• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
X3330

TOCA RACE GRID

Pytanie

gralem w demo toca race grid jest swietne ,ale jeden problem gra co kilka lub kilkanascie sekund zwalnia tak jak by producent chcial pokazac ripley.na najwyzszych ustawieniach mam od 33 do 41 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.06.2008 o 13:36, X3330 napisał:

gralem w demo toca race grid jest swietne ,ale jeden problem gra co kilka lub kilkanascie
sekund zwalnia tak jak by producent chcial pokazac ripley.na najwyzszych ustawieniach
mam od 33 do 41 fps.


Witam. Przenoszę temat do Podforum Pomocy Technicznej.
A na przyszłość w razie nowych poszukiwań - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może wyjaśnisz dokładniej o co chodzi z tym "zwalnianiem". Być może masz za mało RAMu i po prostu coś się musi dłużej doczytać. Podaj konfig swojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.06.2008 o 15:22, AvP2 napisał:

Może wyjaśnisz dokładniej o co chodzi z tym "zwalnianiem". Być może masz za mało RAMu
i po prostu coś się musi dłużej doczytać. Podaj konfig swojego kompa.

Intel core2 duo 6400 2 giga ram kingmax grafa g-force egva 7950 gigabyte poprostu obraz zwalnia taj jak w powtorce.i obojetnie jakie ustawiena sa w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

powiedzcie mi jak zakładam sesje co mam zrobić zeby było głosowanie bo niekturzy maja advenced taką opcje a ja nie mam???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problem z GRIDEM, który nie chce się w ogóle odpalić, wyskakuje jedynie błąd aplikacji. Zainstalowałem patcha nowe sterowniki - nic. Również przeinstalowanie gry nic nie pomogło. Nie pomaga też wpisanie linii -novirtual.

Co nieco o moiej konfiguracji:

Processor:
AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Memory:
1024MB RAM

Hard Drive:
160 GB Total

Video Card:
NVIDIA GeForce 7600 GS

Sound Card:
NVIDIA(R) nForce(TM) Audio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2008 o 20:01, Flagun napisał:

Witam mam problem z GRIDEM, który nie chce się w ogóle odpalić, wyskakuje jedynie błąd
aplikacji. Zainstalowałem patcha nowe sterowniki - nic. Również przeinstalowanie gry
nic nie pomogło. Nie pomaga też wpisanie linii -novirtual.

Co nieco o moiej konfiguracji:

Processor:
AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Memory:
1024MB RAM

Hard Drive:
160 GB Total

Video Card:
NVIDIA GeForce 7600 GS

Sound Card:
NVIDIA(R) nForce(TM) Audio



??? Przecież odnosnik do tematu o Race Driver: GRID podany. Dlaczego tu zadajesz takie pytania? Brygadzista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2008 o 20:52, Kolumb95 napisał:

??? Przecież odnosnik do tematu o Race Driver: GRID podany. Dlaczego tu zadajesz takie
pytania? Brygadzista...

Bo tu jest podforum techniczne panie przodownik. Napisał w dobry miejscu, chociaż powinien raczej nowy temat założyć (ale tu też będzie). podany wyżej temat ogólny jest raczej od tego jak przejść grę, a on może chcieć sam to odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2008 o 20:59, sig. napisał:

> ??? Przecież odnosnik do tematu o Race Driver: GRID podany. Dlaczego tu zadajesz
takie
> pytania? Brygadzista...
Bo tu jest podforum techniczne panie przodownik. Napisał w dobry miejscu, chociaż powinien
raczej nowy temat założyć (ale tu też będzie). podany wyżej temat ogólny jest raczej
od tego jak przejść grę, a on może chcieć sam to odkryć.



Ale w tytule tegóż tematu pisze "Race driver Grid- Temat ogólny", czyli na każdy temat, a ten temat jest założony przez to że forumowicz "X3330" miał konkretny problem dotyczący gry. Nie założył tego tematu po to, aby inni forumowicze zadawali tutaj pytania, lecz po to aby na nie odpowiadali. Gdyby chciał założyć temat po to aby inni forumowicze zadawali pytania dotyczące pomocy technicznej do tejże gry, to napisałby w tytule "Race Driver: GRID - Pomoc techniczna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlatego też napisałem że powinien był założyć nowy, poświęcony własnemu problemowi. W każdym razie do problemów technicznych jest to podforum a nie temat z głównego (lepiej tu niż tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.06.2008 o 20:52, Kolumb95 napisał:

??? Przecież odnosnik do tematu o Race Driver: GRID podany. Dlaczego tu zadajesz takie
pytania? Brygadzista...


Bo kocham nabijać posty. Całymi dniami przesiaduję na forum, by wyłapywać posty, które niby są w złym temacie i upominać grzeszników. Co gorsza, kocham dopisywać się do już istniejących tematów, które z nazwy oraz swoim celem do tego idealnie się nadają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z GRIDem. Posiadam kierownicę MOMO Racing Force i problem polega na tym, że samochód mimo starań jedzie bardzo ospale i po zmianie biegu z 2-go na 3-ci zwalnia, każdy wyścig kończę ostatni, może nawet zdublowany, bo samochód nie jeździ normalnie.
Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2008 o 20:01, Flagun napisał:

Processor:
AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz


Z tego co kiedyś wyczytałem na innym forum, gra nie działa z powodu procesora.
Jak widzisz twój nie obsługuje SSE i SSE2, które bodajże są wymagane przez GRID''a

Dnia 23.06.2008 o 20:01, Flagun napisał:

Video Card:
NVIDIA GeForce 7600 GS


Karta słaba, więc nawet jeśli byś uruchomił to gra miałaby mocne przycięcia


X3330
Z moich informacji wynika, że jest to wina karty dźwiękowej, ale głowy bym nie dał uciąć :P
Mam coś podobnego na GF9600GT (40-70FPS w GRIDzie na maksymalnych ust) ale raz na 3-4 godziny, więc raczej nie jest to wina słabej karty, poza tym gdzieś obiło mi się, że gra spowalnia przy, akceleracji dźwięku? czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> Mam problem z GRIDem. Posiadam kierownicę MOMO Racing Force i problem polega na tym,
> że samochód mimo starań jedzie bardzo ospale i po zmianie biegu z 2-go na 3-ci zwalnia,
> każdy wyścig kończę ostatni, może nawet zdublowany, bo samochód nie jeździ normalnie.
> Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki!
Ja taką ospała jazdę też zauważyłem u siebie ... I już myślałem że wszyscy cheatują i dlatego moje auto jakieś takie niezbyt szybkie .. Ale gdy zagrałem w GTR2 i okazało się że mam o wiele gorsze czasy przejazdu toru (Imola) niż jakiś czas temu .. ,to myślę CO JEST GRANE ? Zajrzałem w ustawienia kierownicy w tej grze (GTR2) tam gdzie jest test raekcji skrętu ,reakcji gazu/hamulca/sprzęgła i .... dziwne myślę bo gaz mimo wciskania do oporu pokazuje pasek reakcji na ok 70 % (?!) :( Sprawdziłem na kalibracji kierownicy w Panelu Sterowania -> Kontrolery Gier i tu też gaz nie dochodził do końca ,ale tutaj mam słabo to pokazane i prawie można nie zauważyć... Najlepiej to widać w GTR2 ,RACE 07 (pewnie też GTR i RACE -czyli wersje wcześniejsze)
Okazało się że "wyrobiły" się sprężyny odbijające pdały do pozycji neutralnej i jak wciśnie się hamulec to on nie wraca do pozycji neutralnej i jakby "blokuje" o tą wartość dojście gazu do maksimum... :((
To jest ta przyczyna...
Co pozostaje ? Albo naprawa (wymiana?) srężyny hamulca albo ... kupno nowej kierownicy (?!) ... lub chociażby tej podstawy z pedałami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 22:47, Maq2 napisał:

Mam problem z GRIDem. Posiadam kierownicę MOMO Racing Force i problem polega na tym,
że samochód mimo starań jedzie bardzo ospale i po zmianie biegu z 2-go na 3-ci zwalnia,
każdy wyścig kończę ostatni, może nawet zdublowany, bo samochód nie jeździ normalnie.
Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki!

zobacz moją odp powyżej - nie wiem czemu nie "zaznaczyło" że to co piszę to odp. na twój post .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować