Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Mailowe powiadomienia o odpowiedzi na forum

212 postów w tym temacie

No dobra, to mam uwagę poważniejszą ;)
Skoro już jest powiadomienie - i to takie, które umożliwia wejście do tego tematu bezpośrednio i natychmiastową odpowiedź na posta, to taki temat po przejściu na stronę główną forum nie powinien być oznaczony jako posiadający nowe odpowiedzi... Trzeba jeszcze raz do niego wchodzić, żeby go odznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:43, Volvox napisał:

Odpisze mi ktos na posta? Chce sprawdzic jak to dziala? :)

jak chcesz mieć spam w skrzynce to żaden problem, ja pewnie po ok 3 odpowiedziach dołożę filtr kasujący je "z automatu".
edit: jak byś mógł to na niego NIE odpisuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:43, Volvox napisał:

Odpisze mi ktos na posta? Chce sprawdzic jak to dziala? :)


Może zrobimy taką akcję, ze każdy gramowicz Ci odpisze. Więcej nie wpadniesz na podobny pomysł:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:43, Volvox napisał:

Odpisze mi ktos na posta? Chce sprawdzic jak to dziala? :)


A sprawdzaj sobie:) za chwilę będziesz miał dosyć;-) Buhahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... System tutejszych odpowiedzi jest na tyle prosty i przejrzysty, ze nie wiem czy jest sens wprowadzania czegos takiego. Mimo, iz mam ok. 70 podpietych watkow odpowiedzi raczej jeszcze nigdy nie przeoczylem. Ale! Zostalem wybrany, wiec musze spelnic swa powinnosc i przynajmniej raz zobaczyc jak to dziala. xP Ale to juz nie ode mnie zalezy (czyt. chętny ktoś do nabicia posta?). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 10:59, gothicsheep napisał:

(czyt. chętny ktoś do nabicia posta?). ;-)


Ciezko bedzie kogos znalesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to przynajmniej Nazgul odpowie, czy Sol co powiedziała. :P
Pomyśł dobry, ale...Skrzynki bły by zapełnione wiadomościami. Może w jednej wiadomości informacje o WSZYSTKICH odpowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to wygląda gdzie indziej, ale w gmailu powiadamianie o odpowiedziach na forum jest o tyle wygodne, że automatycznie wiadomości grupują się w jeden ciąg od tego samego nadawcy, więc nie odczuwa się tak tego "spamu", bo jakbym miał tak każdą wiadomość dostawać z osobna, to chyba szybko bym się zdenerwował.

ps. brakuje zaznaczania wątku jako już przeczytany, jeśli weszliśmy do niego poprzez zawiadomienie pocztowe.

20080708135619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:43, Volvox napisał:

Odpisze mi ktos na posta? Chce sprawdzic jak to dziala? :)


Tobie? A w zyciu! Teraz sie odwdziecze za to, ze jak jechalismy do Warszawy to sie wogole nie zdradziles, ze Ty to Ty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do samego systemu powiadamiania o odpowiedzi nic nie mam. Działa wyśmienicie. Jednakże nie wiem czy to takie potrzebne skoro jak to ktoś już wspomniał, na gramowym forum bardzo trudno przeoczyć odpowiedź na własnego posta. Przynajmniej w moim przypadku ta funkcja jest zbędna, bo forum gram.pl to praktycznie moja strona startowa. Zawsze wchodzę najpierw na forum aby zobaczyć co słychać, a potem na pocztę.
Ale wiem też, że są tacy gamowicze, którzy na forum wchodzą raz dziennie albo i co kolka dni, a pocztę sprawdzają co 20 minut więc dla nich takie maile powiadamiające o odpowiedzi są niezwykle przydatne. Tak więc jestem za! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:46, Igor FCBayern napisał:

są niezwykle przydatne. Tak więc jestem za! :)

Tyle że ci o których mówisz do grupy testowej raczej się nie załapali......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic ciekawego. Wejde sobie na forum i to tak widze kto mi w jakim temacie odpowiedzial. A tak to mi zaspamuje cala skrzynke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami mi się zdarza, że przejrzę odpowiedź i stwierdzę, że póxniej odpowiem, po czym tydzień później przypominam sobie, że na coś miałem odpowiedzieć tylko nie wiem na co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 11:02, Volvox napisał:

Ciezko bedzie kogos znalesc ;)


Zgadzam się;-)
Ps. Oczywiście napisałem to w celach testowych:) To nie spam ;P ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować