Zaloguj się, aby obserwować  
Aras1991

Czy da sie przejsc gre jedna reka??

75 postów w tym temacie

Fallout 1 i 2, Neverwinter Nights... przechodziłem jedną reką, tylko myszką... akurat to były czasy pechowe dla mnie co do klawiatur i jakoś samą myszką grałem :P

Nie było nawet tak źle i do dziś mam takie przyzwyczajenia, jak w te gry gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virtua Cop 2 ;]. To chyba gra w której klawiatura byla kompletnie zbędna. No i większość przygodówek, niektóre platformówki... trochę by się takich gier znalazło. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 10:23, Patryk Mogilno napisał:

Może Titan Quest?


Ciężko by było, szczególnie gdy w walce z bossami trzeba dodatkowo wspomagać się eliksirami albo korzystać z czarów. Ale przyznam, że nie próbowałem więc nie neguję :)
Na pewno da się jedną ręką przejść grę "Beach Head" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of mythology, europe universalis większośc strategii ;p ale ja zawsze używam też strzałek zwykle ale wole klikać na mapce żeby iść do danego miejsca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie większość gier strategicznych, a już na pewno wszelkiej masy RTSy, turówki ( seria Heroes) itp.

W sumie zadziwiający temat. Wydawać by się mogło że od razu do wyrzucenia( na co komu informacja czy gry da się przejść jedną ręką ?) a jednak na tyle intrygujący że ludzie faktycznie zastanawiają się które gry można przejść jedną dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ukończy THPS 4 jedną ręką na myszce to ma moje dozgonne uznanie ;).
Większość przygodówek da radę ukończyć jedną łapą... Kiedyś była jakaś crapowata ścigałka, którą dało się skończyć za pomocą JEDNEGO KLAWISZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować