Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Godfather II z elementami RTS-a

30 postów w tym temacie

Renor Mirshann

John Riccitiello - dyrektor wykonawczy Electronic Arts - ujawnił pierwsze informacje o kontynuacji gry The Godfather, z których wynika, że sequel postawi na mieszankę standardowego TPP z bardziej strategicznym podejściem do kierowania mafią.

Przeczytaj cały tekst "The Godfather II z elementami RTS-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Chrzestny nie był jakimś przełomem w komputerowej rozrywce, ale bardzo przyjemnie się w niego grało. Do gry podchodziłem 3 razy z czego 1 raz nie przeszedłem. Kto nie grał niech żałuje. A co do II to już się doczekać nie mogę, ale lepiej żeby się nie śpieszyli, bo to może wyjść grze na złe (a nie dobre :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie przeszedłem pierwszą cześć tej gry. Oczywiście gra ma wady jak i zalety, ale zagrać można. Na drugą część może nie będę oczekiwał jak Mafie II, czy Far Cry 2, lecz na pewno obojętna mi nie będzie i zagrać też będę chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się "Ojciec Chrzestny" bardzo podobał. Świetna grafika i efektowne wybuchy - czego chcieć więcej? :)
Czekam z niecierpliwością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka nie miała super grafii ani dobrego sterowania, ale mimo to coś do tej gry przyciągnęło mnie bardzo mocno, przez co z chęcią przeszedłem grę w 100% (Don Nowego Jorku) 2 razy. Mam nadzieję że 2 będzie co najmniej tak dobra. Nie wiem czy te elementy RTS są potrzebne, znając życie jeżeli można będzie przejść grę bez takiego zarządzania mafią, to nikt nawet nie spojrzy na elementy strategii, bo gra stanie się nudniejsza i monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedynka była strasznie denna. Mam nadzieje ze druga cześć będzie bardziej wciągająca.
Co do trybu RTS, to mam nadzieje ze nie wpłynie on na jakość grafiki w trybie TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jedynka mi zupełnie się nie podobała i odpuściłem sobie po 2 misjach. II może zapowiadać się ciekawie. Potrzeba kolejnych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godfather to IMO gra średnia. Nie miała tego "czegoś", co wciąga - może jest to klimat albo monotonność rozgrywki? Poza tym "elementy RTS" to chyba za dużo powiedziane - informacje na temat wrogich dzielnic były już wykorzystane w GTA: San Andreas (o ile dobrze pamiętam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki i film baaaaaaaaardzo mi się podobały, więc trochę się napaliłem na pierwszą część egranizacji. Klimat miała niezły, choć po pewnym czasie mnie trochę zaczęła nużyć. Ale jak się coś zaczyna to trzeba skończyć. Napewno będę czekał na drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kierunek obrali dobry, taki MafiaSim może być ciekawy choć jak zwykle efekt końcowy poznamy po premierze... niestety jest duża część prawdy w powiedzeniu, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu mamy jakieś pierwsze informacje na temat nowego Ojca Chrzestnego ;-)

Cóż - pierwszy Godfather miał spory potencjał by stać się produkcją bardzo dobrą, a ostatecznie skończyło się po prostu na dobrej produkcji. Gra miała w sobie wady, no ale zalety również, jak każdy tytuł. Średnia ocen gier to nieco ponad 70, więc nie jest aż tak tragicznie. Zobaczymy, co przyniesie Godfather II, ale myślę, że trudno będzie mu rywalizować z GTA IV, czy Mafią 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie rynek zaleją świetne gry mafijne - Mafia 2, The Godfather II, warto jeszcze pograć w GTA IV... Po prostu świetny okres dla wilebicieli akcji, w tym dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja się spodziewałem jakiś rok temu, jak na targach komputerowych Karima Adebibe stała przed szyldem Godfather II, która to nazwa miała w podpisie słowa Real Time Strategy. Wtedy się przestraszyłem, że Godfather II będzie RTS-em (sic!) ale na szczęście okazało się, że będą to tylko elementy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część jest dla mnie porażką. Jedynie muzyka i głosy postaci są bardzo dobre. Reszta mizerna.
Szczególnie miasto ze zbyt długimi mostami i tunelami oraz 10 modelami samochodów.
Mam nadzieję, że dwójka będzie dużo lepsza i dorówna GTA i Scarface.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować