Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 już do pobrania z serwerów Mozilli

106 postów w tym temacie

> Już się pobiera. Mam jedno pytanie: czy gdy zainstaluje nowego firefoxa to dane z wcześniejszej
> wersji przejdą do nowej?

tak oczywiście wszystkie ustawienia , zakładki będą zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam powiedzieć że mimo mojego wrodzonego sceptycyzmu do wszystkiego i zawsze podoba mi się nowa wersja liska :). Co prawda na zabezpieczeniach się nie znam, ale od tego są ludzie mądrzejsi w dziedzinie informatyki niż ja.

Mam takie pytanie, czy skórki do poprzedniej wersji ff chodzą pod trzecią wersją ? A jeśli nie, to sa już jakieś pod 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 09:53, Fagno napisał:

Mam takie pytanie, czy skórki do poprzedniej wersji ff chodzą pod trzecią wersją ? A
jeśli nie, to sa już jakieś pod 3 ?


Niestety nie dzialaja i zadnych nowych jeszcze nie ma :/ Chcialbym spowrotem mojego aerofoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 10:00, EmoDarius napisał:

> Mam takie pytanie, czy skórki do poprzedniej wersji ff chodzą pod trzecią wersją
? A
> jeśli nie, to sa już jakieś pod 3 ?

Niestety nie dzialaja i zadnych nowych jeszcze nie ma :/ Chcialbym spowrotem mojego aerofoxa.


tu coś jest do FF3 https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:2 między innymi ten aeoro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 09:53, Fagno napisał:

Mam takie pytanie, czy skórki do poprzedniej wersji ff chodzą pod trzecią wersją ? A
jeśli nie, to sa już jakieś pod 3 ?


Pod trzeciego liska znalazłem takie coś: http://labs.mozilla.com/2007/12/personas-for-firefox/ - Personas, bo tak się program zwie, umożliwia własne zmiany w wyglądzie przeglądarki. Co prawda nie zmienia ikonek, ale i tak jest git. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 10:35, Adham napisał:

Pod trzeciego liska znalazłem takie coś: http://labs.mozilla.com/2007/12/personas-for-firefox/
- Personas, bo tak się program zwie, umożliwia własne zmiany w wyglądzie przeglądarki.
Co prawda nie zmienia ikonek, ale i tak jest git. :)


O bardzo mi pomogłeś,nie przypadł mi do gustu ten standardowy skin,Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, niezła akcja z tym biciem rekordu :). 4 minuty po 19.00 (start bicia rekordu) już nie dało się wejść na spreadfirefox.com - takie przeciążenia :].

A AddOnki do "trójki" były jeszcze przed premierą finalnej wersji np. AddBlock.

Ktoś pytał, jak zrobić stary pasek adresu:
należy ściągnąć AddOna "OldBar" (tak słyszałem, nie próbowałem tego :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już blisko 5,4 miliona pobrań :D A do końca 24h bicia rekordu jeszcze 10 godzin ;D Tylko coś Polacy opieszali... ;> Drudzy byliśmy w deklaracjach, a teraz w tyle zostajemy!

Ja już na czterech kompach pobrałem, coby dołożyć kilka cegiełek do rekordu Guinnessa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobrałem mozille 3 z dobreprogramy.pl ta strona też przyłączyła się do akcji bicia rekordu :P

ale mam pytanie

niby finalna wersja a przy 1 uruchomieniu wyświetla welcome to firefox 3 RC3

czy RC3 to inaczej finalna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka sporo FF przyśpieszył w trzeciej odsłonie trzeba przyznać... szkoda tylko, że właściwie wszystkie wtyczki są niekompatybilne, ale to w sumie kwestia czasu. To wyszukiwanie po tagach jest strasznie denerwujące, mam nadzieje, że jest sposób by to wyłączyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować