Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Coraz mniej zaczyna mi się podobać to mmo. Miecze świetlna to zawsze była subtelna, podręczna broń a w tej grze staff jest wielkości uda właściciela.... idealny rozmiar miecza był oddany w grze The Force Unleashed wg mojej skromnej osoby. Dodatkowo mała ilość klas, małe możliwości rozwoju postaci i jej ukierunkowania - dla mnie gwoździem do trumny tego mmo będzie brak efektownych walk na miecze świetlne. Jeżeli w TOR walka JedivsSith będzie wyglądała tak, że obie postaci staną na przeciw siebie i będą nawalać ślepo swojego przeciwnika to podziękuje. Wymogiem w grze z uniwersum Star Wars jest efektowna walka - uderzenie miecza świetlnego napotyka na miecz świetlny przeciwnika, kontrataki, bez tego dla mnie to mmo nie istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja chcę Trakata. Bezsens napierać na siebie dwoma latarkami, skoro można jedną z nich wyłączyć i spowodować zachwianie postawy wroga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 13:50, Ostrowiak napisał:

W takim razie ja chcę Trakata. Bezsens napierać na siebie dwoma latarkami, skoro można
jedną z nich wyłączyć i spowodować zachwianie postawy wroga...


Eeee...?

O czym wy w ogóle piszecie, to ma być mmo, a nie JK3.
Do tego mocno inspirowane Diablo. Mam w ogóle wrażenie, że to będzie takie uproszczone The Force Unleashed z coopem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot, taka gorzka ironia kwitująca zmmowacenie SW. Wiem, że fani chcą, by ich uniwersum błyszczało ideałem, ale jednak niesmak pozostaje gdy dżedaj może użyć Force Push dopiero jak mu cooldown zejdzie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 15:05, Ostrowiak napisał:

Co innego biologiczna przerwa a co innego cooldown >.>


Ale jest to uzasadnione "in-universe". Zresztą wiesz, taka była mechanika w grach SW zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można sprawdzić czy "wyraziło się chęć do wzięcia udziału w becie"? Pamiętam, że były jakieś zapisy, ale stronka szwankowała i chyba ze 100x wpisywałem swoje dane aż w końcu coś tam się "wyprało" i teraz nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 10:40, Damianuss1 napisał:

W jaki sposób można sprawdzić czy "wyraziło się chęć do wzięcia udziału w becie"? Pamiętam,
że były jakieś zapisy, ale stronka szwankowała i chyba ze 100x wpisywałem swoje dane
aż w końcu coś tam się "wyprało" i teraz nic nie wiem.


Teraz to już pewnie po ptokach, tym bardziej ze na stronce ponąć była informacja ze do bety bedą starali się przyjmować wg kolejności zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 14:05, Paoro napisał:

Teraz to już pewnie po ptokach, tym bardziej ze na stronce ponąć była informacja ze do
bety bedą starali się przyjmować wg kolejności zgłoszeń.


Wręcz przeciwnie. Wyraźnie zaznaczyli, że kolejność zgłoszeń nie będzie miała znaczenia.

A sprawdzić można w My Account -> Basic Info -> Contact Options

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 16:37, Ecko09 napisał:

> >

Dla mnie to nie tak źle. Moja ulubiona planeta ;]


Fakt mi też się podoba ma swój specyficzny klimat :)

Są już jakies info na temat tego kiedy wyjdzie ta gra? Bo póki co jesteśmy faszerowani stopniowo odkrywanymi planetami, klasami ogólnie newsami, co na pewno jest świetym pijarem ale proszę konkrety.. druga sprawa te wszystkie działania to swietny pomysł marketingowy, ale wiąże sie tez z sporymi oczekiwaniami, zazwyczaj im bardziej na coś ludzie czekają, tym potem bardziej są tym rozczarowani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 10:41, Ostrowiak napisał:

Dużo już ich, oby były dopracowane >.>


Nom, to już chyba 9 czy 10 planeta. I coś mi się zdaje, że jeszcze kilka ich będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować