Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Usless czy nie koleś zmiata ludzi z powierzchni ziemi samym faktem, że tankuje lepiej niż najlepsze tank-class.
Dmg tez nie mały zadaje.
Aczkolwiek to 22hp to jest na ostrym buffie, poty na + endurance + poty na expertise, ja sam jak mam poty na expertise i wpadam w grupę ludzi to trzeba całej chmary, żeby mnie skosili =P [a mam sporo mniej bo niecałe 16k hp, 6.4k armor ratu i 860 dmg]

Kolo chyba bez potów ma równo 19k hp, czy jego set jest bezużyteczny dla jego klasy - bez znaczenia, liczy się fakt ile sam może namieszać [w sumie jak jest on to jest i 3 typków od niego z gildii, jedyne pt republiki które cokolwiek znaczy w pvp bo resztę to nawet z randomami impy koszą u nas jak trawę xD]

Jak będę miał okazję to postaram się typowi zrobić screena i tu wrzucę.

P.S.
Dziś loot do dupy, [chyba to już pisałem, ale whatever] - drugie buty i druga kiecka xD
Ale ogółem dramatu nie ma, mam x2 buciory, x2 kiece, earpiece, implant, saber, head - brakuje chest, hand i belta do pełni szczęścia [w sumie sam chest + gloves by mógł spaść a pas już bym kupił nawet z centuriona]

Pozostaje liczyć, że jutrzejsze 4-5 chestów które chce wyfarmic [mam 600 commendations, 2 chesty z daily + 3 musiał bym dofarmić na WZ] da mi bodaj armor, od wtorku dupa blada i system szlak trafi - tokeny znikają, zamiast tego będą 1-3 commendations a part bm i champa będzie kosztował takich 69 za sztukę.
Tam w BW to kogos chyba pojechało w dekiel.
Zabierają tokeny - to niech z chesta leci losowo tak jak leciał token 69 komendacji na dowolny do wyboru part setu, fair play jakieś powinno być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyle sorce nie mają. Sage w full BM jak widziałem to miał 18k hp i tyle.
Pot dodaje 1,3k hp :)
To czy tankował czy nie to zależy od tego czy ma Guarda ;P
Puste HP nie dają dużo na Sage/Sorc bo wszystkie mody dające dużo HP mają shield Abso/Def/ShdRate co jest bezużyteczne :P
Mit więc albo nie wiem :)

20120116000240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak podkreślę pewną istotną rzecz: zabijanie graczy w Open World

Dnia 15.01.2012 o 23:28, Deathscythe napisał:

nie daje żadnego XP, Valoru, kredytów, przedmiotów. W sumie zepsuli tym całą zabawę
i wybór serwera PvP może spowodować jedynie stres, że ktoś się po nas przetoczy.


Podkreślałem to samo. I cały czas uważam, że to jedno z największych niedopatrzeń (lub, jeśli to celowe działanie, jedna z największych głupot), jakie widziałem w tej grze. Choćby minimalne, ale jakieś nagrody za PvP powinny być zawsze. Np. 1 Merc Commendation czy coś w tym stylu. Żeby gracz chociaż miał poczucie, że jest w ogóle sens ganiać przeciwnika. Ostatnio na serwerze PvP spędziłem podróż balonem na Tatooine gadając sobie z gościem z Republiki. W innej grze, z normalnym systemem PvP, pewnie od razu byśmy się pocięli o dominację w balonie. Tu - nie ma sensu.

A teraz ja się poskarżę... Otóż postanowiłem dziś spróbować wbić się na jakiś WarZone, by sprawdzić, czy może coś się poprawiło z wydajnością. Rzuciło mnie na Civil War. Średnia ilość fps podczas meczu - 6. Słownie: SZEŚĆ. Nie dało się grać. Nawet w walce 1vs1 przeciwko jakiemuś Consularowi na 32 poziomie poległem (lvl 49 BH), zabierając mu może z 10% energii. Na każdego skilla, jakiego udało mi się przy tych slajdach odpalić, on aktywował dwa-trzy. Rezultat: 0 kills, 8 deaths, jakiś śmieszny dmg... Pochlastać się można. Zabawa w ten sposób nie ma sensu. Wkrótce kupuję laptoka (dość wypasionego), to może wezmę się za PvP, bo na razie mija się to z celem. Zajmować slot w drużynie tylko po to, by postać chwilę na polu walki i wysępić trochę WZ Commendations to nie dla mnie. XP też mi nie jest w sumie potrzebne, bo do lvl cap brakuje mi około 25-30k, czyli na dobrą sprawę jedna misja w kosmosie + jeden quest na planecie i pięćdziesiątka wbita.

Nie wiem tylko, czy wtedy kontynuować fabułę (robiąc za "darmo" questy, bo XP już się nie liczy), czy odpuścić BHa do czasu podniesienia lvl cap i wtedy do niego wrócić, a na razie zając się Inquisitorem... Zobaczymy jutro, na co mnie najdzie. A jak się wpienię, to stworzę sobie Imp Agenta nie czekając na Legacy i już. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżej te zagadnienie zdobywania pancerza? W MMO nie gram i mało co rozumiem z niektórych wypowiedzi, ale zaciekawiło mnie to, że tak strasznie utrudnione jest uzyskanie zbroi. Teraz za "token" mogłeś uzyskać jedną jego część, tak? A od wtorku będziesz potrzebował 69 punktów, które wypadają po 1 do 3? Czyli będziesz musiał poświęcić 23 razy więcej czasu na zdobycie jednego elementu pancerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny score, ja się zblokowałem na 380k, więcej jakoś obecnie nie udało mi się wyrwać [a ostatnio w ogóle olewam frag-run, kończę między 180-220k dmg ale za to z najmniej 9-10cioma medalami bo chce wyfarmić ten cholerny set]
Gdzieś nawet chyba ma screen jak skończyłem z 91k dmg ale za to 1szy score w medalach, protekcji, objectives i chyba 3ci w healingu [co świadczy tylko o tym, że healerzy ssali pałkę w tym hutballu xD]

Za to dziś poszedł hardcore na voidstarze xD
Zrobiliśmy sobie pt lv 50-40 gildyjnie, i chyba z 6 voidstarów z rzędu [przeplatanych alderanem[] kończyliśmy poniżej 2 min jako atakujący xD
Zabawa była przednia, ludzie już się ogarniają co kto ma robić, nawet na team-speaku cisza jak makiem zasiał [oprócz sporadycznego help west/east, right dor/left dor etc]

Musze trochę zmienić mody w pvp eq, gdzieś muszę upchać jakiś dobry mod od surge rate bo po zdobyciu butów spadłem na 67% bodajże i crituje deathefieldem średnio za 2.5-2.8k więc szału nie ma [prawie 1.4k endurance bodajże 1.2k willpower no i ja nie jestem zbudowany w pełny madness, jak bym tam miał z samej góry te 30% dopałki do crita pewnie grubo ponad 3k by strzelało, ale dobrze jest jak jest, mogę tankować i kosić ludzie z ziemią xD 1vs1 i 1vs2 luzem, zaczynam mieć problemy dopiero jak się zwali 3-4 osoby w dobrym pełnym pvp eq, inaczej mogę tankować na tyle długo aż jakiś heal dupę ruszy i wspólnie odeprzemy falę].

Chociaż jak dobrze zarzucę rotacją to wychodzi mi dobre 8-9k dmg [death field + shock + crushing darkness darmowy jak zaskoczy fartownie + opcjonalnie assasinate jesli już wróg ma 30%, co słabszych jak np dpsów typu sent/deception sin moge na jedną rotację składać xD]

Gra się mega-przyjemnie tym buildem, tak mi pasuje pod styl gry, że ciężko to opisać, jak uszyty na miarę.
swoją drogą jak będzie kiedyś serv transfer może przeniosę swoje dupsko na basiliska tam do was, co prawda stali byśmy w opozycyjnych frakcjach, ale i tak było by spoko [tylko niech kilka irytujących bugów naprawia, bo szlak trafia, jak to wywalanie na login przy pvp]

P.S.
Ten sage wcale nie musi mieć przecież modów z shieldem, może mieć równie dobrze mody z powerem, te tez dają najwyższy endurance i jednocześnie trochę willpower i power, wiec nie do końca.
Na czysto koleś ma bankowo 19k hp bez potów, czy dostaje guarda - nie wiem, nie sprawdzałem, ja typa solo mijam, na razie nie moja liga [chyba, że trafię 1vs1 to czasem go wezmę na wyniszczenie]
No i inna sprawa, że kolo jest zwyczajnie dobry, to nie jest jakiś tam noob w wyfarmiony eq, widać, że ogarnia grę, umie używać poprawnej rotacji, generalnie respekt.
Zanim go trafiłem to sage/sorc był dla mnie klasa która rozjeżdżałem jak pociąg w 1vs1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał healera na sobie to wykręciłbym 400k :(

Z statami takimi jak poniżej Force in Balance (Death Field) wchodzi za 4k w ludków bez expertyzy =]
Odpalony relic+ moja potka ale mógłbym jeszcze podkręcić o parę % relicem do PVP.

20120116014723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no to w ludzi bez ekspertyzy to walę koło 3.3, 2.5 do 2.8 to w tych w full pvp setach [maxa jak pisałem mam 860 teraz bodajże]
Z reliciem na buffach nie wiem ile mam, muszę obadać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku nie było. W Sferisie nie, nawet w ostatniej desce ratunku - Carrefourze (gdzie nawet Dead Island i Cataclysm są) też nie...
Patrzę na rozmiar klienta - ~30gb... Moge zacząć pobierać przed rejestracją kodu - Nie.

No to nie zagram ani dzisiaj, ani jutro, ani pewnie nawet w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient waży 19.5gb, 30giga to ma pełny klient jak byś z mniej lub bardziej dziwnych przyczyn zapragnął zassać niemieckie i francuskie duby.
Klient - nie wiem jak pobiera się teraz, jak aj go zasysałem nie potrafił wykorzystać w pełni mojego łącza i leciał między 10 a 25Mb/s wyżej nie dobijał [co sprawiło że ssałem go około ~3 godzin, aczkolwiek długo przed premierą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak da się pobrać. Przed chwilą, dla pewności, się zalogowałem, zadało mi dwa pytanka bezpieczeństwa (bo trzeba pierw uzupełnić dane konta) i cyk! pobieranie angielskiej wersji z wichrowo tajfunową prędkością 75kb/s...
Dziś jeszcze kupię klucz. I tu moje pytanko, otóż, będę zmuszony podać numer karty przy rejestracji, a tej nie mam. Na prepaida nie będę miał już kasy na koncie więc automatycznie odpada.
Jak, gdzie założyć wirtualną kartę? Jak potem anulować subskrypcję? Kumpel mówił, że jest taka opcja, ale nie wchodził w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak długi powinien być klucz aktywacyjny gry?

Mój składa się z pięciu członów:

XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

Mimo to nadal nie mogę aktywować konta. Pisze:
The entered code is invalid. Please verify your card and try again.

Mam to wpisać z myślnikami czy bez? Mimo to wszystkiego próbowałem.
Kod mam na karteczce dołączonej do opakowania z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobrym miejscy wpisujesz ?
Może wklepujesz kod produktu w zakładce kodu karty zdrapki [co prawda powinien to byc jeden system ale dla pewności...]


https://account.swtor.com/user/codes

Tutaj wklepujesz kod gry ?
Ja wpisywałem z myślnikami, ale bez zwracania uwagi na wielkość znaków.
Aczkolwiek zwróc uwagę na kilka typowych znaków jak pomyłki typu 0 [zero] z literą O czy I ( i ) z l ( L )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany panowie, myliłem S z 6. Uważajcie na przyszłość jeśli napotkacie taki problem.

Wszystko już mam gotowe, a więc na jakim serwerze gramy - gramowicze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ludu gra na serwerze PVP Basilisk Droid, ja dla odmiany gram na bardzo sympatycznym serwerze RP-PVE Trask Ulgo [gra tam też bodajże po stronie republiki gramowiczka Fumiko, ja natomiast obecnie imperium]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:12, Pietro87 napisał:

Większość ludu gra na serwerze PVP Basilisk Droid, ja dla odmiany gram na bardzo sympatycznym
serwerze RP-PVE Trask Ulgo [gra tam też bodajże po stronie republiki gramowiczka Fumiko,
ja natomiast obecnie imperium]


Takie pytanie jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki, czy zaczynając na serwerze PVP, odczuje dużą różnice grając PVE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 17:52, Reinvented napisał:

Takie pytanie jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki, czy zaczynając na serwerze PVP, odczuje dużą różnice grając PVE ?


Praktycznie żadnej. Dopiero gdzieś w okolicach 25-30 poziomu zaczniesz tak naprawdę natrafiać (a i to rzadko) na graczy z przeciwnej frakcji (

Spoiler

bodajże na Tatooine pierwszego widziałem

), a dopiero gdzieś przy 40-45 zaczniesz wpadać na nich częściej (
Spoiler

na Voss pierwszy raz widziałem spore liczby gostków z Republiki

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:24, Ring5 napisał:

Praktycznie żadnej. Dopiero gdzieś w okolicach 25-30 poziomu zaczniesz tak naprawdę natrafiać
(a i to rzadko) na graczy z przeciwnej frakcji (

Spoiler

bodajże na Tatooine pierwszego widziałem

),
a dopiero gdzieś przy 40-45 zaczniesz wpadać na nich częściej (
Spoiler

na Voss pierwszy raz
widziałem spore liczby gostków z Republiki

)


U mnie na

Spoiler

Voss jest różnie. Może się zdarzyć sieczka w mieście, bo oczywiście nikt nie pomyślał, żeby zrobić strefy bezpieczeństwa (strażnicy?) i czasami można się po zakupach obudzić u medyka. Ostatnio biegał gank Republiki po stronie Imperium i łapali pojedynczych graczy ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:47, Undertaker napisał:

Nie da rady. Karta jest weryfikowana pod względem dostępności środków. Bez niej lub pre-paida
nie pograsz


No, akurat z tym nie do końca się zgodzę. Podałem konto pay-palowe, do którego mam przypisaną kartę do "zakupów elektronicznych". Nie zauważyłem, że jakiś czas wcześniej z karty wycofałem wszystkie środki, czyli stan środków wynosił 0.00zł. Przeszło bez problemów. Weryfikują chyba tylko to, czy taka karta w ogóle istnieje i czy zgadza się numer. Transakcji na niej żadnych nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:44, Deathscythe napisał:

U mnie (ciach)


Też tak miałem parę razy. Wpienia to niesamowicie, szczególnie, jak zostawi się gdzieś postać na chwilę ("No przecież to terytorium Imperium, nie?!"). Natomiast dzięki temu zauważyłem, że problemy z wydajnością nie są spowodowane PvP jako takim, ale w ogóle pojawieniem się graczy z przeciwnej frakcji. Stałem sobie grzecznie, sprzedając rzeczy u handlarza na Voss, nagle widzę, że spada mi liczba klatek. Odwracam się - jest: gostek z Republiki przebiegł przez most. Po chwili wdał się w walkę z jakimś Impem, a u mnie fps spadło do standardowych kilku klatek, jakie mam podczas PvP. Dokładnie to samo zjawisko, co w WarZone''ach. Może więc problemem nie są same "areny", ale fakt walki z przeciwną frakcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować