Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Nie wiem, czy to pytanie zostało już zadane, ale po prostu muszę się o to spytać. Czy w katalogu wydawniczym firmy znajdzie się wreszcie drugi dodatek do Neverwinter Nights 2, znany jako Storm of Zehir? Od światowej premiery minęło już nieco czasu, a tu ani widu, ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:11, discopete napisał:

Nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie DziaduRED?


Sprawdzam temat - postaram się szybko coś ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 21:04, Azuredragon napisał:

Nie wiem, czy to pytanie zostało już zadane, ale po prostu muszę się o to spytać. Czy
w katalogu wydawniczym firmy znajdzie się wreszcie drugi dodatek do Neverwinter Nights
2, znany jako Storm of Zehir? Od światowej premiery minęło już nieco czasu, a tu ani
widu, ani słychu.


Ciągle trwają negocjacje z Atari w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:58, DziaduRED napisał:

> Wiadomo czy będzie Edycja Limitowana RE5 w Polsce??

Konsolowa?



Hmm.A na PC też będzie limitowana?xD Zaczynam podejrzewać że CD-project naprawdę ma 100% pewne info że będzie wydanie na PC.:P A mi chodzi właśnie o konsolową. Tą taką w metalowym pudełku która ma być w krajach z PAL.Link poniżej link do info o niej:

[url=" http://gry.wp.pl/filtr;0,15;x;nowinki,10,42348;core.html?filtr=0,15&x=nowinki,10,42348&ticket=4795759834788150mwt4VqQyay79PMAC%2FPwHo%2FrEyDrTVzwZmI3CthnUwdCkrPlXmWJNsWlxUkeg2U8JXY3JK3J2SwWqL4nUl05CXEmm1DmtBD%2Btgkv26huKQb8%3D"]RE5[/url]

Czy może będzie jakaś inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dni mijają, mamy luty, a Pre-Paid-ów do AoC 2009 PL ani widu ani słychu. Była jakaś notka prasowa ich dotycząca, ale nic nie wniosła do sprawy. Macie jakieś KONKRETNE widomości, co do terminu ich wydania? Bo, niestety, darmowy miesiąc się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedy swoją premierę w Polsce będzie miała gra Aion? Czy gra zostanie spolszczona(tak jak np. Guild Wars)?
Dzisaj zamówiłem pre order na strone empik.com, czas dostawy 4 maj 2009 ,lecz na stronie wydawcy gry NCsoft pojawiła się informacja,że gra ma wyjść w 4 kwartale roku. Kompletnie już nic z tego nie łapie ,a na gre czekam już 2 lata -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Twój kolega Krzysiek Szulc 2 tygodnie temuw wątku o wPLN-omanii napisał

Przede wszystkim przepraszam wszystkich za opóźnienia z wprowadzeniem kolejnych tytułów do oferty. Mieliśmy trochę problemów technicznych związnych z wplnomanią i właśnie nad nimi pracujemy. Na dniach w ofercie pojawi się coś nowego. Od razu poinforumjemy o tym m.in. tutaj na forum. Równocześnie chciałem zapewnić, że pracujemy właśnie nad ulepszeniem całej akcji. Więcej na razie nie mogę powiedzieć, ale zmiany będą spore. :)

Moje pytanie brzmi: kiedy CDP się w końcu nauczy, że zła polityka komunikacyjna - porozumiewanie się z community poprzez pressnewsy (sic!) - to niezbyt dobry sposób na budowanie dobrej reputacji?
Zlewanie reakcji ludzi z forum - najwierniejszych klientów - jest dla mnie niepojęte. Naprawdę tak przetrzebili szeregi w CDP, że nia ma kto się tym zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Niedawno się pojawił news o tym że wreszcie Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir i mod Mysteries of Westgate zostały oficjalnie zatwierdzone w planie wydawniczym CDP. Tylko ciekawy jestem czemu dodatek do gry SoZ ma kosztować 80 zł a mod MoW który w Stanach jest sprzedawany za 10$ czyli w przeliczeniu na złotówki ok 37zł + instrukcja, opakowanie i takie tam pierdółki powinno wynieść nie więcej moim zdaniem niż 45zł aż 60zł. Czemu tak ceny w górę poszły? Pierwszy dodatek kosztował w dniu premiery 60zł. Wiem że jest jeszcze wersja pakietu i mam nadzieję że z niej nie zrezygnujecie ale to moim zdaniem lekkie przegięcie z tymi cenami.
Jeśli to pytanie nie do ciebie to przepraszam ale uznałem że skoro zajmujesz się premierowymi tytułami między innymi Atari który chyba jest wydawcą tej gry za granicą to powinieneś coś o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie także co do Neverwinter Nights 2 Storm of Zehir... Zaledwie 30 minut temu w planie wydawniczym podaliście, że wyjdzie on 2 Kwietnia(bez ogłaszania news''em, na podstronie produktu także był podany 2 kwiecień) czemu więc nagle zostało zmienione to ogólnikowo na Kwiecień?

Z góry dziękuję za odpowiedź oraz pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś PES 09 ale jest w wersji angielskiej. Czy wyszła może wersja po polsku, lub czy jest bądź będzie jakaś aktualizacja, którą będzie można pobrać do oryginalnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak długo każecie w Polsce czekać na Trainz Simulator 2009. W wielu krajach już od dawna jest w sprzedaży (nawet Rosja) a u nas to co? Z żadną częścią "Trainza" nie zwlekaliście. Zawsze w miarę na czasie choć dwa ostatnie tytuly mialy porażające błędy. A teraz...? Nie rozumiem tej zwłoki, czy w ogóle zaniechania tego tytułu. Może pan odpowiedzieć..? Pozdrawiam ''flawik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:02, GRAMy napisał:

W imieniu własnym oraz CD Projektu witamy wszystkich w wątku dedykowanym Konsulowi tej
właśnie firmy - Łukaszowi Machowi. To tutaj będzie on odpowiadał na zadane przez Was
pytania związane z wykonywaną przez niego pracą. Jeśli nie jesteście pewni czym zajmuje
się nasz Gość, zachęcamy do lektury notatki znajdującej się pod tym adresem: http://www.gram.pl/konsule.asp#kon46
Tam również znajdziecie informacje o porach dyżuru Konsula, podczas którego będzie on
udzielał odpowiedzi na Wasze zapytania.

Bądźcie jednak wyrozumiali, gdyż udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze
pytania z czysto technicznego punktu widzenia (ograniczony czas) nie jest możliwe. Pamiętajcie
również, aby pytania były artykułowane możliwie jasno i klarownie.

Życzymy Wam miłych i owocnych chwil spędzonych z Konsulami!

Z pozdrowieniami,

Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi mailowej zostałem odesłany w to miejsce jeśli chciałbym uzyskać więcej szczegółów. Tak więc powtarzając zapytanie z maila: czy są plany wydania w Polsce gry Trainz Classics 3 firmy Auran? Co prawda ukazanie się już Trainz Simulator''a 2009 (za granicą rzecz jasna) może nasuwać przypuszczenie, że tak się nie stanie, ale wolę się upewnić.

Z poważaniem
Roman Jawdyk vel Ernie Souchak - przedstawiciel polskiej sceny Trainz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy są plany wydania gry Dracula 3: The Path of the Dragon w Polsce? Pierwsze dwie części zostały przez was wydane, więc myśle że i o 3 części nie zapomnicie;) Jeśli są jakieś szczegóły prosiłbym o odpowiedz.
Czy będzie w tym roku jakaś konferencja prasowa CD Projektu, tak jak to było rok temu?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 22:44, Vernio napisał:

> > Wiadomo czy będzie Edycja Limitowana RE5 w Polsce??
>
> Konsolowa?


Hmm.A na PC też będzie limitowana?xD


Nie no, właśnie dlatego doprecyzowałem pytanie bo po plotce o PC myslałem że może o to Ci chodzi:) Konsolowej kolekcjonerki nie wydajemy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować