Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Good Old Games - nowa inicjatywa CD Projektu

195 postów w tym temacie

Niektórzy ludzie są po prostu śmieszni twierdząc, iż jako "patrioci" nie będą odwiedzać GOG.com ze względu na brak polskiej wersji strony... Po prostu brak słów by opisać tak zidiociałą mentalność, to powinno się leczyć.

Co do samego GOG - świetny projekt skazany na sukces. Nareszcie CDP sięga poza Polskę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:25, Lailonn napisał:

Sacrafice to był hit i gra bardzo oryginalna. A pomysł oceniam na 6/5 ;]


No nie wiem czy byl taki rewelacyjny.

Z tego co pamietam szokowal glownie dobra grafika na kartach geforce 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:39, MunroX napisał:

Mnie tam najbardziej interesuje Fallout...


weź juz przestań z tym fallout''em bo mnie głowa boli!
Ja najchętniej do bym chciał...painkilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale painkiller nie jest ani żadnym hitem ani żadnym starociem, którego nie można nigdzie kupić. Wręcz odwrotnie - dostaniesz go w każdym sklepie :o Od nowości kosztował 20zł, wiec co cię powstrzymało przed zakupem? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:56, wolko napisał:

> Mnie tam najbardziej interesuje Fallout...

weź juz przestań z tym fallout''em bo mnie głowa boli!
Ja najchętniej do bym chciał...painkilera



Nie wiesz o co chodzi a już piszesz w każdym temacie co ja (mój kumpel Nieobeznany) tak jak kolega powiedział
Painkiller''a możesz dostać w prawie każdym sklepie! Good old games.Ma niezły pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy narzekają, że GOG będzie w języku angielskim, a nie polskim: Uczcie się języków, bo jak dorośniecie, to zauważycie, że bez tego to tylko rowy kopać Wam przyjdzie. Już dziś nie jest łatwo, a co dopiero za kilka - kilkanaście lat - kiedy skończycie 18l (lub szkołę) i okaże się, że innej pracy dla Was nie ma :). Poza tym będą tam gry z reguły stare, które nie miały polskiej wersji językowej, więc to i tak serwis nie dla Was, bo skoro nie potraficie poruszać się po stronie napisanej w obcym języku, to jak dacie sobie radę w grze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:09, Czapelo napisał:

Uczcie się języków, bo jak dorośniecie, to zauważycie, że bez tego to tylko rowy kopać Wam
przyjdzie. Już dziś nie jest łatwo, a co dopiero za kilka - kilkanaście lat - kiedy skończycie
18l (lub szkołę) i okaże się, że innej pracy dla Was nie ma :).

Ale co ma rozrywka do pracy? Ja pracuję w firmie, gdzie językiem korporacyjnym jest angielski, ale to wcale nie oznacza, że na tę angielszczyznę rzucam się pazurami w każdym możliwym momencie. W pracy sobie radzę i nie muszę się dowartościowywać używaniem go po godzinach. Ten argument jest bezsensowny, rozrywka ma być rozrywką, a dla mnie angielski jest jedynie użytkowy - korzystam gdy muszę, bawić wolę się po polsku.

Co do strony GOG, to ta ich angielskość póki co mnie ciut śmieszy - powinni te teksty dać jakiemuś Anglikowi/Amerykaninowi do korekty językowej, bo póki co to sporo tekstów jest po polsku, tylko angielskimi słowami. Składnia i frazeologia biją polskością po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eye Of The Beholder 1-3... Z drukowanymi podręcznikami, cluebookami, posterami.
Might & Magic 1-5, j/w.
TES: 1-2, j/w.

Jaaaasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować