Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Pierwsze udokumentowane małżeństwo forumowe :)

124 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 20:53, Mistic napisał:

Zostań homo to twoje szanse bardzo wzrosną...


A wiesz, ze obrazanie innych uzytkownikow forum jest bardzo nie mile widziane? Za to jest degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 00:45, Wojman napisał:

> Zostań homo to twoje szanse bardzo wzrosną...

A wiesz, ze obrazanie innych uzytkownikow forum jest bardzo nie mile widziane? Za to
jest degrad -1.


Hm, a gdzie tu jest obrazanie?! Zakladajac procentowy uklad sil miedzy obiema plcami na forum - Mystic stwierdzil fakt. Teoretycznie mezczyzna homoseksualny ma wieksze szanse na znalezienie tu milosci - patrzac na ilosc mezczyzn.

Co do tematu - nicki kojarze z forum, osob nie znam. Ale serdecznie gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za życzenia (tym, którzy je składali).
I gorące podziękowania dla Abiego za inicjatywę :D.

Od wczorajszego późnego popołudnia zaczynam mężować :D
A co do reszty:
Jeśli wydaje Wam się, że przygotowanie wesela i ślubu, ceremonia i przyjęcie weselne to stres, dramat, ciężka trauma, etc., to mogę Wam z doświadczenia powiedzieć, że jesteście w błędzie ;P
Znajomi mówili, że tak wyluzowanej pary młodej jeszcze nie widzieli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:04, Yarr napisał:

Jeśli wydaje Wam się, że przygotowanie wesela i ślubu, ceremonia i przyjęcie weselne
to stres, dramat, ciężka trauma, etc., to mogę Wam z doświadczenia powiedzieć, że jesteście
w błędzie ;P

Ja wyluzowany też byłem, bo w sumie to moja żona i teściowa wszystko załatwiały (mają w tym doświadczenie, bo organizują wesela dla innych), więc ja przyszedłem właściwie jak gość na własne wesele :)

Gratulacje jeszcze raz!

P.S. Nie sądziłem, że tak wcześnie rano już do kompa po weselu zasiądziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim składającym życzenia i gratulacje :) Zdjęcia wkrótce zamieścimy, tu - albo na gramsajtach.
Abi - bardzo mile nas zaskoczył ten wątek - dziękujemy! Poczytać sobie takie gratulacje na gram.pl to jak deser po udanym weselu :)))

Ślub był piękny, ksiądz bardzo życzliwy (wprowadzał fajną atmosferę) i przyjęcie też bardzo udane. Nasi znajomi powiedzieli, że tak wyluzowanej pary młodej to jeszcze nie widzieli :) Pogoda też dopisała :))
Dzieciaczki będą - trudno powiedzieć kiedy - ale pewnie grać będą :D
I pomyśleć, że zaczęło się od grania w Diablo! A potem wizyty na forum, rozmowy i ... tak się to pięknie potoczyło!
Wszystkim dziękuję raz jeszcze - Yarr też coś do Was pisze, jak widzę :)) - i życzę Wam takich szczęśliwych chwil jak nasze. (No, Abi już doświadczył i doświadcza! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już o małżeństwie przez fotka.pl, teraqz przez gram.pl, nop sieć łaczy ludzi jednak :)
Yarrowi i Shelion życzę wszystkiego naj naj najlepszego, aby ukladało wam się razem w życiu, żeby większe problemy omijały was jeszcze większym łukiem i ogolnie najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:09, shelion napisał:

No, Abi już doświadczył i doświadcza! :)))

Doświadcza, doświadcza, tylko teraz trochę na dystans, ale wracam 20-go :)

Kurczę, albo wesele się wcześnie skończyło i już wypoczęliście, albo wcale się nie kładliście, bo oboje już przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 11:04, Yarr napisał:

Od wczorajszego późnego popołudnia zaczynam mężować :D


Widzę , że wczułeś się w role. ;P

Dnia 08.06.2008 o 11:04, Yarr napisał:

A co do reszty:
Jeśli wydaje Wam się, że przygotowanie wesela i ślubu, ceremonia i przyjęcie weselne
to stres, dramat, ciężka trauma, etc., to mogę Wam z doświadczenia powiedzieć, że jesteście
w błędzie ;P


Mój kuzyn w dniu ślubu grał w piłkę i spóźnił się do kościoła na własny ślub to chyba świadczy , że nie wszyscy tak mają. :D

Dnia 08.06.2008 o 11:04, Yarr napisał:

Znajomi mówili, że tak wyluzowanej pary młodej jeszcze nie widzieli ;P


To widać , że jesteście dla siebie stworzeni. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje:)Gram łączy ludzi-nawet na całe życie,aż do śmierci:)Chociaż Shelion nie znam,a Yarra tylko z kilku postów-życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 11:12, Abi Dalzim napisał:

Kurczę, albo wesele się wcześnie skończyło i już wypoczęliście, albo wcale się nie kładliście,
bo oboje już przy kompie :)


Wcześnie się skończyło - zrobiliśmy sobie skromne, choć dość eleganckie przyjęcie weselne, zamiast hucznego całonocnego wesela - za obopólną zgodą :) I bardzo dobrze to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż :), wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości i płodności życzyć mogę młodej parze :)) A także gratuluję, jako że jesteści chyba pierwszą parą, która poznała się przez gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:53, Mistic napisał:

> Ja też chce poznać kogoś na gram.pl :P!

Zostań homo to twoje szanse bardzo wzrosną...


A skąd wiesz, że nie jestem? :P No, ale na serio to chyba nie jest dobry pomysł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować