Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: relacja na żywo z konferencji Sony

97 postów w tym temacie

Spodziewałem się God of Wara - Kratos jak zwykle pozamiata, tyle że tym razem na Olimpie :P Sony ma chyba jeszcze coś w zanadrzu skoro nie zakończyło konferencji GoW-em :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 21:42, Pile napisał:

Trochę jakby to psp walczyło z xboxem :]



A powinno PS3 z xboxem... Jak na teraz to xbox wygrywa. a MS chce z nową konsolą pierwszy wyskoczyć... Cóż sony daje ciała. Reklamowanie PS3 jako odtwarzacza filmów a mniej platformy do grania to też porażka. Weźcie się do roboty panowie, zróbcie jakiś superexclusiv na PS3 który wymiecie ixa. MGS4 to chyba za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału to Sony nie zrobiło. Spodziewałem się czegoś więcej po tej konferencji. M$ o wiele lepiej się zaprezentowało. Jedynie render GoW III mnie ucieszył :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAG to bomba na miare FF13 dla Xboxa360... Niech sobie biorą Finaly, niech zżynają pomysły ale i tak Sony wraz z PS3, jako rozpędzający się pociąg, zmiecie wszystko nie zostawiając niedobitków... Long live Sony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już po wszystkim, było średnio, dla mnie lepsza była konferencja Nintendo, z microsoftem nie mam niestety porównania bo nie oglądałem. i jeszcze co do ogólnych konkluzji: zbieram kasę na ds''a, na niego jest maaaasa różnych gier. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba jak dla mnie ta konferencja. Pomijając Resistance na PSP, nie zapowiedziano żadnego nowego, wielkiego tytułu, żadnej niespodzianki. Do tego przez ponad godzinę gadano tylko o filmach, PSN i takich tam pierdołach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba obiektywnie najwięcej Sony fajnych rzeczy pokazało. Żaden tam killer. MS pokazał trochę mniej, choć mocne punkty też miał. Konferencja Nintendo to największa miernota wszechczasów. Zmarnowane 70 minut pełne pitolenia i ani jednej dobrej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, koniec? pff też mi konferencja, postarali się... a z tym rokiem ps3 to by se darowali... jedynie ta ostatnia gra wydaje sie przyjazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawy ten MAG... ciekawe czy "wypali" tak jak WarHawk ^^
wracając do meritum PS3 ssie niepowiem co a Xlocek jak zwykle lepszy (z mojego pkt widzenia :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mizeria...Śmiesznie przy tej konferencji wyglądają teksty"granie na pc wymiera".Przez miesiąc wychodzi na pc więcej dobrych gier niż przez ostatni rok na ps3...Przynajmniej takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec...
Szczególnie napaliłem się na Resistance 2, Mag i przez króciutki , ale przecudny trailer na GoW''a III. :>
O LittleBigPlanet nie muszę wspominać , bo już wcześniej szczęka opadała. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAG wydaje się interesujący no i God of War 3 zapowiedziany :) niestety brak FF7 remake, na który tak wszyscy czekali...Co mnie ucieszyło to kupa gier za 29.99 USD....jakieś 65zł za grę jeśli w EU też będą tyle kosztować, chociaż pewnie znając zadupie Polską zwane to trzeba będzie importować bo u nas same krezusy....Polskie sklepy suck balls jeśli idzie o ceny gier na konsole....Sam chętnie sciągnę parę gierek z UK, na bank tam te taniochy dojdą :)

No i Video Store może być niezły, tylko kiedy dojdzie do EU? :/

Ciekawe też co to jest ten nowy ratchet and clank za 15 dolców lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 22:15, rorkdcr napisał:

mizeria...Śmiesznie przy tej konferencji wyglądają teksty"granie na pc wymiera".Przez
miesiąc wychodzi na pc więcej dobrych gier niż przez ostatni rok na ps3...Przynajmniej
takie mam wrażenie.


Fakt, Sony wypuści mało gier, ale już tak nie przesadzajmy z tym PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować