Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Race Driver: GRID - nadjeżdża nowy król wyścigów!

24 postów w tym temacie

gram.pl

Race Driver: GRID to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, z niecierpliwością wyczekiwana przez wszystkich maniaków wyścigów. Jak dobry będzie ten tytuł, przekonamy się już niedługo, na przełomie maja i czerwca tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Race Driver: GRID - nadjeżdża nowy król wyścigów!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem mocno napalony na te gre, ale po zagraniu w demo już wiem, że jej na pewno nie kupie. Beznadziejny model jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno zakupię GRIDa, jak również i moi kumple. Bardzo fajnie pogrywa nam się w demko (tylko te nooby...), dlatego mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie więcej opcji zarządzania serwerem i troszkę popracują nad stabilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRID... ten tytuł wrył mi się w pamięć. Bo jak nie pamiętać czegoś co sprawiło że na nowo uwierzyłem w czar ''realistycznych'' samochodówek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno kupię!!!!!!!!!!!!!!!!! chodź skończyłem na 2 odsłonie. Mam nadzieję, żę ta odsłona mnie nie zawiedzie, a lubię PGR, a porównują ją z nią....................Zobaczymy........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy król? Gdzieś to już słyszałem... Aaa, okładka TDU. ;>

Co do modelu jazdy - nie jest beznadziejny, tylko raczej quasi-realistyczny. Na klawiaturze idzie to jako tako opanować, nie wiem jak z padem i kierą (choć rzeczywiście widać, że gra była robiona pod te dwa kontrolery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BEZNADZIEJNA GRA ? przepraszam ale nie rozumiem cię ... do GT 5 dużo mu nie brakuję ... a ty mówisz ze beznadziejna ? szok ... GRA JEST BOSKA ...a w pełnej wersji może byc jeszcze lepsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na PC nie ma obecnie sensownej konkurencji dla GRIDA, NFS PS może się schować. Co nie umniejsza klasy tej GRIDA. Już samo demko jest niezłe, a co dopiero pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się wyścigami nie jaram, tak na tą grę czekam niesamowicie. Sam nie wiem czemu, może głód samochodówek się odezwał. xD Naprawdę ostro się na GRID''a nakręciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie jest czasem poczytać tak rozbudowane komentarze takie jak: "Beznadziejny model jazdy" czy "Beznadziejna gra i beznadziejne demo". Od razu po przeczytaniu czegoś takiego nie kupie gry bo wiem że autor takiego postu spędził wiele godzin grając w demo (po którym według niektórych można określić wszystkie aspekty gameplay''u finalnej wersji gry), i wie o niej naprawdę wiele by stwierdzić że gra jest zła...

Od siebie dodam, że GRID według mnie prezentuje całkiem ciekawy model jazdy. Jako zwolennik realistycznego modelu jazdy trochę kręciłem nosem ale po paru przejażdżkach zarówno na klawiaturze, padzie i kierownicy stwierdziłem że na wszystkich tych kontrolerach bardzo dobrze można wyczuć kierowany pojazd i przyjemnie się go prowadzi. Jednocześnie wątpię by zwolennikom modelu arkadowego znanego chodźby z NFS''ów,ten model jazdy się podobał. Bardzo ładnie pracuje zawieszenie przy pokonywaniu nierówności ( dla grających w TOCA to nic nowego ) a model uszkodzeń chodź prezentuje się ładnie robi wrażenie uproszczonego (pewnie taki jest).Graficznie też jest na wysokim poziomie, acz oczopląsu nie dostałem :)
GRID prezentuje się jak coś pomiędzy symulacją a arcade lecz bliższy jest temu drugiemu.
Osobiście trzymam kciuki za ten tytuł bo w kwestii dobrych samochodówek producenci nas/mnie* nie rozpieszczają... *(niepotrzebne skreślić).
Codemasters zdarzało się już wypuszczać skopane dema po których można było stwierdzić że gra jest skazana na porażkę ale po tym demie mam wrażenie, że gra będzie co najmniej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beznadzieja, zero realizmu - a może od razu casual game?

nie jestem specem od samochodówek, grałem jednak w kilka tytułów i przyznam, że seria ToCA jest jak dla mnie najfaniej rozwijaną ze wszystkich - poczynając od pierwszej części. I zgodzę się z 3milio, że dla fanów NFS''ów (dobre zakończenie na Porsche) gra nie będzie cool po paru wyścigach, jednak polecam głębsze zapoznanie z tematem.

szukasz realizmu - Grand Prix 3 na max ustawieniach. gwarantuję, że wyjazd z boksu będzie już wyzwaniem,
a dla fanów rajdów - Richard Burns Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gierka daje radę. na tyle, że poważnie rozważam zakup. ale, że mam fundusze tylko na jedną grę, zakup i tak opóźnionej ER Wiedźmina się opóźni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 20:17, Ecko09 napisał:

Bylem mocno napalony na te gre, ale po zagraniu w demo już wiem, że jej na pewno nie
kupie. Beznadziejny model jazdy.


Bo w ta gre najlepiej grac na kierownicy, a nie na klawiaturze... z dema najleprzy tryb trzeci, tam jest super model jazdy, drift troche trudny, ale pewnie kwestia nauczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie demko jest zarabiste. Juz dawno sie tak dobrze nie bawilem!

80 zl za taka gre to niezla cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować