Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gamer: "GTA IV [...] wkrótce na PC"

265 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 11:01, V1z4rd napisał:

A kiedy premiera na torrentach?


Buahahaha dobre :DD ale uważaj bo na rapidshare premiera już była ^^ rofl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HiSin gadasz jak potluczony . Wszystko zalezy od mentalnosci mieszkancow danego narodu ,a nie pieniedzy . akurat konsole to zabawki na mas ktore sa tansze w utrzymaniu. Ceny gier pc i konsolowych sa podobne na zachodzie tylko nasi kochani importerzy dowalaja sobie do swoich wynagrodzenen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem przyjemnosc byc w Malezji 2 miesiace i powiem szczerze, ze kraj moze i bogatszy od Polski ale syf nieprzecietny, a i mniej bezpiecznie sie wydaje :) Podejscie do gier tez maja inne, wchodzisz sobie do takiego supermarketu i widzisz sklep, normalny sklep gdzie sprzedaja pirackie gry :) wchodzisz dostajesz liste jak w wypozyczalni wideo, na ktorej pokazujesz swoim paluchem, ktore tytuly cie interesuja, a oni to przy tobie wypalaja na dvd

Dla mnie to byl szok i powiem szczerze, ze jak tam powiedzialem, ze ja kupuje oryginaly to ludzie patrzyli na mnie jak na dziwaka :) Ceny gier oryginalnych u nas sa duzo tansze, a i wydania lepsze, tam na porzadku dziennym sa roznego rodzaju kopie z kopii. Np. filmy dvd mozna kupic w 3 lub 4 cenach, w zaleznosci jaki rodzaj kopii wybierzemy i tyczy sie to oryginalnych filmow z licencja. W tym wypadku akurat jest to fajne podejscie bo nie kazdy ma ochote wydac 200 zl za pakiet ulubionego serialu skoro moze go miec za 30-40 zl w nieco gorszej kopii niz u nas ale w oryginalnm opakowaniu z hologramem.

Wracajac do gier, nie martwcie sie w Polsce nie jest tak zle, a wydania na PC naprawde mamy extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:06, MLODY2K6 napisał:

A ja im pisalem ze CENEGA ma to w swoim wewnetrznym planie wydawniczym to nie chcieli
wiezyc teraz maja za swoje

Skąd Ty takie informacje posiadałeś ? ;>
Oczywiście nie zaprzeczam.
Całyczas obstawałem, że GTA będzie na PC.
Przecież to są miliony inwestycji, która potem się zwraca z kilkukrotnym pomnożeniem, i ze zwiększonym prestiżem producenta.
Czyli wystarczy logicznie pomyśleć, aby wykluczyć możliwość NIE wydania GTA na PC.
Teraz pozostaje nam czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajmomy jest handlowcem w CENEDZE i mi powiedzial ze maja to w planie i ze bedzie to koniec pazdiernika lub listopada, ogolnie chcieli by zdazyc przed gwiazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 10:37, Darkstar181 napisał:

Człowieku, uświadom sobie coś... raz, że przejście na konsole nie tyczy się tyle majątku,
co mentalności ludzi, którzy nie mają zamiaru kupować gier na konsole za 200 zł, tylko
ściągnąć z neta, dwa, że niektórzy wciąż grają na PeCetach, bo nadal na nich są najlepsze
RPG i RTSy, a trzy, że nasz kraj jest znacznie biedniejszy od krajów zachodnich, o których
tak wspominasz.


masz rację chcą ściągać gry z neta dlatego kupują xboxa, pewnie posiadacze tej konsoli mnie zjedzą, ale oni to samo mówią o graczach pecetowych, a prawda jest taka, że jak chcesz grać na piratach to najlepiej kupić xboxa, a nie wypasiony komputer. Prosty rachunek xbox 1000zł, przerobienie 100-200zł monitor od kompa 900zł, gra 10zł? Nie zgadzam się by mówiono, że pc=piractwo, a konsole są cacy i w ogóle cool, sam kumpel który ma xboxa i udziela się na forum o xboxie twierdzi, że gdyby nie możliwość łatwego odblokowania tej konsoli ludzie by jej tak chętnie kupowali. Microsoft wie co robi, tak samo jak po cichu przyzwalał na pirackie windowsy, teraz ludzie już są uzależnieni od produktów tej firmy i mogą robić co chcą, a mimo spiraconych gier oni dużo nie tracą, bo zarabiają na multi i dodatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:20, MLODY2K6 napisał:

Znajmomy jest handlowcem w CENEDZE i mi powiedzial ze maja to w planie i ze bedzie to
koniec pazdiernika lub listopada, ogolnie chcieli by zdazyc przed gwiazdka :)

A znając cenegę wydadzą tą grę za 250zł po angielsku a potem wszyscy będą narzekać że ludzie ściągneli piraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:01, artur14 napisał:

Kurde jak można nie wydawać gier na PC?... Nawet jeśli jest duże piractwo itd. to przecież
ludzi którzy mają blaszaki jest na tyle dużo że nie robi to żadnej różnicy kochanej firmie
Rockstar Games,


Kolejny który mi poprawił humor z rana:)
Żadnej? Absolutnie żadnej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:21, KannX napisał:

BZdura, nie będzie :] W niemieckim PC Gamerze nic o tym nie ma, aby miał wyjść na PC.

Jeżeli patrzysz na gry "IN GERMAN OPTION", to życzę powodzenia...
Nie opieraj się na niemieckich pismach/stronach internetowych/newsach.
Ten naród nie wie co to PC Gaming. Tam żeby pograć w Gears of War - musisz mieć 45 lat skonczonych...-__-
No może troszkę przesadziłem, ale PEGI to dla nich za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:31, Tokix napisał:

Ten naród nie wie co to PC Gaming. Tam żeby pograć w Gears of War - musisz mieć 45 lat
skonczonych...-__-

A i tak krwawisz zieloną posoką ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować