Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

@Spector

A po co CCP ma myśleć o obniżce ? Na Allegro masz kod 90 dniowy do EvE za około 100zł (kod, a nie "doładowanie"). 100 : 3 = 33 zł/miesiąc.
===
Jeśli chodzi o Age of Conan...wciągnął mnie, owszem. Początkowa lokacja z miastem Tortage jest po prostu świetna. Każdy npc ma nagrane dialogi, klimat powala. Zapominamy, że to MMO. Później dostajemy kopa w twarz z półobrotu. Na kontynencie już 99,9% npc milczy, a gra stwarza wrażenie mocno niedopracowanej. Walka sprawia mnóstwo frajdy, ale jest sporo bugów. Poprawki i udoskonalenia needed ! i to w dużej ilości. Poza tym fps...leży i kwiczy. Średnio mam około 25-30 na 8800 Gt, dobry proc do tego i ze 2gb ramu mieć musicie, żeby podziwiać grafikę w całej okazałości, ale jest co (Oczywiście możecie zjechać z detalami do minimum, ja nie chce :P). W pewnych momentach po prostu brakuje misji i mimo wszystko kończy się na małym grindzie. Gra ma duży potencjał i świetny klimat, ale wymaga jeszcze sporo pracy Funcomu. Na szczęście firma już pracuje nad załataniem dziur, a także nową dużą lokacją.

P.s. WoW na starcie też nie stronił od błędów...także sceptycy maści wszelakiej - stfu for now.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...rany 30zł za miesiąc? Fajnie byłoby gdyby udało się wynegocjować z Blizzardem taką cenę abonamentu. Jej...może się zastanowię nad kupnem tejże gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:00, T34 napisał:

"Wygląda na to, że starania polskiego dystrybutora gry..."

Dlaczego oni piszą o sobie w trzeciej osobie?
To jakaś cezaromania ? :D

Przecież gram.pl to firma córka CDP :D


A o swoim ojcu piszesz w pierwszej osobie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , jest tylko jedno ale...

Jesli dobrze rozumiem ogloszenie to bedzie to dotyczylo tylko Polskich serwerow.
A nic rodakom nie ujmujac musialoby mnie pogiac jakbym chcial na takim grac w dodatku uwzgledniajac brak bariery jezykowej , ktora zawsze troche odfiltrowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posunięcie ze strony CDP. Wielu polaków narzeka na wysokie ceny w MMO. Możliwe że teraz dużo osób zacznie grać ( i w tym ja ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 zł!? To cudownie!!! A już zamieżałem kupić angielską wersję. Najważniejsze jest to że nie tylko będzie tanie ale i po polsku! Siódme Niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jaki w tym wszystkim jest haczyk ? Jeszcze nie widziałem żeby ktoś dał coś za darmo szczególnie wielka firma. Zauważcie, jest napisane, że będzie można grać tylko na specjalnie przygotowanych polskich serwerach, czyli co jak będę płacił 29,90 to nie będę miał dostępu do reszty serwerów? Druga rzecz jeśli cała europa płaci 15 euro a tylko polska miała by płacić mniej to inne kraje by się zbuntowały, ta niższa cena na pewno pociąga za sobą jakieś konsekwencje (gorsza obsługa klienta, dorszy dostęp do serwerów albo pewne ograniczenia w grze ). Obstawiam że CDP postawi polski serwer i będzie nim zarządzał czyli nie będzie dostępu do reszty serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:05, MaTTi_94 napisał:

Bardzo dobre posunięcie ze strony CDP. Wielu polaków narzeka na wysokie ceny w MMO. Możliwe
że teraz dużo osób zacznie grać ( i w tym ja ) :P


No i właśnie dlatego zleci się hołota i zabije klimat gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:02, lordfett napisał:

> "Wygląda na to, że starania polskiego dystrybutora gry..."
>
> Dlaczego oni piszą o sobie w trzeciej osobie?
> To jakaś cezaromania ? :D
>
> Przecież gram.pl to firma córka CDP :D

A o swoim ojcu piszesz w pierwszej osobie? ;]


Dobrze wiesz do czego pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma karte ATI to niech sie mocno zastanowi nad kupnem gry. Gra jest optymalizowana pod produkty nvidi a i tu idzie na najlepszych ledwo 30 kl/s. Na kartach ATI jakie by nie byly nawet te najlepsze jest tylko 15 kl/s w terenie otwartym.Producent olewa karty ATI szerokim lukiem.pozatym grafa jest mimo wszystko cienka i wychodzi tylko niedopracowanie i beznadziejna optymalizacja silnika graficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena ładna,na pewno zachęci do gry tych co sie jeszcze wahali. Ale tak trosze w temacie obok odnośnie cen za WoW''a to jak sie samemu płaci to wynosi miesięcznie około 40 zł z groszami, jeszcze opłacając na dłużej to nie jest tak źle te 10 zł aż takiej bariery wielkiej nie stanowi. Tak, że mimo iż AoC wygląda dobrze to jednak zostanę przy starym mmo:D Miłej gry każdemu kto kupi AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować