Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2008 o 22:04, Sk3poL napisał:

a ja się dziś dowiedziałem że Mass Efect będzie miało premierę jakoś w lipcu :(((( Zobaczymy
czy to prawda

A skąd takie info? Mam nadzieje, że gra wyjdzie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 22:04, Sk3poL napisał:

a ja się dziś dowiedziałem że Mass Efect będzie miało premierę jakoś w lipcu :(((( Zobaczymy
czy to prawda


Bardzo wątpię - CDP miał już dosyć czasu na zaimplementowanie wersji polskiej, a opóźnieniem premiery i tak już sobie dość nagrabił. Zresztą nigdzie o tym nie czytałem, a gdyby były wobec tego jakiekolwiek przesłanki, już byśmy o tym wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 22:04, Sk3poL napisał:

a ja się dziś dowiedziałem że Mass Efect będzie miało premierę jakoś w lipcu :(((( Zobaczymy
czy to prawda


Luz blues, chyba wiem, na czym rzecz polega - czytałeś Playa, prawda? Istotnie, na dołączonym plakacie znajduje się Shepard z Mass Effecta, a pod nim kartka z kalendarza na lipiec. 17. lipca jest faktycznie zaznaczony - ale podpis pod nim głosi "PLAY w kioskach". Więc spokojnie, żadnych przesunięć premiery gry nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem Play. Moja firma współpracuje z CDP i się dowiedziałem od przedstawiciela że data premiery może ulec zmianie z czerwca na 7 lipca albo coś takiego. Podkreślam słowo MOŻE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:43, Sk3poL napisał:

Nie czytałem Play. Moja firma współpracuje z CDP i się dowiedziałem od przedstawiciela
że data premiery może ulec zmianie z czerwca na 7 lipca albo coś takiego. Podkreślam
słowo MOŻE!!!


O Jezu... to mnie zmartwiłeś! Wiem, że tylko może, ale sami wiemy, jak to zwykle z takimi "możami" u nas bywa - na ogół takie scenariusze się spełniają. Ale wyobrażam sobie komentarze pod ewentualnym (daj Bóg, że nie) newsem o przesunięciu premiery. Chyba EA Store będzie mógł liczyć na większy ruch. Ja już zamówiłem EK i mimo wszystko nie będę jakoś niesamowicie narzekał, lecz CDP w tym wypadku bronić na pewno nie będę. Bo czasu na zaimplementowanie wersji polskiej miał aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 23:09, Jaro7788 napisał:

> a ja się dziś dowiedziałem że Mass Efect będzie miało premierę jakoś w lipcu :((((
Zobaczymy
> czy to prawda

Bardzo wątpię - CDP miał już dosyć czasu na zaimplementowanie wersji polskiej, a opóźnieniem
premiery i tak już sobie dość nagrabił. Zresztą nigdzie o tym nie czytałem, a gdyby były
wobec tego jakiekolwiek przesłanki, już byśmy o tym wiedzieli.



Kiedyś też tak myślałem ale chyba wszyscy pamiętają akcje z Gears of Wars PC co o zmianie daty premiery dowiedzieliśmy się w dniu pierwotnej premiery, więc będę stawiał że mogą nam taki numer wykręcić, ale mam nadzieje że data będzie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 15:30, korbest napisał:

Pierwsza oficjalna wieść o przesunięciu premiery i rezygnuje z preordera :) nikt nie
będzie mnie w "bambuko" robić....

:)


Właśnie dlatego stwierdzam, że taka sytuacja jest chyba jednak bardzo mało prawdopodobna. CDP nie będzie ryzykowało utraty wielu klientów i, co nie mniej ważne, reputacji, i nie pozwoli na kolejne przesunięcie premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 22:04, Sk3poL napisał:

a ja się dziś dowiedziałem że Mass Efect będzie miało premierę jakoś w lipcu :(((( Zobaczymy
czy to prawda


Puki co znikneła data, która widniała w dostepności na karcie produktu. Wiec lipa z czerwcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa data to 17 lipca...takiego dostałem maila od gram.pl....to są jakieś kpiny! ku mogłem grę zamówić z UK i miałbym 7 czerwca!!

n/c ~_~ naprawdę myślę o zrezygnowaniu z EK i kupnie gry z UK teraz....sigh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:19, Avatar0 napisał:

Wiecie może czy jest jakaś lista rezerwowa na EK Mass Effect? Coś w rodzaju listy do
EK Wiedźmina.


Jak dotąd wszystkie etapy wydania tej gry powtarzaja się jak ek wiedzmina, więc mysle ze rezerwowa lista tez sie ukarze, moze nawet stówa extra bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować