Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 14:41, Crew 900 napisał:

Krde ja to myślałem że będzie dalsza część gry , kontynuacja z pierwszej części a tutaj
dali nic nowego , tylko że gramy psycholem . OMG i co następna część będzie i będziemy
grali Prorokiem ? :|



Od początku trąbili że to będzie dodatek pokazujący co się działo z Psycholem w tym samym czasie.:P Kto wie może naprawdę będzie nam dane pograć Prorokiem skoro zapowiadają że C2 wyjdzie jak bedzię CryEngine 3 :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 14:41, Crew 900 napisał:

Krde ja to myślałem że będzie dalsza część gry , kontynuacja z pierwszej części a tutaj
dali nic nowego , tylko że gramy psycholem . OMG i co następna część będzie i będziemy
grali Prorokiem ? :|



Ale do kogo ty masz wyrzuty? Tak jak juz ktos przede man napisal, od poczatku wszyscy trabli o tym ze nie bedzie to kontynuacja Crysisa tylko ta sama przygoda widziana oczyma innego bohatera. Wyrzuty mozesz miec jedynie do siebie ze nie zainteresowales sie wogole gra a wydales ~70zl w ciemno. Jak dla mnie Warhead jest rownie swietny jak Crysis 1 i bardzo bym sie ucieszyl gdyby wyszly jeszcze czesci pozwalajace na gre Prorokiem i reszta ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:40, Crew 900 napisał:

Ja tam nie wiem , nie interesowałem się fabułą Warhead , kupiłem bo myślałem że to będzie
kontynuacja


Kontynuacją to będzie Crysis 2 ;P Ale wszyscy mówią, że Warhead jest lepszy niż podstawka. Ja jeszcze nie grałem w dodatek ,ale podstawka bardzo mi sie podobała, więc na pewno nie zawiode sie na Warhead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:44, Crew 900 napisał:

A są jakieś informacje na temat Crysis 2 , w ogóle to skąd wiecie że będzie ?


Bo twórcy już rok temu mówili, że Crysis jest planowany jako trylogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:44, Crew 900 napisał:

A są jakieś informacje na temat Crysis 2 , w ogóle to skąd wiecie że będzie ?

Prawdopodobnie będzie to na kolejnym silniczku CryEngine, który ma być przynajmniej 2011 roku, może będą obsuwy. Wolałbym, aby Crysis 2 był na CryEngine 2 tylko, ale - będzie jeszcze ładnie i tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja muszę czekać na moją paczkę z Warheadem do 25. bo zamówiłem razem z Wiedźminem Update. :/
Faktyczne gra jest taka krótka? I jak się sprawdza fabuła? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:52, Lex napisał:

Ech, a ja muszę czekać na moją paczkę z Warheadem do 25. bo zamówiłem razem z Wiedźminem
Update. :/
Faktyczne gra jest taka krótka? I jak się sprawdza fabuła? Dzięki za odpowiedź.

Jest krótsza niż w Crysis,ale według mnie bardziej intensywna,bardziej konkretna.Nie ma czasu na odpoczynek.Choć niedosyt większy.Ale kasy nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:25, MLODY2K6 napisał:

Czy w tzzbie Enthusiast da sie grac pod win XP


W XP nie da sie ustawić tej opcji, to oczywiste bo DX10 jest pod viste :)
Nie chciałbym zobaczyć Crysisa na dx9.0 - ten system już nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:25, MLODY2K6 napisał:

Czy w tzzbie Enthusiast da sie grac pod win XP

Wbrew temu co mowi gpodoba da sie w singlu ustawic pod XP.
Nie moge tylko w multi zrobic tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę się zawiodłem na Crysisie. W sumie wszystko jest OK ale brakuje mi nawiązań, scenek znanych nam z podstawki. Gra jest zarąbista, temu zaprzeczyć się nie da. Ale oczekiwałbym więcej niż tylko filmik wprowadzający że akcja dzieje się tuż po zatopieniu koreańskiego statku. Oczekiwałem bardziej że zobaczymy po części to co Nomad tylko że z perspektywy Pscyhola :D Albo ostatnia misja. bardzo fajna, ta ostatania walka z kosmitą - miodzio. Tylko że oczekiwałem że będziemy na lotniskowcu, będziemy wspierać Nomada z samolotu. A tu tak zwana pupa :P Na pudełku gry pisze że scenariusz uzupełniający. Chyba to mnie w błąd wprawiło. No ale nic. Nie żałuje ani kasy, ani czasu który grze poświęciłem. Gra jest warta świeczki. Znowu super grafa, ciekawa fabuła i te ciągłe zwroty akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem się namówić na Wasze "ochy" i "achy" i kupiłem Warheada w Empiku.
Podstawka podobała mi się bardzo, a skoro ten ma być jeszcze ciekawszy no to spodziewam się kilku godzin dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam maly problem. Jak dostac sie na statek w misji gdy mam gonic jakiegos kolesia? Jestem na jakiejs mapce gdzie panuje zima. Pod koniec poprzedniej misji musielismy rozwalic egzoskafander zeby dostac sie do jakiejs jaskini i potem filmik. i teraz jakas misja ze musze wejsc na statek. jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować