Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 00:10, DeathCloud napisał:

Czy w tej części tak jak w poprzenich tez można spokojnie rozgrywac ukończone misje
na różne sposoby bez bania sie o to ze to wplynie na późniejsze misje?


No nie do końca. Otóż sama misję możesz wykonać podobnie jak w poprzednich częściach na różne sposoby. Dzięki nowym umiejętnościom takim jak wspinanie się czy przeskakiwanie między balkonami itp. Możliwości kombinowania jest wiele. W odróżnieniu od części poprzednich natomiast, po każdej misji pokazuje się podsumowanie twoich dokonań w postaci artykułów w gazecie i w zależności jak bardzo "sławny" się stałeś, motłoch podczas kolejnych misji może cie rozpoznać na ulicy i zniweczyć twój plan. Podsumowując, im "ciszej" eliminujesz swoje cele, tym mniejszy rozgłos wokół twojej osoby a to wpływa na dalsza rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to dokladnie dziala?
Np jestem przy misji dziewiatej a zechce sobie powturzyc trzecia misje by powystrzelac caly teatr to po tym bede musial sie liczyc przechodza aktualna misje 9 ze bede mial duzy rozglos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wykonywać misje na różne sposoby ale to jak wykonasz misję i ile zabijesz osób niepotrzebnie [ między innymi ] wpływa na grę. Możesz stać się szybko podejrzanym jeśli narobiłeś rabanu. Dostajesz mniej kasy i niższą rangę za "głośne i huczne" wykonanie danej misji. Grę ukończyć się da ale to jest skradanka TPP a nie run''n''gun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jeżeli już ukonczyłeś jakąś misję i chcesz sobie ją dla funu powtórzyć to możesz nawet zmasakrować każdego przy pomocy karabinu a nie wpłynie to na aktualną misję. Poza tym warto nadmienić że o ile dobrze pamiętam w grze są 4 poziomy trudności - na początku trzeba dobrze go sobie dobrać bo w czasie kampanii już nie zmienisz nagle poziomu trudności. Więc jeżeli nie dawałbyś rady np: w piątej misji przejść gry na poziomie dajmy na to 3 to musiałbyś zaczynać od początku całą kampanię na nowym, niższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pojawią się pierwsze konkretniejsze informacje na temat nowego Hitmana, ale wątpię żeby gra wyszła jeszcze w tym roku, najpewniej nastąpi to w 2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam chetnego na tą grę, ale nie widzę w instrukcji seriala...I pytanko: Czy wersja SuperSeller takowy posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 23:42, Harrolfo napisał:

Cześć, mam chetnego na tą grę, ale nie widzę w instrukcji seriala...I pytanko: Czy wersja
SuperSeller takowy posiada?

Żadna gra z serii Hitman nie posiada CD- Keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę. Przyznam szczerze, że gdy

Spoiler

47 leżał na pogrzebie i pojawiły się napisy końcowe to myślałem, że to już koniec gry. Tylko świadomość, że w grze jest 13 misji dała mi do myślenia, że trzeba pokombinować.

Zakończenie bardzo dobre.
Spoiler

Tylko o co chodzi z tym spotkaniem na tyłach chińskiej restauracji? Ten chińczyk, to kolejna ofiara naszego zabójcy czy może jakieś nawiązanie do następnej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 00:11, Hartus napisał:

Spoiler

Tylko o co chodzi z tym spotkaniem na tyłach chińskiej restauracji? Ten chińczyk, to
kolejna ofiara naszego zabójcy czy może jakieś nawiązanie do następnej części?



Spoiler

To jest,chyba, nowy pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 23:32, SarenkaB napisał:

Żeby dostać Sillient Assasina w BM można udusić główny cel,czy trzeba koniecznie upozorować
wypadek?


Możesz udusić spokojnie,po prostu alarmów nie możesz żadnych robić i zabić tylko i wyłącznie cel.Właściwie nie jestem pewien ale chyba nawet go możesz zastrzelić jak chcesz,acz nie pamiętam tego zbyt dokładnie bom dośc dawno grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 23:52, Xsaw napisał:

> Żeby dostać Sillient Assasina w BM można udusić główny cel,czy trzeba koniecznie
upozorować
> wypadek?

Możesz udusić spokojnie,po prostu alarmów nie możesz żadnych robić i zabić tylko i wyłącznie
cel.Właściwie nie jestem pewien ale chyba nawet go możesz zastrzelić jak chcesz,acz nie
pamiętam tego zbyt dokładnie bom dośc dawno grał.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla najlepszych możliwych statystyk, najlepiej abyś upozorował wypadek. To chyba logiczne prawda?

PS. Na jakim poziomie trudności grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 14:22, PAPISHON napisał:

Dla najlepszych możliwych statystyk, najlepiej abyś upozorował wypadek. To chyba logiczne
prawda?

Logiczne,tylko że w tej akurat misji(druga,w winnicy) nie widziałem jakiejś sensownej drogi do upozorowania wypadku pierwszego celu.Ostatecznie go udusiłem.

Dnia 03.06.2010 o 14:22, PAPISHON napisał:

PS. Na jakim poziomie trudności grasz?


Ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:14, SarenkaB napisał:

Logiczne,tylko że w tej akurat misji(druga,w winnicy) nie widziałem jakiejś sensownej
drogi do upozorowania wypadku pierwszego celu.

Mógłby się np. poślizgnąć i wypaść przez balustradę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować