Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Hmmm no to do dupy z tymi koszulkami. Powinny być w przynajmniej dwóch rozmiarach i przy zamawianiu powinna być możliwość jego wyboru. Niedoróba panie i panowie i to duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az się skusze na EK...

Fajnie że dają i Polską i Angielską grę! Mam nadzieje, że CDP będzie kontynuowało ten trend, który przydałby się w NWN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mozna wykorzystac kuponow z konkursu GTA IV , co za zal gdy nie uzywam kuponu normalnie idzie zamowienie a jak uzyje cofa mnie do strony startowej. Niedopracowanie i zaraz sie pewnie skonczy pre order. Mam nadzieje ze cos z tym zrobicie i to TERAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK świetne, choć wizualizacje zawsze kłamią. Niemniej - szkoda, że nie mam dość kasy i inne plany, bo z pewnością bym zamawiał. Niemniej - niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:43, mist`shoo napisał:

Czemu nie mozna wykorzystac kuponow z konkursu GTA IV , co za zal gdy nie uzywam kuponu
normalnie idzie zamowienie a jak uzyje cofa mnie do strony startowej. Niedopracowanie
i zaraz sie pewnie skonczy pre order. Mam nadzieje ze cos z tym zrobicie i to TERAZ!


Rabaty nie działają przy pre-orderach bo mają okreslony czas działania, a sklep nie może zagwarantować, że wysyłka pre-orderów będzie miała miejsce w trakcie "czasu życia" rabatu.
Już od dawna tak jest, ale niektórzy chyba nie potrafią znaleźć samodzielnie żadnych informacji, ot, takie upośledzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:38, Valium napisał:

Stac was na kolekcjonerki, a nie lepiej kupic za taka sama kase gre na konsole i cieszyc
sie nia duzo wczesniej?


Tak, i dorzucić parę stów na konsolę. Genialny pomysł, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 14:57, qba767 napisał:

Czy w podstawowej edycji będzie poradnik?


Poradnik być powinien ale czy będzie,tego pewny nie jestem a wałśnie,dobrze by było jakby CDP powiedziało co wchodzi w skład wersji podstawowoej...Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:38, Valium napisał:

Stac was na kolekcjonerki, a nie lepiej kupic za taka sama kase gre na konsole i cieszyc
sie nia duzo wczesniej?

preferuje pleya, wieć X odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:25, Heroes1990 napisał:

Noo, EK zamówiona, rodzice mnie najwyżej wydziedziczą ale dla takiej edycji i dla takiej
gry warto zgrzeszyć :D

No widzisz dla gry stracisz dom i w zależnosci od ilości rodzeństwa podział innych wartościowych rzeczy.. ja też zamówiłem po ptrostu mnie to skusiło jak nie wiem, z tym, że płacę sobie sam... ale gdy byłem młody i niepracujący zamawiałem gry na żyda... a może rodzice zapłacą..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi i zastanawia fakt, że EA Polska cały czas się "chwali" Mass Effectem - kto dostaje biuletyn ten wie - grę ma być u nich dostępna ponoć już od 6 czerwca, czyli dziś. Zdaje się, że to jest tylko download, no ale mimo wszystko osohozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jedno Ek do kupienia więcej, po głębokim namyśle jednak wole nie wydawać 95 złotych extra, za łądne pudełko, ładną acz małą książeczke (nie wierze by była w połowie tak gruba jak ta z wiedźmina) 3 karteczki, i pendrivik ze smyczą, plus za mała koszulka. JEdnak wole zwykłą edycje acz serduszko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOlekcjonerka zamówiona. Tylko wyczekiwać. Na szczęście czas już szybko minie bo oceny w budzie powystawiane więc już jest całkowity luzzz. DOczekać się nei mogę Mass Effecta. Och chyba zarwie sie te kilka nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna... ale droga. A poza tym CD Projekt zaczyna kolekcjonerki wydawać w pudłach. Skończyły się już kuferki, skórzane etui, puszka na odpady radiacyjne... A szkoda! bo szczerze powiem, że gdybym ja miał projektować pudełko zbiorcze do EK Mass Efect, to zrobiłbym coś w stylu sciene fiction. Na przykład jakiś metalowy "kontener" do statku kosmicznego, czy coś w tym guście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować