Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - pierwsze zdjęcia polskiej Edycji Kolekcjonerskiej!

237 postów w tym temacie

fett

Mamy ją! Jako pierwsi w polskiej sieci zdobyliśmy Edycję Kolekcjonerską rodzimego wydania Mass Effect. Choć gra zadebiutuje dopiero za kilka dni, już dziś możemy podzielić się z Wami pierwszymi zdjęciami z jej ekskluzywnego wydania!

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect - pierwsze zdjęcia polskiej Edycji Kolekcjonerskiej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo atrakcyjne ek :) jednakze gra nie dla mnie wiec sobie odpuszcze... az szkoda ze nie lubie tego typu gier... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne, piękne! Świetnie wykonana EK :)

Pudełko moim zdaniem zostało zrobione rewelacyjnie. Nieźle wygląda, w środku ma taką wytłaczankę - wszystkie elementy można ładnie włożyć. Jedno mnie trochę dziwi - jak mogliście położyć pudełko na blacie? Od tego mogą się zrobić rysy, a na takiej perełce lepiej ich uniknąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda ale czy kupie... Jak zacznę kupować znowu gry hurtowo to komputer będzie znowu musiał czekać na modernizację parę miesięcy dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem edycję kolekcjonerską już dawno, jutro mają wysyłać więc w piątek powinienem mieć :) Żadko kupuje wersje kolekcjonerkie ale ta gra jest wyjątkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie! Ładnie wszystko opakowane i poupychane w pudle zbiorczym. A te litery Mass Effect na kartonie są metalizowane czy mi się wydaje?
Jesli chodzi o zawartośc pudła, to widzę, że jest tu tego niemało. Na pewno przyda się ten odjazdowy pendrive i podkładka do mojej G5. A koszulkę też dodaliście w odpowiednim momencie, bo akurat jest sezon. Już się nie mogę doczekać... 11 lipca ma być u mnie kurier z paką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się wyśmienicie. Nie mogę się doczekać. Pewnie znowu będę musiał czekać na kuriera pół dnia, tak jak z "Wiedźminem":( Nie wiem jak ja to wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to widzę, to żałuję, że mam już wersję na Xbox''a. Kupiłem 20 zł taniej niż na PC kolekcjonerka, a mam tylko płytkę z grą i pudełko, a o Bring down the sky mogę tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry komputerowe kupuję od bardzo długiego czasu, ale jeszcze nigdy nie miałem edycji kolekcjonerskiej jakiejkolwiek gry. Ta będzie pierwsza :D Nie wiem, po co mi dokładnie ta edycja, ale z jakiegoś jeszcze nieznanego powodu chcę ją mieć. Prezentuje się ładnie. Zwłaszcza to duże pudło z metalizowanym napisem: "Mass Effect". Jedyne me poważne zastrzeżenie dotyczy koszulki. Chyba będzie na mnie za mała i będę zmuszony ją komuś oddać :( Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam, tylko czekać do piątku, a potem nastanie nieopisana przyjemność płynąca z odpakowywania pudła z Mass Effectem EK. ;> Swoja drogą, skoro zdobyliście egzemplarz to reszta powinna już być w magazynie Waszego sklepu i wsyłana do nabywców (ech, to moje pokrętne myślenie...). :>

@ACE_2005
Przy okazji prezentacji wizualizacji EK, któryś z konsulów napisał, że koszulki są w rozmiarze L, tak jak zwykle, gdy nie ma możliwości wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 16:21, ACE_2005 napisał:

Gry komputerowe kupuję od bardzo długiego czasu, ale jeszcze nigdy nie miałem edycji
kolekcjonerskiej jakiejkolwiek gry. Ta będzie pierwsza :D Nie wiem, po co mi dokładnie
ta edycja, ale z jakiegoś jeszcze nieznanego powodu chcę ją mieć. Prezentuje się ładnie.
Zwłaszcza to duże pudło z metalizowanym napisem: "Mass Effect". Jedyne me poważne zastrzeżenie
dotyczy koszulki. Chyba będzie na mnie za mała i będę zmuszony ją komuś oddać :( Szkoda.


Tak też myślałem, ze ten napis jest metalizowany, chociaż na fotkach niewiele widać. A co do koszulki, to na pewno L. Nie rozumiem dlaczego CDP wydając kolekcjonerke, nie zrobił mozliwosci wyboru rozmiaru koszulki. W Wiedźminie było mozna tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta edycja kolekcjonerska! Zawartość pudełka jest naprawdę bogata, a i wykonanie poszczególnych elementów jest na najwyższym poziomie. Cena także nie jest za wysoka, ale ja raczej nie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam oto skąłd edycji podstawowje Mass Effect: • 2 płyty DVD z grą •1 płyta DVD z materiałami filmowymi
• unikalne pocztówki • Instrukcja • poradnik do gry • karta
rejestracji elektronicznej Źródło dobrze poimformowane ale ostatecznie może sie cos zmienić ale raczej nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować