Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Rok w World of Warcraft!

58 postów w tym temacie

Heroes OF Might nad Magic 3 i nadchodząca 5 jest o niebo lepsze nić jakiś tam WOW.. co mnie tam obchodzi jakiś nowwy rok w durnej grze..

a co do growych newsów to musze zakomunikować ze za kilkanaście tur w H3 będe miał odkrytą całą mapkę XL ... i z tej okazjii mama wejdzie do pokoju i mi powie ..."Ty jeszcze w to grasz?" i to będzie jedyna okazja w tym dniu aby z nią pogadać prawdziwy Omen nie ?(jedyna chwila bo później wyjeżdzam na cały dzień) więc z depnością dostarczy mi fanowi Ubisoftu i CDO wielku niezapomnianych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 08:54, lampak napisał:

Trochę się spóźnili z tym Nowym Rokiem...


Po pierwsze: to nie są obchody nowego roku w kalendarzu gregoriańskim na ziemii. Świat Warcrafta ma też swoje własne wydarzenia, widać tutaj na luty przewidziano taką atrakcję...

Po drugie: nowy rok księżycowy to coś zupełnie innego niż Nowy Rok który znasz Ty

Po trzecie: całkowicie poza w/w, WoW ma najwięcej graczy w Azji, gdzie nota bene Nowy Rok Księżycowy wywodzi się z tradycji i nadal jest tam obchodzony. W Korei np. zaczyna się bodaj 28 stycznia 2006 (co roku wypada inna data)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 08:59, Chester001 napisał:

Heroes OF Might nad Magic 3 i nadchodząca 5 jest o niebo lepsze nić jakiś tam WOW


powiedz mi, czy grałeś w WoWa? Czy tak sobie gadasz nie mając pojęcia o tej grze? Ja np w HOMM3 nie grałem, więc nie będę się wypowiadał od czego jest gorsza, bo takie porównania nie świadczą in plus o yntelygencjy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahhahaa

"Heroes OF Might nad Magic 3 i nadchodząca 5 jest o niebo lepsze nić jakiś tam WOW.. co mnie tam obchodzi jakiś nowwy rok w durnej grze.."

człowieku idz sie zakop Herosy 3 = fajna gra , herosi =5 jeszce nie grałem alepewnie taki samchit jak 4

pograj w wowa, zarób kase i pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 08:59, Chester001 napisał:

Heroes OF Might nad Magic 3 i nadchodząca 5 jest o niebo lepsze nić jakiś tam WOW.. co mnie
tam obchodzi jakiś nowwy rok w durnej grze..


To są dwie całkiem inne gry i nie można ich porównywać. :)

No niestety nie zobacze tego nowego roku bo nie mam WoW-a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby w końcu skonczyoli z ziemskimi świątami komercji i zaczeli obchodzić charakterystyczne dla świata gry? było by miło mimo ze w wowa nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heroes OF Might nad Magic 3 i nadchodząca 5 jest o niebo lepsze nić jakiś tam WOW.. co mnie tam obchodzi jakiś nowwy rok w durnej grze..

Hmmm.... porównywanie Herosów, nieważne czy to 3 czy 5 do WoW to pomyłka - chłopie to 2 zupełnie inne gry. Chyba w WoWa nie grałeś, widać że tylko screenów sie naoglądałeś i nasłuchałeś sie opini o ostatnio dużych lagach. A ja grałem w obydwie i wiem co mówię. A co do H5 poczekajmy aż wyjdzie i dopiero ją ocenimy :P (wczesna beta była całkiem całkiem ... - dosc nieźle sie grało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie ta Warcraftowa uroczystość. Chyba z tej okazji kupię u któregoś dwarfa-barmana jakąś butelczynę z % i zakąskę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 09:26, graczomaniak napisał:

To ile by teraz kosztował abonament??:)


Jak placisz karta to 50 zł. Moze bez paru groszy, albo z paroma groszami wiecej.
Ale to nie 55 zl jak bylo pare miesiecy temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mne jedna rzecz ... Autor newsa pisze że ten nowy rok księżycowy w WoW''ie rozpoczyna się za tydzień 27 lutego ... Mnie się wydaje, że za tydzień będzie 27 stycznia (chyba, że coś przeoczyłem) dlatego nie wiem w końcu czy to będzie za tydzień CZY 27 lutego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh tez sie nie macie o co klocic..... to sa calkiem rozne gry i nija sie ma ich porownywanie... tym bardziej herosa 3 sprzed x lat do WoWa, faktem jest ze obie maja swietny klimat... oby takich tytulow bylo jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrej grze czas nie straszy. ale porównanie herołsów w wowem faktycznie jest bez sensu, to tak jak by sie spierać czy lepszy jest fear czy raiload tycon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 09:59, Karoll15 napisał:

Zastanawia mne jedna rzecz ... Autor newsa pisze że ten nowy rok księżycowy w WoW''ie rozpoczyna
się za tydzień 27 lutego ... Mnie się wydaje, że za tydzień będzie 27 stycznia (chyba, że coś
przeoczyłem) dlatego nie wiem w końcu czy to będzie za tydzień CZY 27 lutego :/


Tak, pomyliłem się... rzecz jasna chodzi o styczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować