Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2013 o 19:14, Sipso2008 napisał:

@Azazell no tak, w sumie zwiedzania rzeczywiście troche jest. Ja gdzieś w połowie zacząłem
do 50 gnać i po nudnym Hoth nie chciało mi się odkrywać map na 100%.

@Ecko09 -

Spoiler

tak jest. Grając jako Jedi Knight go zobaczysz.



Spoiler

A można więcej szczegółów bym mógł sobie poszukać filmik? No chyba, że go zapodasz od razu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czemu mam problemy ze stabilnością gry? Wywala mi od czasu do czasu do pulpitu... Poza tym zacina się zazwyczaj podczas wyłączania.

Jestem w trakcie próby przejścia na suba. Próby bo nie jest łatwo wbrew pozorom. (mojej karty system nie uznaje więc muszę próbować przez PayPal''a. Którego nie miałem więc muszę się bawić w rejestracje i przelewy, a to trwa). Powiedzcie mi czy rzeczy i akcje które będę mógł jako subskrybent podejmować zostaną mi gdy przestanę subskrybować? Np. czy jak sobie stworzę więcej niż dwie postacie (limit dla f2p) to gdy przestanę subskrybować to nie będę mógł używać tych dodatkowych? Albo czy przestanę móc używać fioletowe przedmioty? Czy stracę dostęp do dwóch dodatkowych skilli drużynowych? Czy rzeczy ze skrytek zostaną zablokowane? Czy np. stracę możliwość używania raiderów przed 25 poziomem? Jak to jest?

I pytanie o skill drużynowy. Mam ten synthweaving. Jak można podwyższać jego poziom? Bo póki co robię to w ten sposób: craftuję nieliczne przedmioty których nauczył mnie nauczyciel skilla, później je rozmontowywuje i z powrotem. Tracąc część składników, albo wyciągając nowe. Czasem wpada nowa receptura. O to chodzi w tym skillu? Jakieś porady? I czy można gdiześ kupić składniki do tych przedmiotów (oprócz na aukcjach)? Bo znalazłem handlarza ale nie wiem czy to rzeczywiście do mojej umiejętności składniki bo nic mi się nie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którymś z komiksów towarzyszących TOR-owi pokazano Imperatora. Pewnie da się też zobaczyć jego twarz na Wookiepedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 22:09, CR7 napisał:

Nie wiecie czemu mam problemy ze stabilnością gry? Wywala mi od czasu do czasu do pulpitu... Poza tym
zacina się zazwyczaj podczas wyłączania.


bubel techniczny, od zawsze tak jest z tego co czytam i tak juz bedzie. u mnie problem z wywalniem bardzo ograniczylo granie w fullscreen windowed zamiast na fullscreenie.

Dnia 03.02.2013 o 22:09, CR7 napisał:

Np.
czy jak sobie stworzę więcej niż dwie postacie (limit dla f2p) to gdy przestanę subskrybować
to nie będę mógł używać tych dodatkowych? Albo czy przestanę móc używać fioletowe przedmioty?
Czy stracę dostęp do dwóch dodatkowych skilli drużynowych? Czy rzeczy ze skrytek zostaną
zablokowane? Czy np. stracę możliwość używania raiderów przed 25 poziomem? Jak to jest?


mi skonczyla sie suba. zaloguje sie i sprwadze czy cos sie zmienilo:

kasa - stracona. mialem 1,5kk teraz 350k
paski - bez zmian
przedmioty - nic nie zniknelo, dalej nosze. ale jest komunikat ze np bron:
this gear is unathorized and will be ineffective unil you obtain authorization from cartel market.
bank - dziala
skille druzynowe - dzialaja wszystkie 3
postacie - mam tylko 2 wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 22:15, Demagol napisał:

W którymś z komiksów towarzyszących TOR-owi pokazano Imperatora. Pewnie da się też zobaczyć
jego twarz na Wookiepedii.


O komiksie wiedziałem, ale to nie był jego prawdziwy wygląd raczej ;P Szkoda, że o Wookipedii nie pomyślałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie jest stracona. "Wisi" ona na serwerze i gdy tylko kupisz suba wróci na swoje miejsce.
Preffered (czyli ktoś kto miał suba/kupował w Cartel) może mieć max 6 postaci. Jeżeli masz więcej, a przejdziesz na preffered to z tego co wiem wybierzesz postaci aktywne, którymi będziesz mógł grać.

EDIT: Pasków jako preffered można mieć 4 quickbary (6 max dla suba).

@CR7 - powiem ci, że u mnie gra wywaliła się może z dwa razy, a gram od roku. Przy wyłączaniu nigdy się nie zacięła. Może to wina sprzętowa/oprogramowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 17:33, Orionov napisał:

Ktoś wie o co chodzi z tymi rollbackami?

Hmm star wars jest free to play tak wiec pewnie jakieś hacki się pojawiły, no i rollback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 22:38, EmperorKaligula napisał:

mi skonczyla sie suba. zaloguje sie i sprwadze czy cos sie zmienilo:


Z ciekawości odpaliłem. Ostatni raz włączałem w lipcu zeszłego roku. Cartel Coins nie dostałem żadnych, chociaż maila, że przysługuje mi 500 dostałem, a ticketa napisać nie mogę. To samo z forum: brak możliwości pisania nawet w istniejących tematach. Nie uśmiecha mi się telefon do UK, a wszyscy wiemy, jak bardzo niekompetentny jest support EA. Konto oznaczone jako preferred.

Na głównej postaci cały ekwipunek fioletowy nadal na niej wisi i mam adnotację, że został założony przed przejściem na f2p. Komendacje też są ponad limit, tak samo tokeny z operacji. Crew skills też są. Gotówka oznaczona, że nadmiar wisi.

Natomiast nie wiem, co się stało z moim Legacy. Wykupione bonus za kredyty zostały wyzerowane (za wyjątkiem jednego). Kredytów natomiast nie zwrócili. Ciekawa polityka, nie ma to tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 19:23, EmperorKaligula napisał:

> Gotówka oznaczona, że nadmiar wisi.

tzn ? gdzies Ci sie wyswietla ile masz "zablokowane" ?


Na tabie z tokenami z instancji/światów na samym dole. Razem z informacją o "Cartel Coins" i subie, którymi mogę to odblokować. Co ciekawe wydanie kasy z 350k nie powoduje dodania do pełnej puli gotówki z depozytu ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 04:27, Deathscythe napisał:

Co ciekawe wydanie kasy z 350k nie powoduje dodania do pełnej puli gotówki z depozytu ;o


Nie ma w tym nic dziwnego. To normalny mechanizm w grach, w których maksymalny poziom gotówki jest ograniczony dla graczy f2p (np. LotRO). A kasa z "depozytu" nie przenosi się do "portfela", bo wtedy mechanizm taki nie miałby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 17:41, Ring5 napisał:

> Co ciekawe wydanie kasy z 350k nie powoduje dodania do pełnej puli gotówki z depozytu
;o

Nie ma w tym nic dziwnego. To normalny mechanizm w grach, w których maksymalny poziom
gotówki jest ograniczony dla graczy f2p (np. LotRO). A kasa z "depozytu" nie przenosi
się do "portfela", bo wtedy mechanizm taki nie miałby sensu.


To skoro jesteśmy przy wyjaśnieniach, może powiesz mi czemu nie dostałem CC za opłacone wcześniej miesiace abo i to pomimo faktu, że dostałem maila z dokładnym opisem ile mi się należy ;) Oczywiście ticketa jako "not susb" nie mogę napisać ;) To samo z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 19:04, Deathscythe napisał:

To skoro jesteśmy przy wyjaśnieniach, może powiesz mi czemu nie dostałem CC za opłacone
wcześniej miesiace


Ja również nie mam CC (właśnie wróciłem do TORa i na koncie CC mam 0). Pewnie, jak zwykle, coś się posypało.

Swoją drogą, jestem pod wrażeniem tego, jak fatalnie ta gra działa... Wcześniej odpalałem ją na moim stareńkim dwurdzeniowcu z GF 9600 GT i 2 giga RAMu i szarpało. Teraz, na laptoku (i5, 8 giga RAM, GTX 560M) w 1920x1080 nadal szarpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Complimentary Cartel Coins (czyli za opłacane miesiące) dostają subskrybenci. Jako F2P ich nie dostaniesz, musisz wykupić suba by je otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 18:08, Sipso2008 napisał:

Complimentary Cartel Coins (czyli za opłacane miesiące) dostają subskrybenci. Jako F2P
ich nie dostaniesz, musisz wykupić suba by je otrzymać.


Ale tu nie chodzi o CC za suba, tylko te, które rzekomo gracze mieli dostać za miesiące opłacone przed wprowadzeniem CC. Ja również dostałem mail z informacją, że należy mi się ileśtam CC za opłacony czas gry, tymczasem na koncie mam zero CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie o to mi chodzi. Te cc dostaniesz tylko gdy wykupisz suba. Wiem bo sam też dostałem parę maili i należało mi się sporo cc, lecz po włączeniu gry nie miałem nic. Kupiłem suba i coiny wskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 11:59, Sipso2008 napisał:

Też właśnie o to mi chodzi. Te cc dostaniesz tylko gdy wykupisz suba. Wiem bo sam też
dostałem parę maili i należało mi się sporo cc, lecz po włączeniu gry nie miałem nic.
Kupiłem suba i coiny wskoczyły.


To już jest niezły BS! Czyli mam zapłacić za to, że płaciłem za grę i bonus mi się należy wg opisu? Świetnie! To może od razu kupię abo na rok, bo gra mnie przekonała do powrotu takimi metodami ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować