Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 13:25, StaryCapiur napisał:

Oglądałęm filmy na YT, zapowiada się bardzo ciekawie, jestem ciekaw kiedy wyjdzie =.=


Open beta, tak jak finalna wersja, zapowiedziana jest na grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem... mozliwe ze nawet dopiero 30, bo wtedy rozpoczyna sie stress test po ktorym bedzie wipe postaci i dopiero moza grac normalnie...

Ludzie placza ze nei moga dostac beta keya... ja mam 5 xD 2 z MMORPG.COM mogjego brata, 2 z MMORPG.COM moje i 1 od kolegi ktory godzine po rejestracji dostal je z normalnej codziennej loteri 0_o

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:30, diablolod napisał:

Ludzie placza ze nei moga dostac beta keya... ja mam 5 xD 2 z MMORPG.COM mogjego brata,
2 z MMORPG.COM moje i 1 od kolegi ktory godzine po rejestracji dostal je z normalnej
codziennej loteri 0_o


A wyślesz jeden dla mnie. Proszę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz już mam (dzięki GrooGowi ,thx very much man:D ) ale rzeczywiście gdy klikam na link by kod aktywować przenosi mnie na stronę gry i pisze że jestem już zarejestrowany na betę.Słowem trochę to dziwne no ale kod na wszelki wypadek sobie zapisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam koda :P

Jest problem, gdy instaluje grę, dochodzi do połowy i każe mi wybrać inny folder.. ale jakiego bym nie wybrał, to jest błąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy masz w folderze z setupem wszystkie pliki:
rom_en_setup-1a.bin
rom_en_setup-1b.bin
rom_en_setup-1c.bin
rom_en_setup. exe
jeśli nie to albo coś się źle wypakowało, albo ty źle wypakowałeś, albo źle ściągnąłeś :P
(czepia się, że nie ma 1b.bin w folderze z setupem
jeśli nigdzie nie masz tych plików, to ściągnij jeszcze raz z innego źródła, powinno pomóc (ja mam z gamershell)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:31, GrooG napisał:

zobacz czy masz w folderze z setupem wszystkie pliki:
rom_en_setup-1a.bin
rom_en_setup-1b.bin
rom_en_setup-1c.bin
rom_en_setup. exe
jeśli nie to albo coś się źle wypakowało, albo ty źle wypakowałeś, albo źle ściągnąłeś
:P
(czepia się, że nie ma 1b.bin w folderze z setupem
jeśli nigdzie nie masz tych plików, to ściągnij jeszcze raz z innego źródła, powinno
pomóc (ja mam z gamershell)


Dzieki. Juz ssam z gamershell ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo ściągania klienta Runes of magic to polecam właśnie Gamershell. Na innych stronkach albo klient jest podzielony albo w przypadku Planet MMORpg wazy tylko ok. 1,5 Giga i potem żąda 2 płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:38, Gall historyk napisał:

A propo ściągania klienta Runes of magic to polecam właśnie Gamershell. Na innych stronkach
albo klient jest podzielony albo w przypadku Planet MMORpg wazy tylko ok. 1,5 Giga i
potem żąda 2 płyty.


Ja tam polecam 4players.de. Tam jest plik podzielony na 3 części i co dla mnie jest bardzo ważne, mozna w każdej chwili zapauzować ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować