jest wydawcą, to po pierwsze. Po drugie "Bioshock" nigdy nie był exclusivem - w końcu wersja na 360 i PC wyszła mniej więcej w tym samym czasie. Jeśli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko że posiadacze chlebaka też zagrają. To świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy X360 którzy ubolewają na stratą, mogę powiedzieć, że ekskluzywnie dostaniemy Warriors Orochi 2... cokolwiek to jest :D ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak będę miał okazję sprawdzić o co w tym chodzi i dlaczego wszyscy tak zachwalają tę grę :)

Swoją drogą ciekawi mnie co wydawca zyskuje poprzez takie ciągłe dementowanie plotek o wydaniu gry X na platformę Y, a później na publicznym oświadczeniu, że jednak tytuł jest w produkcji. Ja jakoś nie czuję, żeby ciągłe teksty w stylu "nie, nie mamy w planach wydania tej gry na platformę Y" zachęcały mnie do czekania na nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj czytałem artykuł związany z Bioshock''iem na PS3. ;P
No cóż ciesze się , że PS3 ma coraz więcej tytułów i oby tak dalej. :>
Tak jak już wcześniej mówiłem w innym temacie , ciekawi mnie jak się sprzeda na tą konsolę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w końcu posiadacze PS3 będą mogli sami sprawdzić tą grę, naprawdę warto. Tak BTW to nie rozumiem całkowicie niektórych z was (np Budyn) ubolewacie wielce, że użytkownik innej konsoli będzie miał możliwość zagrania w grę którą wy możecie nabyć już od długiego czasu. Płytkie to dosyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 10:23, Ambr0ktn napisał:

Fajnie, że w końcu posiadacze PS3 będą mogli sami sprawdzić tą grę, naprawdę warto. Tak
BTW to nie rozumiem całkowicie niektórych z was (np Budyn) ubolewacie wielce, że użytkownik
innej konsoli będzie miał możliwość zagrania w grę którą wy możecie nabyć już od długiego
czasu. Płytkie to dosyć ...

Łojezu, jakby to wyjaśnić. Większość PS3- iczów też by ubolewało nad tym, że np: taki MGS 4 pojawiłby się na X360. Każdy chciałby mieć coś na wyłączność, coś, czego nie mają inni, rozumiesz? Dla mnie to dziwna polityka, bo jeżeli dalej tak będzie, to opłacalniej mi będzie się przesiąść na konsolę Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kk szanuje Twoje zdanie chociaż szczerze nie rozumiem go za bardzo, po prostu sam jakoś nie mam skłonności do ubolewania nad tym, że ktoś będzie mógł nabyć to co ja posiadam :) wręcz przeciwnie jak coś jest dobre to powinno być ogólnodostępne. A czemu uważasz, że w takim wypadku przesiadka na ps3 byłaby korzystniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 10:30, Ambr0ktn napisał:

No kk szanuje Twoje zdanie chociaż szczerze nie rozumiem go za bardzo, po prostu sam
jakoś nie mam skłonności do ubolewania nad tym, że ktoś będzie mógł nabyć to co ja posiadam
:) wręcz przeciwnie jak coś jest dobre to powinno być ogólnodostępne. A czemu uważasz,
że w takim wypadku przesiadka na ps3 byłaby korzystniejsza?

Otóż, skoro dowiadujemy się, że większość wersji wyłącznościowych dla konsoli Xbox360 po jakimś czasie przechodzi do przeciwnego obozu i na dodatek z większymi unowocześnieniami rozgrywki, to coś się robi. Chodzą słuchy, że Ninja Gaiden 2 też po jakimś czasie wyjdzie na ps3, czyli pozostaje tylko GoW 2 ( którego mam nadzieję Majkro utrzyma) i Fable 2 ( z którym nic niewiadomo), a PS3 będzie posiadać takie hiciory jak właśnie MGS4, MGO, God of War 3, Little Big Planet i inne takie. Mam nadzieję, że M$ weźmie się w garść i załatwi trochę dobrych gier na Xboxa na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować