Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DirectX 11 pojawi się w przyszłym roku

60 postów w tym temacie

Harpen

Jak wcześniej informowaliśmy, na tegorocznej konferencji NVISION organizowanej przez firmę Nvidia, która odbędzie się pod koniec sierpnia, poznamy pierwsze informacje o jedenastej wersji DirectXa. Jednak wczoraj okazało się, że nie będziemy musieli tak długo czekać.

Przeczytaj cały tekst "DirectX 11 pojawi się w przyszłym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, znowu nowy dx i znowu nowa karta graficzna. Powinni dawać każdemu użytkownikowi Windowsa Visty bon o wartości 200$ na nową kartę graficzna O.o. Żeby nie było, ja ironizowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dx 9 byl dosyc dlugo i niek do tej pory nie nazeka. wiekszosc osob nie ma jeszcze 10 a oni juz z 11 wyskakuja znowu beda nowe karty i znowu beda chcieli zarobic jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:12, rOtiX napisał:

Nie wiem jaki jest sens wprowadzania DirectX11 skoro gry nie potrafią jeszcze w pełni
wykorzystać 10 :c

Moze uznano, ze DirectX 10 niejest tak dobry jak chcieli (z czym sie osobiscie zgadzam) i chca wydac 11 (tylko na viste), aby przyciagnac do niej nowyh klijentow.
PS: Sorki za brak polskich znakow, Irlandia ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsens, nie dość, że dx 10 nie jest jeszcze w pełni wykorzystywany, ba!, mało kto ma kartę która w pełni obsłuży gry, w których jest on wykorzystywany, a tu wypuszczają dx11. Po prostu-żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejmujecie się nie wiem czym w dniu premiery dx11 nie będzie karty graficznej która uciągnie na full grę pisaną pod dx11 i wyjdzie na to, że niektórzy będą z 2 razy wymieniać kartę by mieć najnowsze bajery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie widziałem na żywo DX10 w akcji... dopiero planuję zakup karty zgodny z takim standardem (HD4850/GF 9600GT zależy od funduszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, trochę za szybko następuję ten postęp, programiści jeszcze z DirectX 10.0 się nie oswoili, a wersja 11 jest już zapowiadana. Na nową technologię przesiądę się dopiero przy premierze Windows''a 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować