Zaloguj się, aby obserwować  
plada

Diablo 2 czy Dungeon Siege 2?

54 postów w tym temacie

Otóż jestem zainteresowany kupnem którejś z tych gier.Na dwie kasa nie pozwala.Którą z tych dwóch gier byście kupili na moim miejscu?Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 11:12, plada napisał:

Otóż jestem zainteresowany kupnem którejś z tych gier.Na dwie kasa nie pozwala.Którą z tych dwóch gier byście kupili na
moim miejscu?Z góry dziękuje za odpowiedzi.

czesc, odpowiedz nasowa sie sama, kup sobie specjalne wydanie diablo2: 1. taniej niz DS2; 2. Diablo to klasyka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 to klasyk, Dungeon Siege 2 jednak bardzo przypomina mi D2, z tym, ze tu jest wiecej do roboty, mamy wieksza swobode dzialania i wiecej questow itd. Jesli jeszcze nie grales w D2 lub inne action-RPG''i kup koniecznie D2 i sprawdz czy taka ostra formula RPG ci sie podoba. Jesli tak: zalicz DS2 jako kolejny tytul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 11:12, plada napisał:

Otóż jestem zainteresowany kupnem którejś z tych gier.Na dwie kasa nie pozwala.Którą z tych dwóch gier byście kupili na
moim miejscu?Z góry dziękuje za odpowiedzi.


cześć, jeżeli jeszcze nie grałeś w diablo 2 po sieci to zdecydowanie polecam diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, ze DS2 moze byc calkiem ciekawy to i tak wole Diablo2. Nigdy nie gralem dlugo w ta gre (nie gralem tez w sieci) a teraz nadarza sie do tego swietna okazja.

Ja biore Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Diablo 2 wymiatało, wymiata i będzie jeszcze długo wymiatać w sercach actionRPGowców ;p A do tego już zaniedługo będzie w super wyjechanej kolekcji za grosze jak na taką wspaniałą gierę (już się nie umię doczekać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porownujac te dwie gry, to mozna napisac, ze o ile w Diablo2 mozna grac kilka miesiecy a nawet lat, o tyle zabawa w DS2 nudzi sie zwykle po kilku tygodniach... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta jak 50 metrów druta w kieszeni-Diablo2 i tylko Diablo 2, bo ta gra jest nieśmiertelna i zawsze będziesz do niej wracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystkie nowe gry Action RPG/ Hack''n''Slash porównóje się głównie do Diablo 2? Dlatego że jest najlepsze! Jeśli nie przeszkadza ci średnia grafika, zakochasz się w grze na maksa!

UWAGA! można się uzależnić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej sie gra i lepsze jest ds2 diablo to sieka i tylko sieka lecz to klasyka ale w dsie po za sieka masz choc troche questow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 19:59, amfa napisał:

moim zdaniem lepiej sie gra i lepsze jest ds2 diablo to sieka i tylko sieka lecz to klasyka ale w dsie po za sieka masz
choc troche questow :)

Jeśli chcesz questy to graj w BG1, BG2 albo Fallouty :) . Ale te gry przejdziesz, pobawisz się i tyle. W D2 przejdziesz, pobawisz się i dalej będziesz grał zakładając, że grasz na battle.necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo II o klasyk-legenda, chyba nikogo nie trzeba przekonywać o miodności i grywalności... no i dziala ;]
... bo nie da się tego do końca powiedzieć o DS2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 15:10, Therror napisał:

Dlaczego wszystkie nowe gry Action RPG/ Hack''''n''''Slash porównóje się głównie do Diablo 2? Dlatego że jest najlepsze! Jeśli
nie przeszkadza ci średnia grafika, zakochasz się w grze na maksa!

UWAGA! można się uzależnić :]


Przesada, równie dobrze można się odzależnić. Grałem tylko na singlu i odzależniłem się będąc paladynem na 86 poziomie... (pomniejszych paladynów czy barbarzyńców nie liczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować