Zaloguj się, aby obserwować  
bunio38

WOW vs. TES vs. BLIZZARD

26 postów w tym temacie

Stanąłem przed ciężkim wyborem. Co kupić? Morrowinda gold edition? Nie. Wole World of Warcraft. Ale moge mieć wszystkie gry Blizzarda kosztem krótszego pogrania w WOWa. Ratujce! Co mam robić?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:41, bunio38 napisał:

Stanąłem przed ciężkim wyborem. Co kupić? Morrowinda gold edition? Nie. Wole World of Warcraft.
Ale moge mieć wszystkie gry Blizzarda kosztem krótszego pogrania w WOWa. Ratujce! Co mam robić?!?!?!?!?!?!?!


nie kupuj morrowinda - tam nie ma wartkiej akcji która jest w grach blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 19:30, com5 napisał:

nie kupuj morrowinda - tam nie ma wartkiej akcji która jest w grach blizzarda


Za to jest świetna fabuła i jeśli ktoś jest "samotnikiem" to dużo bardziej spodoba mu się Morrowind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co podał do wyboru? GW zostało POMINIĘTE a więc nie wspominaj nawet o nim ;P
Wracając do tematu jak już mówił przedmówca jeśli jesteś samotnikiem to Morro ale jeśli lubisz żywą rozgrywke to zdecydowanie WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 19:42, WoWmen napisał:

Hmm a co podał do wyboru? GW zostało POMINIĘTE a więc nie wspominaj nawet o nim ;P
Wracając do tematu jak już mówił przedmówca jeśli jesteś samotnikiem to Morro ale jeśli lubisz
żywą rozgrywke to zdecydowanie WoW :)


Nie cierpie wowa, wiec napisalem gre do niego podobna. Wiedzialem, ze ktos sie czepi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się ciesze że go nie lubisz (czyt. mój nick :]). Ale to co piszesz to offtop....
*****
JEszcze raz wracając do tego zakupu to w WoWa można grać od czasu do czasu bo nie musisz non stop płacić abonamentu :p a przyjemność z gry jest większa niż w Morro bo wkońcu to MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:41, bunio38 napisał:

Stanąłem przed ciężkim wyborem. Co kupić? Morrowinda gold edition? Nie. Wole World of Warcraft.
Ale moge mieć wszystkie gry Blizzarda kosztem krótszego pogrania w WOWa. Ratujce! Co mam robić?!?!?!?!?!?!?!


Weź The Elder Scrolls III - Edycja kolekcjonerska (lub złota) jeśli bardzo lubisz grać solo. Jest fantastyczna!
Weź World of Warcraft - jeśli lubisz grać solo, w duecie, w tercecie, w kwartecie, ..., tańczyć, pływać, łowic ryby, zbierać grzyby (wiem, przesadziłem;) - o ile tylko jesteś fascynatem serii Warcraft - weź koniecznie. Jest przepychniasta!!! Nic* Ciebie od niej nie oderwie.
* poza jakimś rodzynkiem (w moim przypadku Civilization IV potrafi mnie czasami odciągnąć na kilka dobrych chwil)

Wszystkie gry Blizzard''a? Łącznie w WoW''em?;) Bierz koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:41, bunio38 napisał:

Stanąłem przed ciężkim wyborem. Co kupić? Morrowinda gold edition? Nie. Wole World of Warcraft.
Ale moge mieć wszystkie gry Blizzarda kosztem krótszego pogrania w WOWa. Ratujce! Co mam robić?!?!?!?!?!?!?!


Oczywiscie ze TES nad tą grą spędziesz [w kazdym razie ja tyle spędziłem] około pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW smierdzi !! Gralem na 10 godzinnym koncie i to mi wystarczylo. Jak sie wyjdzie bez party poza miasto to nie mozna spotkac innych graczy ;/ tylko w miescie lub w party. To irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Nic nie kupuj... po prostu. Znajdz ciekawsze zajecie :)
W WoW pograsz dwa miesiace, potem wieje nuda, no, chyba, ze maniak jestes.
GW jest tansze, i to chyba tez niezly wybor.
Natomiast jesli nigdy nie grales w stare gry Blizza, to Diablo 2 jak najbardziej. Na Battle net wciaga, ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że kolegi nie zrozumieliście. Wg. mnie kolega ma WoW-a i zastanawia się czy zapłacić abonament czy kase za niego przeznaczyć na inne gry Blizza lub TES. Ja bym zapłacił i grał w WoWa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie TES, to kaszana (akcja pędzi z prędkością chorego ślimaka przyklejonego do podłogi), radziłbym ci WC3FT albo dokup karte do WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować