Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2010 o 01:03, rtyrtyrty napisał:

I pytanie drugie czy grając tylko za darmo da radę coś ugrać?

Śmieszne. Pewnie, że tak, ale musisz poświęcić dużo... bardzo dużo czasu. Śmieszne, prawda? Dlatego najbardziej opłaca się już płacić abonament albo grać w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 01:06, Grinczar napisał:

> I pytanie drugie czy grając tylko za darmo da radę coś ugrać?
Śmieszne. Pewnie, że tak, ale musisz poświęcić dużo... bardzo dużo czasu. Śmieszne, prawda?
Dlatego najbardziej opłaca się już płacić abonament albo grać w GW.


E tam jedyny wydatek jaki warto zainwestować w RoM to kupno trwałego wierzchowca. Bez reszty da się obejść bardzo długo a i potem na lvl 50+ nie jest to konieczne by jak piszesz coś ugrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może, na czym polega ta "premia PD i PT", które oferują meble z Item Shopu? Chciałbym sobie takie kupić, ale nie wiem, czy by się opłacało.
BTW co to znaczy aggro? Wiem tylko, że to coś związanego z tankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 10:48, afen napisał:

Witam. Wie ktoś może, na czym polega ta "premia PD i PT", które oferują meble z Item
Shopu? Chciałbym sobie takie kupić, ale nie wiem, czy by się opłacało.
BTW co to znaczy aggro? Wiem tylko, że to coś związanego z tankiem :)

no aggro jak ty masz to potwory atakują ciebie, i zwykle dobrze jest jak to tank na sobie skupia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 10:48, afen napisał:

Witam. Wie ktoś może, na czym polega ta "premia PD i PT", które oferują meble z Item
Shopu? Chciałbym sobie takie kupić, ale nie wiem, czy by się opłacało.
BTW co to znaczy aggro? Wiem tylko, że to coś związanego z tankiem :)


Co do premii meblowych to polega to na tym, że jak zostawisz swoją postać w rezydencji (może być offline - po prostu jak wychodzisz z gry) to wtedy za każdego zabitego potworka dostajesz więcej PD i PT niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam dziś pierwszy raz zagrać w tę grę. Czytałem, że na początek lepiej wybrać jakąś łatwą kombinację i ponoć jest to mag/kapłan.
Czy tę grę można przejść w pojedynkę? Bo jedynym kontaktem moim z "masywnymi" grami było Diablo 2 na BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 18:39, Abi_Dalzim napisał:

Zamierzam dziś pierwszy raz zagrać w tę grę. Czytałem, że na początek lepiej wybrać jakąś
łatwą kombinację i ponoć jest to mag/kapłan.
Czy tę grę można przejść w pojedynkę? Bo jedynym kontaktem moim z "masywnymi" grami było
Diablo 2 na BN.


Zależy co masz na myśli pisząc przejść. Niektóre questy są przygotowane pod grupy albo rajdy - nie wspominając o instancjach, gdzie jeszcze te niskiego poziomu można przejść na wyższym levelu bez problemu, ale te 50+ już bez dobrego party z najlepiej dwoma ogarniętymi healami nie bardzo.
W każdym razie mag/kapłan na początek to jest dobra kombinacja - tylko warto trafić do dobrej gildii gdzie pomogą na początek rozwinąć maga.
W razie jakiś pytań można się do mnie w grze odezwać - serwer Saoraid, nick: Carzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 00:09, Sabina_S napisał:

W razie jakiś pytań można się do mnie w grze odezwać - serwer Saoraid, nick: Carzyca

Ok, właśnie na tym gram :)
Kurczę, wsiąkłem już na ładne parę godzin.... Ale czas spać :D

P.S. Jestem już na 10 lvl i gram magiem. Gdzie mogę dobrać drugą klasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 01:50, Abi_Dalzim napisał:

> W razie jakiś pytań można się do mnie w grze odezwać - serwer Saoraid, nick: Carzyca

Ok, właśnie na tym gram :)
Kurczę, wsiąkłem już na ładne parę godzin.... Ale czas spać :D

P.S. Jestem już na 10 lvl i gram magiem. Gdzie mogę dobrać drugą klasę?


W Varanas w Auli Klas - tam jest człowiek, u którego można wziąć drugą klasę - generalnie z tego co pamiętam to stoi on w środku a naokoło są ludzie, którzy mają specjalność w konkretnej klasie - o ile pamiętam od niego się dostają jakby misję i potem gada z wybraną osobą z tego kółka - mam nadzieję że dobrze pamiętam - sama robiłam to jakoś 4 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka dni i już mam dosyć...
Chce ktoś konto ze Scoutem 22 lvl / Warrior 18 lvl ? Serwer to Macantacht,
Kto pierwszy ten lepszy (podać e-mail lub numer gg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, porównując Roma do GW to jest po prostu miazga. Guild Wars to jest fabuła, to jest ciekawe granie, to jest unikalność.. dlatego też nie ciągnie mnie do standardowych MMORPG. Wiem, że nie ma sensu porównywać budżetowej produkcji do - było nie było - amatorskiej, stworzonej przez koreańskich studencików, ale według mnie to jest marnowanie czasu gra w RoM. Sam trochę grałem i ta gra nie ma tego czegoś. Jak większość darmowych MMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście Twoje zdanie i przynajmniej ja je szanuje. Tylko byłbym ostrożny pisząc to w temacie fanów RoMa ;) A co do Guild Wars to właśnie z tej gry przeniosłem się do Runes of Magic. Dlaczego? Bo właśnie chciałem typowe, fajne MMO, i to znalazłem. Nie wiem co Ci nie pasuje, ale jak już wspomniałem, to jest Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 18:15, Budep napisał:

Kurde, porównując Roma do GW to jest po prostu miazga. Guild Wars to jest fabuła, to
jest ciekawe granie, to jest unikalność.. dlatego też nie ciągnie mnie do standardowych
MMORPG. Wiem, że nie ma sensu porównywać budżetowej produkcji do - było nie było - amatorskiej,
stworzonej przez koreańskich studencików, ale według mnie to jest marnowanie czasu gra
w RoM. Sam trochę grałem i ta gra nie ma tego czegoś. Jak większość darmowych MMO :)

Podpisuję się pod postem Oriona, wcześniej mi się nie chciało pisać, ale jak już ktoś napisał to mogę się dołączyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 00:08, Zatha napisał:

Gdzie można kupić coś do konsumpcji dla zwierzaka?


Można kupić u hodowców zwierzątek, ewentualnie wykonać q na ranczu Millera - tam się dostaje żywność dla zwierzątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 09:48, Sabina_S napisał:

> Gdzie można kupić coś do konsumpcji dla zwierzaka?

Można kupić u hodowców zwierzątek, ewentualnie wykonać q na ranczu Millera - tam się
dostaje żywność dla zwierzątek.


A czy lojalność zwiększają tylko te ciasteczka, czy można wytrzasnąć jakieś inne żarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 11:57, Orion napisał:

A czy lojalność zwiększają tylko te ciasteczka, czy można wytrzasnąć jakieś inne żarcie?


Gdzieś czytałam, że można zwiększyć poprzez częste zabieranie ze sobą zwierzątka - ale na ile i jak to działa to niestety nie wiem, bo rzadko chodzę ze swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować