Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Nie wiem czy było to już postowane, ale mam nadzieje, że nie.

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/june/splashfinal.jpg
h ttp://img136.imageshack.us/img136/4121/aatepetajm2.jpg
http://img136.imageshack.us/ img136/1664/porownanie1ew5.jpg

Wciąż jednak jest miejsce na spekulacje czym jest owa istota. Dla upartych, wszystkie trzy opcje ? Arthas (umieszczenie oczu niemal idealnie dopasowuje się do jego wizerunku ze strony WotLK) , Diablo czy jakiś potężny Protoss, mogą wciąż być aktualne. W obliczu wszystkich dowodów i domysłów jednak, myślę że coś związanego z Diablo jest bardzo prawdopodobne. Nie wszyscy zapewne pamiętają że Diablo, prócz dwóch potężnych braci ? Mefista i Baala, miał jeszcze czwórkę młodszego rodzeństwa. Andariel i Duriela pokonaliśmy w DII, ale zostali jeszcze Belial i Azmodan. Czy będzie nam dane ich spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje to że:
1. Banner pochodzi z dodatku do WoWa i rzeczywiście jest lodowa korona (aczkolwiek może być to zmyłka, sugeruje to nieco inny kształt załamania między oczami. Jedną z głównych atrakcji będzie WotLK, najprawdopodobniej data premiery, lub rozpoczęcie open-beta.
2. Diablo 3, sugeruje to wiele rzeczy: runa hel w bannerze, najróżniejsze pogłoski, dwuznaczne wypowiedzi z Blizzarda, więc myślę że drugą największą atrakcja może być ogłoszenie prac nad D3, banner z logo imprezy (Diablo zajmuje centralne miejsce, co może sugerować główną atrakcję i płonąca 3 przy nim, co może być jednocześnie fake. Zresztą po takim szumie jaki się narobił fani roznieśli by siedzibę Blizzardu, gdyby zabrakło Diabełka.
3. Starcrafta również nie zabraknie, sugeruje to logo Protossów, prawdopodobnie będzie data premiery, testów beta, lub czegoś w tym stylu.
4. Warcraft 4 odpada zupełnie, Blizzard nie robi 15 projektów jednocześnie, jest dużo gier z WC, a tworzenie kolejnego popadało by w telenowele tasiemcową, co jest poniżej godności Blizzardu (i za to im chwała!)
5.Gra konsolowa odpada, Blizzard jest zatwardziałą firmą Pc-tową, prędzej już Nintendo zacznie wydawać większość gier na Pc niż zrobi to Blizzard.
6.Pentagram w bannerze to też jest fake, po prostu źle by wyglądał gdyby wszystkie znaki stłoczyć w jednej części, w dodatku pentagram wychodzi nieforemny, a oczy nie za bardzo pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem i boję się, że to będzie wyglądać jak wielki następca Diablo II - Hellgate:London. Na serio wolę żeby zrobili z słabszą grafiką ale za to grywalnością i widokiem jak z poczciwego diabełka II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to zrobią normalny widok z góry jak w wiekszosci pc rpgów (np. Dungeon Siegie), albo dadzą mozliwosc wyboru kamery jak kto tam chce (jak w Neverwinterze ) :D

Prosze, proszę, proszę, niech to będzie Diablo.... <prosi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:58, Rozrobiony napisał:

Pomyślałem i boję się, że to będzie wyglądać jak wielki następca Diablo II - Hellgate:London.
Na serio wolę żeby zrobili z słabszą grafiką ale za to grywalnością i widokiem jak z
poczciwego diabełka II.


Nawet jeśli w Diablo III mielibyśmy sterować postacią z widoku pierwszoosobowego to nie ma się co martwić. Najważniejsze aby grę tą zapowiedzieli - o wykonanie nie musimy się martwić (Blizzard nigdy nie zawiódł graczy). Żadna gra Blizz''a nie rozwalała grafiką, a klimat emanujący z jego gier wystarczyłby na parę innych produkcji. I tak powinno się robić gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem gier Blizzarda, chociaż właściwie to fanem serii Warcraft, Diablo no i tu do Warcrafta zaliczam też WoW''a, którego także bardzo lubię:) I muszę się przyznać, że jak zobaczyłem tą grafikę to bardziej na myśli mi przychodzi nowy dodatek do WoW''a. No sami spójrzcie runy które pojawiają się w warcrafcie, wszystko jak dla mnie utrzymane w klimacie "lodu" i te oczy:D No jak dla mnie to ma jakiś związek z WoW''em. W sumie chciałbym sie mylić bo na Diablo III też czekam, ale jednak przeczucia mam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem niezwykle uradowany tymi powtarzającymi się ze strony na stronę wypowiedziami różnych osób zbyt leniwych aby sprawdzić czy ktoś już wcześniej nie pisał tego co oni...
Zamiast sie bawić w odgadywanie i poczekajcie ten jeden dzień, koniec.

PS. Niektórzy robią tu z siebie niezłych idiotów podniecając się "Diablo III" (przykład: forum, na którym można nawet Diablo XXI znaleść :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie Blizzard zawsze dawał ciała, jedynie filmiki w grach były najwyższej jakości i wciąż są świetne. Mogliby zrobic pełnometrażowy filmik w stylu swoich gier. Final Fantasy schowałoby się w buty ze swoimi filmami.
A co do pierwszo osobowego widoku, w Hellgate: London jak najbardziej się to sprawdziło i jest świetne, ale w przypadku Diablo nie powinno byc takich eksperymentów, Diablo 3 wciąż powinno byc tak samo izometryczne jak dotąd i bez durnego obracania kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:46, Luk Zombi napisał:

Mi się wydaje to że:
/ciach..../
4. Warcraft 4 odpada zupełnie, Blizzard nie robi 15 projektów jednocześnie, jest dużo
gier z WC, a tworzenie kolejnego popadało by w telenowele tasiemcową, co jest poniżej
godności Blizzardu (i za to im chwała!)
5.Gra konsolowa odpada, Blizzard jest zatwardziałą firmą Pc-tową, prędzej już Nintendo
zacznie wydawać większość gier na Pc niż zrobi to Blizzard.


Odwołam się tylko do 2 punktów twojej wypowiedzi :P

4. Temat Warcrafta 4 jeżeli Blizzard nie robi 15 projektów to niby Diablo 3 nie jest tym samym ?? :> Jak by takie były telenowele i tasiemce to bym był w raju bo nieważne ile by było Warcraftów, Starcraftów itd. to zawsze wnoszą coś nowego do historii uniwersów wyjątkiem jest WoW ;p

5. Poczytaj kogo ostatnio Blizzard poszukiwał na jakie stanowiska i wyjedzie że z tymi konsolami jednak Blizzard coś myśli.


I czym więcej widać na tym obrazku to tym bardziej słabnie u mnie przekonanie że to chodzi o diablo 3 prędzej wznowienie projektu StarCraft : Ghost lub Warcraft 4 ale zbierając wiadomości z kilku lat od Blizzarda to dobrze pamiętając ujawnił kiedyś że pracuje nad 3 projektami wtedy był tylko znany nowy dodatek do WoWa niedługo potem ujawniony został StarCraft 2 a jutro prawdopodobnie zostanie ukazany światu 3 projekt i tutaj koło się zawęża do Diablo 3 lub Warcraft 4 bo nowy projekt uniwersum odpada na daną chwile za dużo czołowych programistów itd. Blizzarda jest skupionych nad Sc2 i WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować