Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Witam.
Ja tez zamówiłem EK. Koszulka i pen będzie dla syna, pocztówki i podkładka udekorują moje miejsce pracy. A na smyczy będą nosił swoją id card, a co tam.
Jestem ciekaw czy coś jeszcze sie znajdzie w tej edycji, może jeszcze coś dołożą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mist`shoo - nie bierz Vegasa 2 bo nie wart jest pieniedzy ....ja kupilem i sie zawiodlem na tym gownie jesli nie masz jeszcze coda 4 to kup sobie lepiej to albo unreala 3 tylko nie bierz vegas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do making-of to ja obejrzę na bank. Oglądałem od Dark Messiah, Gothic 3 i Fable. Ciekawi mnie praca programistów, dlatego oglądam takie rzeczy kiedy tylko mogę. Co do Vegas 2 to w CDA jest recka na niekorzyść gry. Głównie przyczepili się do tego, że grafika słabsza niż w jedynce i mało zmian względem niej ocena to 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wejść na oficjalną stronę i zerknąć do listy kompatybilności kart...ale chyba 7600GS nie ma wśród obsługiwanych...Żeby Mass Effect ruszył potrzebna jest karta z Pixel Shader 3.0 min, 7600GS na bank nie ma 3.0, bo moja stara karta 7600GT miała 2.0.

Gdzieś jest też specjalna strona, która sprawdzi twoją konfigurację i poda czy to co masz jest wystarczające do Mass Effect.

Ja zamówiłem EK, bo normalna wersja to 115zł lub cos koło tego a EK to 174.50zł bo przesyłka kurierska za żeton....60zł róznicy, a za 60 dych to gry na PS3 nie kupie, a tylko takie by mnie interesowały obok ME na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DX 9.0C = PS 3.0, więc to chyba logiczne. Ja sam posiadam 7600GT, i karta OBSŁUGUJE PS3. A jeżeli chodzi o EK... to już zamówiona. :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta...pomylilo mi się z DX10, z którego gra również kożysta :) Co nie zmienia faktu, że seria GS jest dosyć słaba...tak więc osobiście porównałbym karty z wymagań minimalnych do twojego modelu GS przed zamówieniem gry. Szkoda by było wydać kasę na grę, w którą byś nie mógł grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:26, korbest napisał:

Ta...pomylilo mi się z DX10, z którego gra również kożysta :) Co nie zmienia faktu, że
seria GS jest dosyć słaba...tak więc osobiście porównałbym karty z wymagań minimalnych
do twojego modelu GS przed zamówieniem gry. Szkoda by było wydać kasę na grę, w którą
byś nie mógł grać...


Gra nie korzysta ani nie wymaga do działania DirectX 10. Minimalne wymagania to GeForce 6800 GT, ATI X1300 XT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie uważnie. Zalecaną kartą graficzną jest jest 7900, co oznacza, że gra nie obsługuje DX10. Dlaczego? GF7XXX = DX9.0C i PS3, GF8XXx lub GF9XXXX = DX10 i PS4 ( najnowsze karty ati obsługują DX10.1 i SP4.1, ale ati nie biorę pod uwagę ). :)

Co więcej, aby pograć na DX10 trzeba mieć viste, a ta no cóż , nie za bardzo im się udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 13:08, Mr. Cin napisał:

wahałem się, wahałem się i pupa blada wykupili wszystkie :(



nie martw się znając zycie będzie jeszcze sporo egzemplarzy z niepotwierdzonych zamówień .i jeszcze ta edycja dostępna jest w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 13:08, Mr. Cin napisał:

wahałem się, wahałem się i pupa blada wykupili wszystkie :(


Jest jeszcze (ile egz.?) w sprzedaży w sklepie "Ultimy" - c. 179.00 PLN i "Virtusie" - c. 174,99 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie " Łał muszę to mieć" po prsotu jedna z najlepszych kolekcjonerek (jeśli nie najlepsza jakie moje oczy widziały). Ilość Dodatków i ich "fajność" zawraca w głowie. Hmm, jest tylko jedno ale. Ta gra grzeje mnie jak słonce na Saharze, w ogóle mnie obchodzi.
RPGi trawię jedynie najlepsze , z wyjątkiem dla scenerii s-f, którego szczerze nienawidzę( a to akurat nie wina gry). Raczej nie wydam 180 zł jedynie dla dodatków. A w ME zagram jak będzie w jakiejś "Mega Hiper Ekstra Klasyce".

PS. Ła 1 dzień i wyprzedano wszystkie egzemplarze na gram.pl respekcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 13:20, strajker napisał:

Jest jeszcze (ile egz.?) w sprzedaży w sklepie "Ultimy" - c. 179.00 PLN i "Virtusie"
- c. 174,99 PLN


dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 13:52, jackass napisał:

cieszy ,że ludzie kupują kolekcjonerki .Ciekawe ile było egzemplarzy na gram.pl


200 o ile pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować