Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 17:26, Furrbacca napisał:

A ile on tam niby ich miał???


Oglądałem ostatnio kilka odcinków Nash''a, w każdym kolejnym Bridges wpadał w oko kolejnej z pań. Dzisiaj leciał odcinek w którym do niego dobierała się jakaś wokalistka ścigana przez bande pajaców myślących, że są wampirami:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóg sworzył świat, a Chuck Norris mu pomagał :). To jemu zawdzięczamy istnienie wojowniczych żółwi ninja , z którymi kilka razy mu się zdarzyło walczyć. Doprowadził do zagłady tego niezwykle żadkiego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:02, natkasuper1 napisał:

Bóg sworzył świat, a Chuck Norris mu pomagał :). To jemu zawdzięczamy istnienie wojowniczych
żółwi ninja , z którymi kilka razy mu się zdarzyło walczyć. Doprowadził do zagłady tego niezwykle
żadkiego gatunku.

bez obrazy, ale Norris doprowadził do wygnienięcia całej masy mniej czy bardziej rzadkich gatunków. Wojownicze Żółwiki to tylko jeden z wieeeeelu przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:10, Hubi Koshi napisał:

> Bóg sworzył świat, a Chuck Norris mu pomagał :). To jemu zawdzięczamy istnienie wojowniczych

> żółwi ninja , z którymi kilka razy mu się zdarzyło walczyć. Doprowadził do zagłady tego
niezwykle
> żadkiego gatunku.
bez obrazy, ale Norris doprowadził do wygnienięcia całej masy mniej czy bardziej rzadkich gatunków.
Wojownicze Żółwiki to tylko jeden z wieeeeelu przykładów.


Racja, np. tygrysy szablozębne straciły zęby bo Chuck musiał w końcu skąś wziąć wykałaczki. A mamuty wyginęły bo Chuck musiał się w coś ubrać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No :)
Teksty coraz mniej śmieszne i coraz bardziej na siłę robione... Przykro mi to mówić, ale ta niemądra moda się kończy ;P
Heh... wygląda na to, że udało mi się przetrwać do końca nie rzucając ani jednego durnego tekstu o Chucku Norrisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:27, Monastor napisał:

No :)
Teksty coraz mniej śmieszne i coraz bardziej na siłę robione... Przykro mi to mówić, ale ta
niemądra moda się kończy ;P
Heh... wygląda na to, że udało mi się przetrwać do końca nie rzucając ani jednego durnego tekstu
o Chucku Norrisie :D


Właściwie to ciekawe od czego się zaczęło :). Chuckomania w zasadzie na początku była całkiem śmieszna :) Teraz trochę mniej ale mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:29, natkasuper1 napisał:

Właściwie to ciekawe od czego się zaczęło :). Chuckomania w zasadzie na początku była całkiem
śmieszna :) Teraz trochę mniej ale mnie to nie przeszkadza.

Chuckomania sie zaczeła od tego że bodaj JoeMonster, przetłumaczył teksty o Chucku na język polski, rozprowadziło się to po ludziach i niczym agresywna grypa wszystkich pozarażało ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuckomania rozszerzyła się w zasadzie tylko po internecie (piszę to na przykładzie mojego miasta).Kiedy pytam osoby z mojej klasy, które nie mają interneru czy wiedzą o Chuckomani , to nie mają pojęcia o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 14:26, DevilFish napisał:

Starsi forumowicze powinni załapać o co chodzi:

..albo ci co uważali na historii w gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:50, Tares napisał:

> Starsi forumowicze powinni załapać o co chodzi:
..albo ci co uważali na historii w gimnazjum

To też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:42, natkasuper1 napisał:

Chuckomania rozszerzyła się w zasadzie tylko po internecie


Nie tylko :)
U mnie w Lublinie wydawana jest bezpłatna gazeta Metropol, rozdawana na przystankach w autobusach i innych gęsto zaludnionych miejscach. W kilku numerach publikowali "fakty" o Chucku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 20:25, YahooPL napisał:

Wiecie jak Chuck Norris kasuje bilety ? :)


to pytanie retoryczne? ;D bo jeśli nie to zgaduję, że z półobrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to się wreszcie skończy :] ??

Chuck Norris przeszedł The Sims w 100%
Chuck Norris potrafi odsunąć Rydzyka od polityki.
Chuck Norris nie zmiata kurzy, to kurze zmiatają przed nim.
To Chuck Norris spadł na Hiroszimę i Nagasaki.
Wilt Chamberlain chwali się, ze w zyciu spał z 20000 kobiet Chuck Norris nazywa to wolnym wtorkiem
Chuck Norris wie jakiej płci jest Bill Kaulitz z Tokio Hotel
Każdy wie, że Chuck Norris doliczył do nieskonczoności dwa razy. Ale nie każdy wie, że zaczynał od minus nieskonczoności.
Chuck Norris potrafi zamknąć szufladę na klucz tak szybko, ze jeszcze zdąży zostawić go w środku.
Akcje Chucka Norrisa zawsze idą w górę. Zawsze!
Chuck Norris ma w swojej drukarce tylko czarny tusz. Nie przeszkadza mu to jednak w drukowaniu kolorowych zdjęć.
Jeśli przyśni ci się Chuck Norris obudzisz się z podbitymi oczami i bez zębów.
Chuck Norris nie ma cienia.
Chuck Norris może sam otoczyć budynek w którym znajdują sie terroryści.
Chuck Norris na klacie ma wytatuowaną mapę texasu. W skali 1:1
Kręgi w zbożu to sposób Chucka Norrisa aby wytłumaczyć światu, że kiedy on mówi "leżeć!" to słucha nawet zboże.
W zakładach bukmacherskich kurs na Chucka jest ujemny. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować