Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Abonament może być dla BioWare & LucasArts bardzo kuszący, bo przecież opłacanie konta w WoW kosztuje niemało a i tak na całym świecie jest ponad 11 mln graczy, którzy regularnie to robią >.<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:52, Diverso napisał:

30 złoty to byłoby marzenie, ale w przypadku abonamentu obstawiałbym 40-50 złoty miesięcznie.


Liczba pojedyncza:
Mianownik - jeden złoty
Dopełniacz - jednego złotego
Celownik - jednemu złotemu
Biernik - jeden złoty
Narzędnik - jednym złotym
Miejscownik - jednym złotym
Wołacz - jeden złoty

Liczba mnoga:
Mianownik - trzydzieści złotych
Dopełniacz - trzydziestu złotych
Celownik - trzydziestu złotym
Biernik - trzydzieści złotych
Narzędnik - trzydziestoma złotymi
Miejscownik - trzydziestu złotych
Wołacz - trzydzieści złotych

3 klasa podstawówki. Zdrowy rozsądek pięciolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi "mistrzu", ale jeśli nie masz nic ciekawego do napisania to nie prześladuj innych, nie spamuj w wątku o SW i przerzuć się na temat dotyczący używania poprawnej polszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 11:44, Diverso napisał:

i przerzuć się na temat dotyczący używania poprawnej polszczyzny.

Przecież ty nigdy do tego wątku nie zaglądniesz. Mylę się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 19:01, Ostrowiak napisał:

Szykuj się na kastrację, jeżeli pogłoski o mikropłatnościach się sprawdzą >.<

Jedno nie wyklucza drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 12:16, Olamagato napisał:

> i przerzuć się na temat dotyczący używania poprawnej polszczyzny.
Przecież ty nigdy do tego wątku nie zaglądniesz. Mylę się? :)

Nie mogę ci pomóc... jestem koniem 0_o


Jeśli chodzi o zbalansowanie postaci o które tutaj tyle hałasu, nie widzę żadnego problemu. Oglądając filmy SW czy inne duperele na ten temat nie jednokrotnie można zobaczyć Jedi ginącego z rąk np. łowcy nagród czy innego szaraczka. Przypomnijmy sobie walke Jango Fetta z Obi-Wanem, albo Boba Fetta. Jak ktoś dobrze gra to rozwali nawet mistrza zakonu ;p, a nobki jak to nobki, będą narzekać na słabą klase postaci. Lepsi gracze, bardziej wymagający (tak jak ja :)) wybiorą klasy nie posługujące się mocą, jedi i sithowie dla dzieci ;]. I nie sądzę żeby było tak jak ktoś wyżej wspomniał, czyli 5milionów jedi, 5milionów sith, i 1 milion innych profesji. Na stronie gry jest forum. Tam macie tematy ankiety itp. Sprawdźcie od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak stwierdziłem i jak Ci mówię że tak zapewne będzie choć mi się wydaje że twórcy tak zbalansują że będzie good ;) Dajmy że w wojnie gildi każda profesja się przyda. Stwierdzenie że jedi i sithowie są dla dzieci, że Ty weźmiesz inna klasę. To tylko pokazuje jaki Ty "mocny i dobry" że niby słabszą postacią będziesz grać i wszystkich innych rozwalisz. Taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:28, Infes napisał:

że niby słabszą postacią będziesz grać i wszystkich innych rozwalisz.
Taaa...

... że niby słabszych klas nie będzie, każda będzie miała coś do powiedzenia ;) że niby biorąc tą teoretycznie słabszą postać utrudnię sobie grę, że niby wszystkich rozwale to ty powiedziałeś :] Wymachiwanie mieczykiem i tak mi się znudziło, czas na coś nowego :] Jedi, sith dla dzieciaków - no nie sądze żeby pierwszą klasą grających w to dzieciaków był smuggler, albo bounty hunter ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zapominajmy, że Jango i Boba byli mandalorianami, a każde dziecko wie, że mandalorianz>all :o
Właśnie - kij ze szmuglerami, łowcami, sithami i jedi - I WANT TO BE MANDALORE!!! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 20:11, wErNi91 napisał:

> że niby słabszą postacią będziesz grać i wszystkich innych rozwalisz.
> Taaa...
... że niby słabszych klas nie będzie, każda będzie miała coś do powiedzenia ;) że niby
biorąc tą teoretycznie słabszą postać utrudnię sobie grę, że niby wszystkich rozwale
to ty powiedziałeś :] Wymachiwanie mieczykiem i tak mi się znudziło, czas na coś nowego
:] Jedi, sith dla dzieciaków - no nie sądze żeby pierwszą klasą grających w to dzieciaków
był smuggler, albo bounty hunter ;]

właśnie, najlepszy byłby przemytnik, tylko jak takiemu zadania dać w grze MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler to taki strzelający rogue, tyle że zamiast zabijać przemyca. Questy z dyskretnym przenoszeniem kontrabandy, wkradaniem się do doków, odciąganiem uwagi, przechwytywaniem informacji i uciszaniem cwaniaczków z Imperium by owniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 21:20, Ostrowiak napisał:

Smuggler to taki strzelający rogue, tyle że zamiast zabijać przemyca. Questy z dyskretnym
przenoszeniem kontrabandy, wkradaniem się do doków, odciąganiem uwagi, przechwytywaniem
informacji i uciszaniem cwaniaczków z Imperium by owniły.

i w końcu można byłoby się wcielić w swojego odpowiednika Hana Solo, ale nawet jak w grze nie będzie takiej profesji to i tak w ciemno kupię ta grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei zainteresował BH i na pewno nim zagram (może będzie mainem), ale obu użytkowników Mocy, smugglera i może brakującą profkę Imperium obadam. Oby slotów starczyło >.>

Tak, wiem, nie wymieniłem Troopera. Koksy w fullplate w SW? Fail!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 21:31, Ostrowiak napisał:

Mnie z kolei zainteresował BH i na pewno nim zagram (może będzie mainem), ale obu użytkowników
Mocy, smugglera i może brakującą profkę Imperium obadam. Oby slotów starczyło >.>

Tak, wiem, nie wymieniłem Troopera. Koksy w fullplate w SW? Fail!

a wiesz że to musiałoby być ciekawe, tylko na ile miałby szans z Jedi , bo w sumie ciężki karabin blasterowy, to nawet najlepszy Jedni nie zablokuje pełnego ostrzału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soresu FTW. Bariss Ofee oraz jej mistrzyni Luminara Unduli potrafiły powstrzymać pełen ostrzał, jednak kosztem poświęcenia całej ofensywy. Odbijanie strzałów też jest sprytną sztuczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 21:52, Ostrowiak napisał:

Soresu FTW. Bariss Ofee oraz jej mistrzyni Luminara Unduli potrafiły powstrzymać pełen
ostrzał, jednak kosztem poświęcenia całej ofensywy. Odbijanie strzałów też jest sprytną
sztuczką :)

Ale to byli nieliczni, a ilu takich się znajdzie w TOR?, w sumie moim zdaniem powinni zrobić jak kiedyś było w SW:galaxies że Jedi mogli zostać nieliczni , tak jak w filmie , książkach czi innych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 21:52, Ostrowiak napisał:

Soresu FTW. Bariss Ofee oraz jej mistrzyni Luminara Unduli potrafiły powstrzymać pełen
ostrzał, jednak kosztem poświęcenia całej ofensywy. Odbijanie strzałów też jest sprytną
sztuczką :)

No i co za problem w takiej sytuacji rzucić w jedi/sitha granatem? Strategia się liczy ;p zawsze.
Zresztą... Yody nie będzie w grze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować