Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 Cent: Blood on the Sand - zapowiedź

65 postów w tym temacie

Shinzawai

Yo, yo, ziomale! Zbierajcie ekipy z blokowisk. Wasi biało-czarni bracia nie będą już musieli siedzieć cały dzień na ławce z piwem w ręku i nakręcać stereotypy. Yo! Nadciąga kolejny production z Półdolarówką w tytule. Po raz kolejny będziemy mogli kosić frajerów wielkimi giwerami i czuć się przy tym jak prawdziwa amerykańska gwiazda. Yo!

Przeczytaj cały tekst "50 Cent: Blood on the Sand - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, hm. Się poczeka i zobaczy. Za dawnych czasów bardzo lubiłem 50 Centa, teraz potrafię posłuchać kilku piosenek na rozluźnienie. Się zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych wszystkich grach 50 Cent robi z siebie wielkiego twardziela, a sam potrafi tylko machać łapskami, rapować, nosić łańcuchy i kolorowe ciuszki. Może i w młodości był brudasem ze slumsów uzbrojonym w Uzi, ale założę się, że teraz w sytuacji ekstremalnej tylko by narobił w spodnie ze strachu.
Marketingowe łajno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w tej grze można by było strzelić sobie w łeb (czyli głównemu bohaterowi) i ten umrzył by w rzeczywistości posypany piaskiem pustynnym to chyba bym kupił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo nigga gruf strit 4 lajf !!!
Cholera nie wiem co ludzie widzą w takich czarnych raperskich oszołomach ...
Gra niewarta zainteresowania 100% fejk opisujący 50 centa jako superhero ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź też, przynajmniej powinna, trafić do tego działu.

"Yo, yo, ziomale! Zbierajcie ekipy z blokowisk. Wasi biało-czarni bracia nie będą już musieli siedzieć cały dzień na ławce z piwem w ręku i nakręcać stereotypy. Yo! Nadciąga kolejny production z Półdolarówką w tytule. Po raz kolejny będziemy mogli kosić frajerów wielkimi giwerami i czuć się przy tym jak prawdziwa amerykańska gwiazda. Yo!"

"Jak nietrudno się zorientować, każdy ziomal z czarną duszą mógł wcielić się w swojego "hamerykańskiego" idola i z błyskiem złota w wielkiej, kwadratowej szczęce w iście raperski i luzacki sposób rozwalać setki gangsterów."

Te teksty są zwyczajnie żałosne i to do tego stopnia, że nawet nie chce mi się czytać reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, tak sie podniecacie tym że będzie gra z Raperem w roli głównej? Jakby to było o metalu to byście w gacie z podniety narobili. Boli Was to ze Rap jest w grach? Ta gra to pewnie lipa, ale jak widzę jak walicie swoje żałosne teksty to mnie krew zalewa. A ten wasz żałosny newsman to chyba tez ma coś nie tak z głową, to ma być zapowiedź gry, czy kabaret? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie chyba nie mają co robić tylko nowe durne gry wymyślają. Grę ominę szerokim łukiem (bardzo szerokim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 18:52, bialas.102 napisał:

Zapowiedź też, przynajmniej powinna, trafić do tego działu.


Tak samo jak twój post. Bo gdybyś wysilił się trochę bardziej przeczytałbyś, że autor tekstu używa sarkazmu i gra tak naprawdę mu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło jak fajno. Znowy będzie można być tym silnym co wszystkich rozwala, ma kasę i panienki!!!11
A tak na serio, to tak jak było mi gorzej od poprzedniej części, tak przy tej nie będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak samo jak twój post. Bo gdybyś wysilił się trochę bardziej przeczytałbyś, że autor tekstu używa sarkazmu i gra tak naprawdę mu się nie podoba.

Blood a ja myślałem że autorzy recenzji powinni być bezstronni a nie wypowiadać sie prywatnie co lubią a co nie
Tym bardziej kultura piszącego ten artykuł nie należy do wysokich progów zacytuje "Tym razem bohaterski, wszech wspaniały i niezwykle zajebisty 50 Cent" hmm także sarkazm? Tym bardziej iż jest to portal dla graczy wiec w dużej mierze dla młodych ludzi.
Rozczarował mnie ten artykuł a myślałem ze zespól gram.pl to dorośli poważni ludzie ale widocznie sie myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować