Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson pożegna sie z zawodem prawnika na 10 lat

98 postów w tym temacie

nareszcie chociaż kurde z kogo mamy się naśmiewac teraz :( no ale i tak dobrze może w końcu.. nie wiem co ale na pewno dobrze że go nie ma <pssst "korek w ścianę">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe biedak nie wiedział w co sie pakuje... ''śmierć'' noobom i bootom...
PS. Nie wiem po co on dzwonił do czyjejś matki, ale gdyby to o moją chodziło, a on by coś do niej pyszczył to ja bym był ukarany... za pobicie ze skutkiem śmiertelnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, czytałem już o tym dwa dni temu, ale nadal się z niego śmieję ;-)

I dobrze mu tak, wreszcie Take Two sobie odpocznie! Dobrze, że sąd stanu Floryda sprawdził co on przez minione lata wyprawiał i skazał go na 10 lat nie wykonywania zawodu prawnika. Takie podejście do sprawy mi się podoba, wreszcie będzie spokój ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry rzondzą i zafsze wyjdom na swoje! Niahniahniah!

Siła wszechmogącego Boga Gier wymierzyła mu karę, i tak dalej... Kk, kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Nastała sprawiedliwość na tym świecie. Cieszmy się i radujmy bo oto przez dziesięć lat będą płynąć kokosy dla branży gier. A teraz serio.

Chyba będzie mi go trochę brakować ;] Już zdążyłem się przyzwyczaić do jego krucjat wymierzonych przeciwko grom. Teraz trudno mi będzie mi wytrzymać miesiąc bez jego publicznego ośmieszenia się ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówią że Temida jest ślepa, cóż ktoś jej chyba w końcu kupił okulary I Chwała Panu Za To. Z drugiej strony... tak na dobrą sprawę gościu był Prawie niegroźnym wariatem... prawie niegroźnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Nie mogliście mi zrobić wspanialszego prezentu na nadchodzące urodziny niż ta wiadomość :). Szkoda jednak, że tylko na 10 lat. Z drugiej jednak strony sytuacja się na tyle wyklaruje w ciągu ego czasu, że jak wróci, będzie mógł sobie pomarzyć o takiej jak dziś "karierze".
Oby tylko nie znalazł sobie ucznia, którym będzie sterował i dalej robił swoje.
P.S.
Jeszcze tylko kaczuszki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej na tym ucierpi Zaitsev, bo nie będzie miał o czym newsów pisać. Ale nie martw się, zawsze został jeszcze Uwe Boll, i ponoć Doda ma zamiar napisać autobiografię! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym listem to imo przesada ; / ciekawe jakiej treści był ten list, czy chodziło o to żeby jej synek zaprzestał robienia gier , czy troszke niegrzeczniej (czyt. z wulgarami) . Tak czy siak to raczej mu się należało, choc nie wiem czy 10 lat to dobry pomysl. Strasznie dużo , choc ofc nie wiem co to był za list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować