Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 9800 GTX+ za 229 dolarów

39 postów w tym temacie

Harpen

Prędkość rdzenia - 738 MHz, shaderów - 1836 MHz, 512 MB pamięci GDDR3 o prawdopodobnej częstotliwości 2200 MHz, cena - 229 dolarów. Oto najważniejsze cechy nowej karty graficznej z serii GeForce 9, czyli 9800 GTX+. Czy to odpowiedź Nvidii na Radeona HD 4850?

Przeczytaj cały tekst "GeForce 9800 GTX+ za 229 dolarów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze dopisać że chip GF 9800 GTX+ jest produkowany w technologii 55 nm
niech dalej ta wojna cenowa między NVIDIĄ a AMD twa może w końcu ceny spadną do jakiegoś normalnego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajoważabcianatympudleobokkartyzobraskadołączonegodoartykułunatemat...[wziął głęboki oddech]GeForce9800GTX+któratojestulepszonąwersjąGF9800GTX... Uffff!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super! Miesiąc temu miałem składać kompa i planowałem kupić Zotaca GF 9600 za ok.500zł, a widzę że w tej cenie będzie GTX a może nawet się skuszę na GTX+. Zależy jak się będzie grzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są raczej ceny hurtowe, bo nie wyobrażam sobie by taki 9800GTX miał kosztować mniej niż 500zł po starcie nowych radeonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amellas ja zaś na 7600 GTX i nie mam zamiaru się jeszcze długo przesiadać. Jak do tej pory radzi sobie bardzo dobrze ze wszystkimi grami, łącznie z Crysisem. Może gdy ktoś składa nowy sprzęt taki zakup się opłaci.

PS. Jak już kilka osób zauważyło, zdrowy objaw konkurencji, który najbardziej na rękę jest właśnie nam - użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym tanieniem starszych od tych kart w Polsce to tak różowo nie jest. Konkretna zmiana ceny nastąpi zapewne za miesiąc/dwa (nie wiem czy jest sens wstrzymywać z upgardem kompa MichSur, no chyba, że czas nie ma dla Ciebie znaczenia lub kupno części zagranicą to nie problem - chodzi o ceny przesyłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moglby mi ktos powiedziec jedna rzecz. Mianowicie na aukcjach na allegro pisze mi ze karta ma taktowanie pamieci dajmy na to 2000MHz, ale dalej pisze ze jest to efektywne taktowanie, wiec jakie to ma dokladnie taktowanie?? pilne!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować