Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Rozszerzona Wiedźmina na początku września

77 postów w tym temacie

Nie mogę się doczekać łatki - skończyłem Wieśka na III akcie, gdzie oglądałem pokaz slajdów Wyzimy Handlowej ;). Jeśli patch nawet nieznacznie zwiększy mi liczbę fps to z przyjemnością ukończę tego świetnego cRPG''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 17:48, Laid back napisał:

No, może wreszcie zagram (jak wcześniej zaopatrzę się w nowy sprzęt ;)


Ja nic nie mowie, tylko Wiedzmina Edycje Kolekcjonerska mam od kilku miesiecy a od jutra bede mial nowy komputer, wiec sobie w te gre w koncu zagram. Na moim obecnym owszem da sie zainstalowac, nawet prolog da sie przejsc, ale jak sie zaczyna pierwszy rozdzial to jest pokaz slajdow. A od jutra bede sie cieszyl Wiedzminem na full detalach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wstrzymałem się z kupnem edycji premierowej. Teraz będę mógł kupić dopieszczoną grę pozbawioną większości usterek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to podchodzi już tylko pod wyciąganie kasy od fanboyów ...Fakt każdy może sobie sam rozszerzyć swoją wersję (za darmo przez NET). Dla mnie lepiej by było gdyby CDP RED albo zajął się pełnoprawnym dodatkiem do Wiedzmina, drugą częścią lub zupełnie nową grą najlepiej jakąś ambitną multiplatformową produkcją na PC, PS3, PS2, X360 może i NDS, Wii, PSP (piractwo spore na tej platformie, zysk mógłby być nie duży). Z konsolami celowałbym na rynek zagraniczny (u nas nie są jeszcze tak popularne). Aczkolwiek było by to też duże wyzwanie - na konsolach nie ma poprawek (patrz. Akt 2 w Wiedźminie i pierwszy patch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam... z trudem się powstrzymałem od zakupu wcześniej, ale warto było bo teraz będzie produkt dopracowany w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to raczej przejście Wieśka będzie trzeba przełożyć.. :( Ale mam nadzieje, że nie ma tego złego. :) Nie pozostaje nic tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące poślizgu... Nieźle.
Fajnie by było jakby CDP dał możliwość kupna tych dodatków na cd/dvd za kilka złotych. Zawsze taka oryginalna płytka lepiej wygląda w pudełku niż cd z z napisem "Wiedźmin ER" nabazgranym flamastrem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w.g mnie CDP powinno udostepnic cos dla osob ze zwykla/kolekcionerska edycja i udostepnic w sklepie za przystepna cene ;)np. Te plyty ktore bedzie brakowac etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero we wrześniu - myślałem, że już przez wakacjami sobie zagram ;)

No cóż, poważnie zastanowię się nad kupnem. Grałem w wersję demonstracyjną i bardzo mi się spodobała, ale gra ładowała mi się aż 8 minut, a przy wejściu do jakiejś lokacji czekałem 3 minuty... Fajnie, że w tej edycji rozszerzonej kod gry będzie zoptymalizowany. Może wtedy na moim PC będzie lepiej chodzić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ileż ważyć będzie łatka, która zwykłą edycję zamieni na edycję rozszerzoną? Chciałbym wiedzieć, bo z moim transferem to z łatką powyżej 300 Mb mogę się pożegnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rederek w Wiedźminie był cudny ...szkoda że nie trwał troszkę dłużej bo wtedy mógłbym sobie popcorn zrobić i z bananem na ustach wlepiać oczy w monitor ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeee!!!!!!!!!!! Za mną już od dawna Wiedźmin chodzi, ale obiecałem sobie, że zagram w niego ponownie, dopiero z zainstalowaną ER. A to aż do września trzeba czekać :-((((((((
Swoją drogą Sonny0 ma dobry pomysł - CDP mógłby przygotować jakąś ofertę specjalną tych, którzy już mają Wiedźmina i go zarejestrowali. Dodatki z ER za symboliczną złotówkę + VAT? :-P i koszty przesyłki naturalnie :-) Albo dać jakąś znośną cenę i umożliwić sfinansowanie zakupu z wPLN. To by się podobało. Nie po to wszak kupowałem Edycję Kolekcjonerską, żeby nie mieć czegoś, co mają inni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za "niespodzianka"

Od dawna było wiadomo, że ER będzie we wrześniu ( tak redzi powiedzieli w wywiadzie, ER ma wyjść jednocześnie wszędzie, a akurat angielska wersja dopiero na wrzesień planowana ). Oczywiście wywiad był tygodnie temu, ale nieeee, nie mówmy o tym oficjalnie, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. nie mam nic przeciwko, sam może nawet kupię - ale czy to nie jest tak, że skoro wszyscy zainteresowani już Wiedźmina kupili, to trzeba wypuścić coś o super-ekstra chwytliwej nazwie (vide Edycja Rozszerzona), żeby jeszcze trochę kasy na tej marce wycisnąć?
pewnie, że tak jest, kogo ja pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować