Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Mailowe powiadomienia o odpowiedzi na forum

212 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2008 o 16:55, Soleila napisał:

Odpowiadam. ;)

Przetestowane, działa :P
>Masz rację - rozwiązanie nie jest dla wszystkich. Wy często przeglądacie forum. Niektórzy rzadziej :)
No cóż, ich strata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 16:53, Magwisienka napisał:

PS. No, to weź mi teraz ktoś ładnie odpowiedz :P

A odpowiem i to nawet różowo ^^
Co do samego pomysłu to zdanie mam raczej mały przychylne. W sumie mało toto potrzebne bo system informowania na forum jest dostateczny, to już lepiej żeby zrobili coś takiego dla Gramsajtów, ewentualnie dodali wysyłanie PW

20080707165610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły , bo czasami się zapomni kliknąć zakładki forum , a tak to na mailu będzie. Z tym że przy jakiejś większej dyskusji to skrzynka się zapcha w moment. Ogólnie pomysł fajny :) Jak już jesteśmy przy nowinkach to przydałby się jeszcze jakiś system prywatnych wiadomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 16:58, Kazmierczak-M napisał:

Pomysł niezły , bo czasami się zapomni kliknąć zakładki forum , a tak to na mailu będzie.
Z tym że przy jakiejś większej dyskusji to skrzynka się zapcha w moment. Ogólnie pomysł
fajny :) Jak już jesteśmy przy nowinkach to przydałby się jeszcze jakiś system prywatnych
wiadomości .


Kazio! Myślimy ;) Znaczy robimy już w sumie ... Ups. Wymskło się. Ale to pomalutku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten pomysł zbytnio nie interesuje, mam nadzieję, że będzie można to wyłączyć, dla kogoś może i jest to fajne rozwiązanie, ale mi wygodniej kliknąć na zakładkę forum przesunąć scrollem w dół i sprawdzić czy są jakieś odp.. Natomiast mailowe przypomnienie to dla mnei będzie zwykły spam, w większości wypadków i tak wcześniej przeczytam kilka odp., a dopiero później znajdę na skrzynce kilka "przypominajek", jeśli komuś ma to ułatwić życie to niechaj będzie, tylko żebym mógł sobei bezproblemowo tą funkcję wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt, że dopiero teraz to "powiadamianie mailami" weszło (wejdzie) w funkcje forum... na wszystkich forach (a jest ich trochę) na których się udzielam, ten system od dawna funkcjonuje i się dobrze sprawuje... więc pewnie tu też się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Systemu jeszcze nie testowałem.

Jednak od razu z góry zaznaczam - że jeśli w mailu nie będzie podanego dokładnego adresu posta odpowiadającego, to taki system nie ma sensu. Bo czasami po napisaniu posta, zostaje dodanych kilkanaście innych. Dokopanie się wtedy do odpowiedzi jest trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem , że można także na forum zmienić to . Wchodzisz na forum , wyskauje okienko
[Masz 3 odpowiedzi : spis tematów] hehe kombinuje jak koń pod górę. Samo PW jest prawie na wszystkich forach , ale jakoś na gramie to tak nie pasuje . Cóż pewnie by było mniej postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:08, Sephirath napisał:

Sol, odpowiedz na tego posta bo jakoś w innych tematach nie chcą ze mną rozmawiać :p


Terefere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:08, PolishWerewolf napisał:

Jednak od razu z góry zaznaczam - że jeśli w mailu nie będzie podanego dokładnego adresu
posta odpowiadającego, to taki system nie ma sensu. Bo czasami po napisaniu posta, zostaje
dodanych kilkanaście innych. Dokopanie się wtedy do odpowiedzi jest trudniejsze.


Link którego dostaniesz w mailu prowadzi bezpośrednio do odpowiedzi na Twojego posta. A więc wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 16:58, Soleila napisał:

Dodam jeszcze tylko, że podobne rozwiązanie jest stosowane w Konsulacie. ;) I jest bardzo,
bardzo przydatne.


W Konsulacie na pewno, ale dla zwykłego szarego forumowicza, może czasami okazać się zbędne z tego powodu, iż on żadnej pracy nie wykonuje na gram.pl, nie odpowiada zniecierpliwionym userom na różne dręczące ich pytania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra będę więcej się udzielać i inne takie takie spamki (spamykus):P ;) małe by testować to cudo;-)
I by jak najszybciej to było sprawne.
Wydaje się to zbędne, ale jak się uparliście niech wam będzie;-) I biada jak ktoś da mi degrada za spam!!:) Ja tutaj teraz w wyższej sprawie będę pisał.. Czuję powołanie;-) Sa sa sa sa^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się pomysł, bo opcja powiadamiania o odpowiedziach jest przeze mnie często używana. kilka moich propozycji

- możliwość odznaczenia tematu w którym nie chcę otrzymywać powiadomień o odpowiedziach na moje posty
- cytowanie całej treści posta będącego odpowiedzią, oraz posta na którego ktoś odpowiedział w mailu [ew. możliwość wyłączenia tej funkcji]
- możliwość odznaczenia kategorii w której nie chcę otrzymywać powiadomień, bo na przykład mogę napisać 1 posta w jakiejś grze i nie chcieć mieć nic więcej wspólnego z tego typu tematami ;]
- możliwość wyłączenia wszelkich powiadomień jednym kliknięciem, coś jak linki w newstellerach

na ten moment tyle, w każdym razie oczekuję od takiej funkcji dużej ilości opcji do wyboru

edit ; przepraszam za brak dużych liter i nie używanie dwukropka, ale mam problemy z klawiaturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także to zostało akuratnie w miarę dobrze przemyślane.

Jednakże zapewne po pełnej aktywakcji funkcji, i tak ją wyłączę. Maila i tak mam za bardo zaśmieconego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a gdzie jest opcja włączenia/wyłączenia tego systemu? W ustawieniach nic nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mi powiadomienie na skrzynkę ?
Ja rozumiem że w konsulacie to jest przydatne, ale zwykłemu zjadaczowi chleba to niby po co ?

Co do samego systemu... jakoś wyjątkowo nikt mi dzisiaj na żadnego posta nie odpowiedział, więc nawet nie wiem czy działa. W każdym bądź razie dla mnie będzie to tylko kolejny SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować