Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 09:17, Pawlo09 napisał:



A dla mnie może się nie zmieniać, mi się gra podoba już taka jaką jest teraz.
Szkoda, ze nie pokazali na tym 4 częściowym walkthrough troopera. Choćby zamiast Smugglera, którym i tak pewnie wcale nie będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Twoją opinią. Nie wygląda to rewelacyjnie, mimo to już teraz wiem, że przynajmniej wypróbuję ToR. Mam nadzieję, że do premiery wiele się jeszcze zmieni bo na obecną chwilę jest to po prostu przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wygląda to rewelacyjnie, mimo to już teraz wiem, że przynajmniej wypróbuję ToR.
Ja też, chociaż bardziej z sentymentu do świata SW, niż ze względu na jakość gry. Co do możliwych zmian to też nie daję temu wielkich szans - niestety ale błędy które dla mnie niemal dyskwalifikują grę (a które opisałem w poprzednim poście) pojawiają się na poziomie samego pomysłu na grę, wiec teraz nie ma raczej szans na ich zmianę gdy prace są już tak zaawansowane. Dla mnie osobiście bardzo przykra sprawa, bo uniwersum SW to jednak moje ukochane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem się przyczepić to się przyczepiłem, bo grafika ładna nie jest, ale nie oznacza, ze przeszkadzało mi to w rozgrywce. Bać co bądź jestem ostaniom osobą której powinna wybrzydzać co do grafiki ;)

@ Revanchist
Też uważam, że wyglad kotorów by starczył, co więcej zaryzykuje stwierdzenie, że te wyglądały ładniej.

@ Ostrowiak
Doszukujesz się odmian walki mieczem świetlnym w grze. Tez bym tak chciał, to by było marzenie, ale raczej nie łudźmy się ;)

@ Woko11
Minus z tego względu, że nie pasują mi do Star Warsów, które od takich tematów, zwracania uwagi na takie rzeczy raczej stroniły.

@ Graffis
100% się zgadzam, zresztą część rzeczy zauważyłem już szybciej ;) Odradzanie się postaci kiepsko to wygląda. Zresztą fabuła, hmm raczej nie idzie ona w parze z grami MMO, tak wiec w jakieś rozsądne wyjścia nie wierzę.
Ból związany z na sile zarabianiem na SW też odczuwam, ale cóż zrobić, dla twórców nie jest to życie, ale pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:30, KrzyniuBDG napisał:

@ Ostrowiak
Doszukujesz się odmian walki mieczem świetlnym w grze. Tez bym tak chciał, to by było
marzenie, ale raczej nie łudźmy się ;)


Jakąś petycję zmontować aby styl graficzny z kotorów przywrócić i wzbogacić system walki w takim razie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:40, Ostrowiak napisał:

Jakąś petycję zmontować aby styl graficzny z kotorów przywrócić i wzbogacić system walki
w takim razie trzeba :)

Podpisałbym się pod nią wszystkimi kończynami, ale jeszcze chyba nigdy petycja w sprawie gier nie odniosła, żadnego sukcesu. Może gdybyśmy zmontowali ją gdy gra zostałaby zapowiedziana to jakaś szansa by była, a teraz gdy jest już prawie skończona, zero szans ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć grafę na poziomie Crysisa niż na poziomie Tibii. A tak serio, podrasowany KotOR w zupełności by mi wystarczył. I mojemu pecetowi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:04, Diverso napisał:

Lepiej mieć grafę na poziomie Crysisa niż na poziomie Tibii. A tak serio, podrasowany
KotOR w zupełności by mi wystarczył. I mojemu pecetowi też.

ee a gdzie tutaj masz grafike z tibi ? ja niebo widziałem na gameplayach -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 22:23, wErNi91 napisał:

ee a gdzie tutaj masz grafike z tibi ? ja niebo widziałem na gameplayach -_-


Zapewne było to proste stwierdzenie faktu, a nie nazwanie grafy TORa "grafiką z tibii".
A mi też po prawdzie średnio pasuje komiksowość TORa. Wolałbym coś innego, jak w Guild Wars, Aion ... jakaś normalna, ładna grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z tego gameplaya:
1) Grafika i animacje są na bardzo niskim poziomie (z przed XXI wieku).
2) Walka standardowa, żadnej rewolucji.
3) Dialogi i fabuła - to samo co w Mass Effect, Wieźminie itp.
Podsumowanie: Kotor 3 byłby lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:30, KrzyniuBDG napisał:

@ Revanchist
Też uważam, że wyglad kotorów by starczył, co więcej zaryzykuje stwierdzenie, że te wyglądały
ładniej.


Ba, o wiele ładniej, bo realistycznie (no... całkiem ;D) i po prostu normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 23:11, Revanchist napisał:

Ba, o wiele ładniej, bo realistycznie (no... całkiem ;D) i po prostu normalnie.

Dokładnie, mi starczyła by nawet nie podrasowana, taka jak była w kotorze 2. Była przynajmniej płynna, trzymała się kupy wszystko do siebie pasowało i przynajmniej gra miałaby malutkie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te gameplaye nie przyciągają wcale a jestem fanem starwars od dawna i jedynie z gier które wyszły do tej pory dobre były Jedi Knighty i Battlefronty, resztę uznaję za nie wartą uwagi. Nawet te KOTORy mnie nie wciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 11:24, KrzyniuBDG napisał:

> Ba, o wiele ładniej, bo realistycznie (no... całkiem ;D) i po prostu normalnie.

Dokładnie, mi starczyła by nawet nie podrasowana, taka jak była w kotorze 2. Była przynajmniej
płynna, trzymała się kupy wszystko do siebie pasowało i przynajmniej gra miałaby malutkie
wymagania.

a skąd ty możesz wiedzieć że tutaj coś nie będzie się trzymać kupy, nie grałeś to się jeszcze nie wypowiadaj w ten sposób. ja na grafikę nie narzekam, bo przynajmniej będzie żywsza gra. Gra pewnie wyjdzie dopiero za jakiś rok i dużo się jeszcze zmieni między innymi ta walka na miecze świetlne która tak wam się nie podobała zresztą w kotorach było tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 18:20, wErNi91 napisał:

a skąd ty możesz wiedzieć że tutaj coś nie będzie się trzymać kupy

Mówię o trzymaniu się kupy grafiki, nie ogółu gry, fabuły...

Dnia 25.08.2009 o 18:20, wErNi91 napisał:

Gra pewnie wyjdzie dopiero za jakiś rok i dużo się jeszcze zmieni między
innymi ta walka na miecze świetlne która tak wam się nie podobała zresztą w kotorach
było tak samo

W Kotorach była inna walka na miecze świetlne -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować