Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

O kurcze. Polskie serwy, trzy dychy... Niby super, ale jak tak dłużej myślę, to coraz bardziej mnie niepokoi wizja przedstawiona przez usera maniekk. Czas pokaże, co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Stać mnie wreszcie na Abonament jupi oby na polskich servach nie było pryszczatych bachorów comysła że od nich świat należy i bez kultóry:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko w jaki sposób mielibyśmy być zmuszeni do grania wyłacznie na polskich serwerach...
Przecież serwery będą dostępne obok francuskich, niemieckich i wielonarodowościowych. Może niższe opłaty nie wiążą się z obowiązkiem gry na polskich serwerach. Jeżeli tak, to wolę płacić 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:16, Mex12 napisał:

Tak Stać mnie wreszcie na Abonament jupi oby na polskich servach nie było pryszczatych
bachorów comysła że od nich świat należy i bez kultóry:) Do zobaczenia.


Zastanawia mnie czy ten post to jedna wielka ironia patrząc na blędy i nickname... jakoś nie jestem w stanie uwierzyć :P Może brak mi "comysła" i "kultóry" na to... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:04, lukesky16 napisał:

Widzę że nawet na gram.pl można spotkać antypatriotyczne oddźwięki- wstyd...
Ale wracając do tematu- no brawo dla CD-Projekt za takie niełatwe dokonanie. A niektórzy
gracze zamiast narzekać że "zleci sie hołota i zabije klimat gry"(swoja drogą lol- jakby
gdyby wyższy abonament chronił przed "hołotą" innych graczy... dziwne podejście!) powinni
być wdzięczni CD- Projekt za prawię 50%-ową obniżkę abonamentu- może w końcu uboższa
część graczy będzie miała okazję zagrać na globcu...


Bo chroni pograj w tibie i wowa to zobaczysz różnica jest gigantyczna,mi nie przeszkadzają biedniejsi ale żeby byli normalni a to nie jest możliwe widząc co nasz polonia wyczynia w darmówkach darmowe=zlecenie się kozaków internetowych widać poruszyło cię to .A może po prostu uwielbiasz trolować i wyzywać w grach:)
I jakie nastawienie anty patriotyczne to ,że nie chce grać z debilami typu ,"PLZ GOLD U NOOB LOL",albo pawełPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart. :D Jeśli miałbym kupować AoC, to tylko na międzynarodowych serwerach, takie durne pomysły w stylu ''tylko polski serwer'' nie ma sensu w MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obniżka abonamentu? Może być. Polski serwer? Meeeh, nie dziękuje, już wolę grać na europejskich serwerach i płacić te 20-30zł więcej.

ps. co do hołoty jak ludzie piszą. Pragnę tylko wspomnieć, że jest też taka "kasiasta" hołota, także na płatnych serwerach na 100% się na ową natraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, panowie i panie, tak sobie patrzę po postach i dochodzę do wniosku, że jakbyście się już "zebrali w kupie" to było by parę osób, które nie chcą mieć nic wspólnego z większością "tibijczyków" i "dzieci neo", więc nie macie żadnego problemu - robicie gildie i uczycie moresu młodzież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jaka wielka szkoda, ze CD PROJEKT nie moze / nie chce wywalczyc polskiego serwera w WoWie. Osobiscie bylbym wniebowziety, gdyby takowy powstal, nie musza znizac abonamentu nawet. Kiedy gralem w WoWa mialem przyjemnosc raidowania z polska gildia i musze powiedziec, ze jest duzo fajniej niz z ludzmi z zagranicy. Gdyby taki serwer jeszcze byl full, to juz wogole wypas :D Niestety na 90% taki serwer nie powstanie, a szkoka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, polak tylko jedno potrafi robić najlepiej, narzekać. Heh jak Was czytam to aż mi sie płakać chce, a wiekszość piszących o pryszczatej hołocie pewnie pisząc to wyciska pryszcze z nosa. Mnie cieszy najbardziej że są mniejsze szanse na spotkanie w grze brazylijczyków :). Czekam na kolejne dobre informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:14, Mychaa napisał:

No tak, polak tylko jedno potrafi robić najlepiej, narzekać. Heh jak Was czytam to aż
mi sie płakać chce, a wiekszość piszących o pryszczatej hołocie pewnie pisząc to wyciska
pryszcze z nosa. Mnie cieszy najbardziej że są mniejsze szanse na spotkanie w grze brazylijczyków
:). Czekam na kolejne dobre informacje.


A ty za to płaczesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czego Wy jeszcze chcecie? To, że dwunastolatki będą rzucać mięsem? No to chyba dobrze nie? W końcu to Conan - brutalny, krwawy, okrutny. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:22, TobiAlex napisał:

Ale czego Wy jeszcze chcecie? To, że dwunastolatki będą rzucać mięsem? No to chyba dobrze
nie? W końcu to Conan - brutalny, krwawy, okrutny. Nic dodać nic ująć.


Kultury tylko ale jak widać niektórych to dotknęło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mialo byc tak milo, miałem spróbowac z czym to się je, no ale . Każdy wie co u nas znaczy tańszy abonament i only polskie serwy. Welcome in Tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:22, TobiAlex napisał:

Ale czego Wy jeszcze chcecie? To, że dwunastolatki będą rzucać mięsem? No to chyba dobrze
nie? W końcu to Conan - brutalny, krwawy, okrutny. Nic dodać nic ująć.


Brutalność i okrucieństwo to nie to samo co buractwo. My tego nie oczekujemy, to jest już pewne. A jeśli twoim zdaniem to dobrze, to radzę troszeczkę pomyśleć, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować