Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką po redakcji CD-Action

182 postów w tym temacie

Szkoda, że tak mało osób w redakcji, wszyscy na wyjazdach...Ale przynajmniej był Mac Abra, CormaC i Qn''ik - "Kormacze, pomachaj!!!" ...
Sprzętu można im naprawdę pozazdrościć : 2x PS3, Wii, X360....kompów nawet nie liczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni przygotować woskowe, albo dmuchane atrapy redaktorów, coby sale nie świeciły pustkami. w razie wycieczki byłoby sobie z kim zrobić zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:03, Jankes17 napisał:

Filmik dla mnie bardzo przeciętny, prowadzący zdawał się być nie zadowolony ze swojej
roli.


A byłbyś zadowolony gdyby w Twój cichy, spokojny świat wparował obcy z brudnymi buciorami? I na dodatek chcący, bo ktoś go oprowadzał, jak jakąś wycieczkę szkolną? Trochę godności i zrozumienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:54, Igor FCBayern napisał:

Szkoda, że 3/4 redakcji była w terenie podczas kręcenia reportażu. Tak bardzo chciałem
zobaczyć Elda :P

Eld już nie mieszka we Wrocławiu, to i na miejscu raczej go cięzko zobaczyć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciekawy materiał były gdyby było więcej osób a Qn''ik przygotował wcześniej to oprowadzanie bo czasami odnosiłem wrażenie że nie wie co powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:24, prabab napisał:

> Szkoda, że 3/4 redakcji była w terenie podczas kręcenia reportażu. Tak bardzo chciałem

> zobaczyć Elda :P
Eld już nie mieszka we Wrocławiu, to i na miejscu raczej go cięzko zobaczyć :P.


Skąd wiesz, że już nie mieszka we Wrocku? Pisało w CDA? Btw Eld jest zarejestrowany na www.myspace.com, może ma tam jakieś zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:47, kitek0101 napisał:

> > Szkoda, że 3/4 redakcji była w terenie podczas kręcenia reportażu. Tak bardzo
chciałem
>
> > zobaczyć Elda :P
> Eld już nie mieszka we Wrocławiu, to i na miejscu raczej go cięzko zobaczyć :P.


Skąd wiesz, że już nie mieszka we Wrocku? Pisało w CDA? Btw Eld jest zarejestrowany na
www.myspace.com, może ma tam jakieś zdjęcia...

Bylo napisane w CDA, ze wyprowadzil sie z Wrocka. Mieszka nieopodal, a do pracy dojezdza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:49, Kirabax napisał:

Bylo napisane w CDA, ze wyprowadzil sie z Wrocka. Mieszka nieopodal, a do pracy dojezdza.
:)


To było w najnowszym numerze napisane? Bo akurat tego nie mam... :) A jeśli wczesniej to widocznie nie przeczytałem uważnie wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie mógł być Czarny Iwan, nie możliwe, nie...!!! Mam teraz wypaczoną psychikę! Przecież on zawsze śpi xD
A jeśli chodzi o te drzwi co ich tam niby nie ma... akurat, Smugglera tam ukryli -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:51, kitek0101 napisał:

> Bylo napisane w CDA, ze wyprowadzil sie z Wrocka. Mieszka nieopodal, a do pracy
dojezdza.
> :)

To było w najnowszym numerze napisane? Bo akurat tego nie mam... :) A jeśli wczesniej
to widocznie nie przeczytałem uważnie wszystkiego...

poszukaj w gamewalkerach. Pamietasz, kiedy eld poszedl na urlop? to tak miesiac pozniej bylo napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za drzwiami których niema jest ciało Mr.Jedi Teraz został tylko duch, a tylko on i chomik Alfred wiedział Jak wygląda Smuggler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:47, kitek0101 napisał:

Skąd wiesz, że już nie mieszka we Wrocku? Pisało w CDA? Btw Eld jest zarejestrowany na
www.myspace.com, może ma tam jakieś zdjęcia...

Chojna to nie Wrocław.

Czy uzasadnienie o treści "znam go dosyć osobiście" wystarczy? :)

*tzn. bardziej znam Anę, jego żonę, niż jego samego, ale to drobiazg ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, to Mac Abra, a Mac Abra, to Jerzy Poprawa. Jest pełno na to dowodów. Nawet było gdzieś na jednej ze stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 23:12, WeeDTM napisał:

Smuggler, to Mac Abra, a Mac Abra, to Jerzy Poprawa. Jest pełno na to dowodów. Nawet
było gdzieś na jednej ze stron...

"Zadaniem Mentata jest analizować dane. Jak wprowadzić w błąd Mentata? Podać mu złe dane."

I tym optymistycznym akcentem muszę Cię... niestety rozczarować :).

Miło że kombinujecie, ale połykacie fałszywą przynęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka przygłośna trochę, dużo głośniejsza niż reszta filmiku, ale i tak jest nieźle. ;) Fajną redakcję tam mają, ale kiedy odwiedzicie redakcję Clicka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować