Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Street Fighter II bestsellerem Capcomu

20 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Firma Capcom ujawniła, które wydane przez nią gry (w całej jej historii!) mogą pochwalić się najwyższą sprzedażą. Pierwsze miejsce, z wynikiem 6,3 miliona egzemplarzy, uzyskała druga część serii Street Fighter, z 1991 roku. Za nią znalazło się wiele innych klasyków, chociaż niektórym nowościom również udało się zajść wysoko.

Przeczytaj cały tekst "Street Fighter II bestsellerem Capcomu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SF2, jedna z "tych" gier...
Grałem w niego na C-64, Amidze, PSX, PC i automatach...
Niby prosta gra, ale ile emocji było, jak się z kolegami nawalało w salonie gier, aby zobaczyć "historyjkę końcową" kolejnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, oldskul rulez, w street fightera sie cielo kiedys :) Nie dziwia tez wysokie noty Residentow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 10:39, kordzio1 napisał:

SF2, jedna z "tych" gier...
Grałem w niego na C-64, Amidze, PSX, PC i automatach...


Hmmm... A od kiedy SFII było na C-64??? Chyba trochę się zapędziłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Street Fightera 2 Turbo na Saturna w szafie :) Chyba se odpalę i zobaczę, w co grało się na automatach... [nigdy mnie te porzeracze gotówki nie brały]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był na c64 tylko bardzo kiepsko wydany.
Ja mialem taka wersje ze na kasecie kilka jakby partow tej gry tzn. loadowales jeden i miales tylko np Ryu vs Blanca...
Zeby inna postacia musiales resetowac i kolejny part gry loadowac Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciągu mam Street Fightera 2 i Turbo na Amige A500+... tych gier nic nie pobije ... oh jak w to się z kumplem grało ... mam też Secret Service w którym były wszystkie kombosy :D:D ...ehh (zamyślenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, lista bez zaskoczeń :)

Dziesiątka hitów Capcomu składa się z samych najlepszych gier. Resident Evil oraz Street Fighter stały się rozpoznawczą serią Capcomu, dzięki nim zdobyła firma ogromną popularność. Fajnie, że w czołówce znalazł się także nowy Devil May Cry 4 - sam miałem okazję zagrać w demo i gra zrobiła na mnie spore wrażenie. Tymczasem pora czekać na Resident Evil 5, który zapowiada się na bardzo dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie przebije Super Street Fighter II Turbo na Amidze 1200 i dwóch dżojstikach :D To chyba było na 5 dyskietkach ;) szkoda, że i Amiga i dżojstiki już padły, bo emulatory to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że to będzie coś ze SF labo RE. Ale, że DMC 4 będzie już teraz tak wysoko, to bym się nie spodziewał. Muuusi faktycznie być wyrąbany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam gdzieś Street Fightera 2 na pegazusa gdzieś schowanego.Jeszcze dobrze wspominam Megamana, Bardzo fajna platformówka jak na te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 12:35, Colidor napisał:

> SF2, jedna z "tych" gier...
> Grałem w niego na C-64, Amidze, PSX, PC i automatach...

Hmmm... A od kiedy SFII było na C-64??? Chyba trochę się zapędziłeś :)

Nie zapędziłem się, C-64 miał swojego SF2 tylko był on "trochę" brzydszy ;), grałem w niego u kolegi kilka razy, pamiętam, że miał tą grę akurat na dyskietce, albo na dyskietkach.
Tu masz nawet próbkę tej wspaniałej grafiki z C-64 ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=i0YVz9MaHGM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:52, kordzio1 napisał:

Nie zapędziłem się, C-64 miał swojego SF2 tylko był on "trochę" brzydszy ;), grałem w
niego u kolegi kilka razy, pamiętam, że miał tą grę akurat na dyskietce, albo na dyskietkach.

Tu masz nawet próbkę tej wspaniałej grafiki z C-64 ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=i0YVz9MaHGM


Fakt - juz wcześniej znalazłem :) Być może za wcześnie "zsiadłem" z C-64 na rzecz Amigi i gdzieś mi to umknęło... Zwracam honor. Niemniej jednak przyznać trzeba, że wersja na C-64 była powalająca :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 23:11, Colidor napisał:

> Nie zapędziłem się, C-64 miał swojego SF2 tylko był on "trochę" brzydszy ;), grałem
w
> niego u kolegi kilka razy, pamiętam, że miał tą grę akurat na dyskietce, albo na
dyskietkach.
>
> Tu masz nawet próbkę tej wspaniałej grafiki z C-64 ;)
> http://pl.youtube.com/watch?v=i0YVz9MaHGM

Fakt - juz wcześniej znalazłem :) Być może za wcześnie "zsiadłem" z C-64 na rzecz Amigi
i gdzieś mi to umknęło... Zwracam honor. Niemniej jednak przyznać trzeba, że wersja na
C-64 była powalająca :)))

To wygląda jak pierwszy Street Fighter połączony z International Karate o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SF jest lepszy od Mortala (też był spoko ale chyba ja wygrywałem w SF a brat w Mortala może dlatego ;D). Capcom to jest porządna firma, od zawsze grałem w gierki z ich logiem - cud, miód i orzeszki :P Wystarczy wspomnieć Final Fight, Captain Commando, Knight of the Round Table, Dungeon & Dragons i wiele jeszcze takich arcadówek aż do teraz z Lost Planet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować