Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Tak patrzę na liczbę sztuk, które zostały (82) i myślę, że będzie to 2 gra po EK Wiedźminie tak szybko sprzedana. Co prawda Zaklinać poszedł w 22h, a tu mamy już trzeci dzień od momentu ogłoszenia to myślę, że nim ujrzymy dzisiejszy zachód słońca nie zostanie już żadna sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:11, marselus napisał:

;) no pewnie tak, bo ja patrzę teraz i widzę cudowną liczbę na liczniku 10000 :) nieźle


Gdzie to można zobaczyć?

Edit: A na ultimie jeszcze można zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzie widzisz ten licznik z 10 000 sztuk O_o? Ja widzę, że zostały jeszcze 4. Czyli miałem racje Przed zachodem słońca nie będzie już ani jednej. Chyba, że zostaną te 4. Kupować, ale to już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy krągłe zero. Rekordu Zaklinaca nie pobiło, ale jeśli dobrze liczę, Mass Effect EK usadowiło się na solidnym drugim miejscu. :) Prawie jak Kubica dzisiaj. :P Pozostaje teraz nam tylko się łudzić, że wyjdą na czas i dojdą do nas też na czas...tjaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, drugie miejsce w szybkości sprzedanych EK, a ostatni egzemplarz poszedł przed zachodem słońca (wiem, wiem powtarzam się, ale to nadaje takiej tajemniczości i grozy, niepewności... kurde czy ja coś ćpałem O_o?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK naprawdę robi wrażenie :)
z mojej strony na szczególne uznanie zasługuje fakt dodania dwóch płyt z grą, w wersji angielskiej i polskiej, tak powinno być zawsze w przypadku wszystkich gier z lokalizacją, że użytkownik ma możliwość wybrania wersji językowej a nie być skazanym na PL. Ja oczywiście zainstalowałbym po angielsku :)

no i ten pendrajw 2GB, za szybki to on na pewno nie jest, ale sam fakt że jest to już coś.

edit :
ale gry i tak nie kupię =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiscie był zapewne żart wynikający z błędu na stronie gram, bowiem naprawdę gdy wskoczyłem o 17:09 na gram.pl to licznik wskazywał 10 tysięcy EK..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz na to z drugiej strony, chcesz kupić ME i widzisz cenę niecała stówka za grę gołą i niecałe 180 za EK, tylko że EK masz przesyłkę za darmo odcinasz zatem kuriera i masz 15 zeta doliczasz to do podstawowej wersji i wyxchodzi prawie 120 więc tak czy siak zakup EK jest bardzo opłacalny bo to ledwie 60 zeta różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 00:43, Flesh00er napisał:

Szkkoda trochę, że teraz, aby gra okazale prezentowała się półce, trzeba płacić ekstra.
Kiedyś była to norma (mówię tu o boxach)


Ekologia panie dziejku, ekologia... ^^'' Poza tym to tradycja ginąca jak kropellki wody na Saharze, teraz wśród młodych liczy się miniaturyzacja a nie dbanie i troska o pudła na półkach. :P

Choć przyznam, też żal, takiego GoWa albo UT3 z chęcią by się na widoku postawiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to, zapewne koło godziny piętnastej zanuluje swoje zamówienie na EK Mass Effectu, więc będzie można zamówić jeszcze jeden egzemplarz.

Edit: Podkreślam zapewne, więc może jednak zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zlozylem zamowienie i stwierdzilem ze wezme podstawowa wersje gry i do tego Vegas 2 + Puzzle Quest albo Virtua tennis 3 . Wiekszosc po dlugim przemysleniu tego , ze beda uzywac pena i koszulki pewnie tez odwola.No bo w ten film nawet nie zajrzysz , pocztowki bede lezec na polce , podkladke juz mam wiec po co mi jakas badziewna , artbook poogladasz i odlozysz na polke , smycz moze do kluczy wykorzystasz ale wiekszosc nie nosi , instrukcja i poradnik na jakims super papierze tez mi nie potrzebny , a dwie plyty sa i w wersji podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować