Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Sprzedam za grosze lub oddam za darmo SaintsRow2 osobie która da mi nieużywany kod rejestracji elektronicznej na 2pkt (w efekcie serii II). Więcej info na GG - 9608850. pozdro i wesołych świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pierwszej części gry No One Lives Forever(PC) . Gra musi być w bardzo dobrym stanie (płyty bez rys, odcisków palców itp.), edycja mnie ma większego znaczenia, choć oczywiście mile widziana premierówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat przytachał na sprzedaż 2 ciekawe pozycje na PS2 (całość po angielsku):
ICO w edycji kolekcjonerskiej - stan płytki dobry plus, reszty bdb lub idealny, pudełko tylko mniej więcej stan dobry, bo miało naklejkę, która zdarła ciutkę okładki
Shadow of the Colossus w edycji kolekcjonerskiej - płytka bdb, ale brak pocztówek i instrukcji.
Cena do... zaproponowania. Jeśli chodzi o ICO to prosiłbym się bardziej zastanowić nad ceną, bo to prawdziwy biały kruk. Nad SotC aż tak się zastanawiać już nie trzeba ;) Po ewentualne zdjęcia proszę się zgłaszać na maila czy gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka ta jest do kupna choćby w Empiku za jakieś 65 - 70 zł [ zależy czy kupisz w salonie czy przez neta z odbiorem osobistym ] i na Allegro, może nawet taniej więc to chyba jest okazja bo normalnie kosztowała jakieś 2 x tyle z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerke Fallouta 3 jeszcze taniej możemy kupić na gram.pl, bo kosztuje ona tam zaledwie niecałe 60zł jednak w tym przypadku musimy mieć w mieście jeden z salonów sferis, w którym to grę możemy odebrać osobiście. No chyba że dodatkowe koszty wysyłki nie są nam straszne ;) Poniżej lista salonów Sferis:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54061&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wcześniej się nie zgłosiłeś, bo z miesiąc-dwa temu sprzedałem kolekcjonerkę F3 na allegro za bodajże 35 zł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię w bardzo dobrym stanie, tanio STALKER Czyste Niebo. Gra musi byc premierowa, i musi mieć wszystko to co było w zestawie podczas pierwszego kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dysk Seagate barracuda 7200.12
500GB NOWY NIE FORMATOWANY
badz zamienie na ps2 (oczywiscie doplace)
i inne czesci do kompa tylko ze uzywane ale w bardzo dobrym stanie zainteresowani pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 21:32, Budyn napisał:

Sprzedam: (X360)
Gears of War (2xPL 1xA) & Gears of War 2 (2xA 1xPL) - 80 zł
Orange Box (3xA)- 50 zł
Fallout 3 (3xPL)- 70 zł
Rainbow Six Vegas 2 (2xPL 1xA )- 40 zł
Perfect Dark Zero (2xPL 1xA )- 10 zł
Bundle Pack: Lego Indiana Jones + Kung Fu Panda (3xA )- 35 zł

Dodatkowo mam na sprzedaż konsolę Xbox 360 20 GB z pełnym okablowaniem, peryferiami z
pudełka i gwarancją na 1,5 roku.


SIEMA
Za ile ten xbox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 16:07, Budyn napisał:

Myślałem, że jakieś pięćset złotych, ale negocjacje otwarte.

A jaki stan wszystko ma?
zero wad (typu migajaqce swiatelka)?
kupiony w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się