Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

580 FPS w grze Crysis?

124 postów w tym temacie

Trochę to żałosne ;). Robią gry, a nie potrafią zrobić do nich sprzętu. Przecież nawet na dobrych maszynkach Crysis uzyskuje poniżej 30 fps na maksymalnych ustawieniach. mam nadzieje, że w przyszłości będzie wystarczyło kupić jedną kartę, a nie 10, żeby odpalić nowe gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:14, Polosss napisał:

Ja widzę 4 karty graficzne a nie 8 :) chyba że zdjęcia nie pokazują wszystkiego.

tylko że taki GF 9800 GX2 to tak naprawdę dwie karty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale najlepsze jest to że przy takim sprzęcie ogrzewanie na zimę mamy już zapewnione :) normalnie 2w1 i to przyjemne z pożytecznym :) tak na marginesie ciekawe ile W ciepła wydziela ta Machina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:25, master962 napisał:

> Ja widzę 4 karty graficzne a nie 8 :) chyba że zdjęcia nie pokazują wszystkiego.

tylko że taki GF 9800 GX2 to tak naprawdę dwie karty :]


Ok czyli 4 * 2 to 8 GPU a nie 16 jak autor napisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie można znaleźć resztę tego wyjątkowego zestawu? Chociażby w celu oszacowania kosztów ;p bo przynajmniej na mnie 9800 same w sobie nie robią wrażenia..
[ew jakieś temperatury]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polosss - ,,Ja widzę 4 karty graficzne a nie 8 :) chyba że zdjęcia nie pokazują wszystkiego."

Bo drugie 4 sa w obudowie obok, nie widzisz taka srebrna :D
ja uwazam ze takie komputery powinny byc na paliwo <lol>
nie wiem czym sie tu ekscytowac... przeciez zbyszek... dobrze powiedzial... ma lepszy :D
ciekawe jakie sa grzywny za pozbawienie osiedla pradu... ;p
wiecie co... a ja wysle w grudniu list do Św. Mikołaja żeby mi taki na gwiazdke zakupił :D

.... z ta elektrownia za domem to bardzo ekologiczny pomysl Tal441 :D

no nie mozna ukryc... chlopaki z USA sa mocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest przyjemne i pozyteczne! mozna pograc i ogrzac sie w zimie ;] no i elektrownia za domem... najlepiej sloneczna... i problem rozwiazany :D Same korzysci! No na poczatku trzeba troche zainwestowac w ten interes ale potem i tak sie zwroci bo za ogrzewanie nie trzeba bedzie placic ;] Nic tylko brac!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie trzy takie karty by mi wystarczyły ... jedna jako CPU, druga jako GPU i pół trzeciej jako PPU ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie mogą wydymać tych fpsów milion sto piećset dwadzieszcia trzy ale bez cudownego podkręcenia monitora które w sumie jest niemożliwe to i tak 80% danych jest gubione. Lepiej pożytkoiwać taką moc w bardziej produktywnych zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świecie na pewno jest sporo takich kompów które bez najmniejszych problemów wyciągnęły by takie osiągi w Crysise , tylko że takie kompy nie są ogólnodostępne , przede wszystkim w tajnych bazach NASA czy też NATO na pewno znalazł by się nie jeden o wiele lepszy komp , a tu kilku śmiertelnikom udało się sklecić dobrego kompa i się podniecają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować