Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Na ile byscie wycenili mego X''a ( kupiony 4 miechy temu ,headset , jeden kontroller ,kabel sieciowy , instrukcje , jedno konto gold , 2 silver ) z Forza Motorsport 2 , PGR 4 , GoW 1 , BF Bad Company , Tom Clancy''s EndWar , Halo 3 w bardzo dobrym stanie ?

Chciałbym sie wymienic Halo 3 , FM 2 , GoW i Halo 3 za jakas gre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię Obliviona, stan idealny, płytka raz w napędzie, z dwoma dodatkami. Najchętniej wymieniłbym na civilization 4 +dodatki, lub Mass Effect, ale czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że Beowulf ma w środku 100pkt? Bo nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że został wydany u nas od razu za 49,99.

W każdym razie - mam na wymianę 50pkt z Pirates! i 50pkt z Rise of Nations (Super$eller)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób z okolic Trójmiasta, które mają trochę wolnego czasu, oraz są w miarę obeznane w tamtejszych uczelniach, najlepiej osoby studiujące. Kontakt najlepiej przez GG, podane na GSie.

Wymienię 50pkt. z Kompani Graczy (Rise of Nations) na coś o podobnej wartości punktowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 11:39, LESZ3u napisał:

Jesteś pewien, że Beowulf ma w środku 100pkt? Bo nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się,
że został wydany u nas od razu za 49,99.

W każdym razie - mam na wymianę 50pkt z Pirates! i 50pkt z Rise of Nations (Super$eller)



Jest 100 pkt, to premierówka. Na taki deal moge pójść, moje namiary w stopce, tu nie ma co spamować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 17:55, Asthariel napisał:

Wymienię Obliviona, stan idealny, płytka raz w napędzie, z dwoma dodatkami. Najchętniej
wymieniłbym na civilization 4 +dodatki, lub Mass Effect, ale czekam na propozycje.

Mam Civ4 Complete Eidition, która leży na półce i się kurzy, więc jestem chętny do wymiany. Stan płytek i pudełka idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 13:06, Darnok_Rukia napisał:

Jest ktoś chętny na jakąś wymianę Pure ,Alone in the dark i Devil May Cry 4 .


to znaczy ty chcesz pure czy ty oferujesz pure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 17:39, Citkowsky napisał:

> Jest ktoś chętny na jakąś wymianę Pure ,Alone in the dark i Devil May Cry 4
.

to znaczy ty chcesz pure czy ty oferujesz pure?


ja oferuję Pure ,rzeczywiście moje ogłoszenie jest trochę zagmatwane ale chodzi o wymianę tych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę namieszałeś :P Opis gry do którego linka zamieściłeś przedstawia coś innego niż to co znajduje się na zdjęciu ;) Zdjęcie przedstawia rozszerzoną wersje PL, a w jej składzie nie było septima, ale był za to gruby drukowany poradnik przygotowany przez serwis gry-online. Ciężko powiedzieć która z tych edycji była lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam lub Wymenię grę

Tony hawks Pro Skater 4.

Nie wiem czy warte jest wymiany ale te chętnie zgodzę na wymianę na miejsce Tony Hawks Pro Skater 4
-Tony Hawk Undergrund 2 WDT
-TOCA Race Driver 3
-baldurs gate SAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się